Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jelentkezem, hogy hozzáférést kapjak. remélem, hogy aktív résztvevője leszek ennek a fórumnak, és hozzájárulok, amennyire csak tudok, és a tudásomban van.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Szia felfedeztem a fórumot a rettegés én tudom egy kicsit a kémia szerintem kellene kijönni mindenkivel :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
hello, szeretnék hozzáférést kapni az RC részleghez is kérem, és ez a hely lesz a honlapom, köszönöm.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Üdvözlöm! Ez az első alkalom, hogy látjuk önt. Töltsön több időt velünk, ha szeretne meghívást kapni az RC szekcióba.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Üdvözöljük!
Kérjük, hogy olvasás után hagyjon itt véleményt.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hozzáférést kell kapnom az rc részleghez sokat tudok a késztermékekről és a vevő is
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
$1000 dollárt haver vagy Kezdj el hozzájárulni a fórumhoz, és lehet, hogy hozzáférést kapsz 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Király. Számos kannabinoid szintézisrecept is található ott. Pontosan ezt reméltem. Az oldal többi részéhez képest nem sok szintézisrecept, de ha jól értem, ezek csak a még ismeretlen (erősen kísérleti?).

Persze én inkább a "valódi THC-t" (bármelyik pszichoaktív kannabinoidot, amely a természetes kannabisz növényben termelődik - szintetizált vagy nem szintetizált, nekem mindegy) részesítem előnyben.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Új vagyok itt a fórumon, jöttem a rettegés a kezdet után a szintetikus kannabinoidok, hogy már dolgozom itt az országomban, de már problémákkal szembesültünk az mdma, hogy a laboratóriumok már termelt (ha szeretné látni a témát, amit készítettem róla) Tanulmányoztam a kémia alapjait, és hozzáféréssel rendelkezem bizonyos nyersanyagokhoz, keresek további információkat, hogy alkalmazzam magam rá, köszönöm a figyelmet.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Szia! Régóta hallgatom, de először hívom, hogy úgy mondjam... Nagyszerű oldal... Mint a Hive, csak kevesebb troll... Dicséret... Szeretném kiérdemelni a csíkjaimat és RC hozzáférést szerezni...
 
Top