Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tulajdonképpen a clearneten találtam meg az oldalát, miközben további információkat kerestem a Kodachi disztróról. Amit hozzátenném, hogy meg is találtam. A Kodachit részletező írásod kurva jó volt! Nem láttam még senkit, aki a DEV-en kívül ilyen részletesen foglalkozott volna ezzel a disztróval. Köszönöm, hogy időt és energiát fektettél abba, hogy ezt a hatalmas szálat összeállítsd. kellemes meglepetés volt, hogy a változatosság kedvéért találtam valami szilárd információt róla, és nem a tipikus bs-t, amit találtam.

Ha már itt vagyok, szeretnék egy pillantást vetni az RC részlegre, ha egyáltalán lehetséges. teljes átláthatóság Nem vagyok kémikus, de most kezdtem el újra az RC jelenetbe, és semmi ive nem talált eddig igazán jó volt..Látom, hogy említette a fizetett hozzáférést... mennyire rosszul fog fájni az én xmr pénztárcám, ha úgy gondolom, hogy hajlamos vagyok rá?

Függetlenül attól, hogy a meghívás bár, köszönöm a Kodachi írni fel volt kiemelkedő.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
helló rettegés találtam meg, én is szeretnék hozzáférni rc szakasz kérem vagyok Európából, és én gyorsan mozoghatok a területen Európában, hogy a termékek szállítása , és én is érdekel az új partnerek és vállalkozások
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kedves Heisenberg, örömmel venném, ha hozzáférést kapnék az RC fórumhoz. Csak azért teszem fel ide ezt a kérést, hogy jelezzem az érdeklődésemet, később visszatérek, ha úgy gondolja, hogy a hozzáférés megszerzése előtt még több aktivitásra van szükségem a fórumon. Ha bármit tehetek cserébe, szóljatok, szívesen írok véleményt stb. (aktív vagyok a dread-en). Ez a weboldal valóban csodálatos, csak egy kicsit aggódom a clearnet jelenléte miatt, hogy nem kívánt figyelmet fog felhívni és le fogják venni. Maradj biztonságban.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kedves barátaink!
Emlékeztetőül, az RC részleghez való ingyenes hozzáférésnek csak 2 feltétele van
- A regisztráció dátumától számított 1 hónapnál régebbi fiókkal rendelkezzenek
- Aktívan hozzájárulni a fórum fejlődéséhez (magas színvonalú hozzászólások írása, bármilyen más módon segíteni a fórum fejlődését).
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
igen, hogy pontosan mi is ez, és milyen információkhoz férhetünk hozzá a kapott meghívás után ?
Fizethetek havonta, véleményem szerint havi előfizetést kell tenni, vagy adományozni az oldalra és a közösség fejlesztésére
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mivel Önnel kommunikálunk, ismerem az Ön érdeklődési körét. Ott megtalálja a jogi kannabinoid szintézisének lehetőségét. Ez az egész világon legális.
De nem lesz olyan erős. Szinte irreális, hogy a teljesítmény szempontjából olyan noidokat találjunk, amelyek közel állnak ahhoz, amit szeretnél.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tudom, hogy új vagyok, de én is szívesen átnézném. Feladtam 5+ évet az életemből a szövetségieknek a jelenetért, így úgy érzem, hogy egy kicsit többet fizettem, mint a legtöbben. Ahogy a papírmunka egyértelműen azt mondaná, hogy egyetlen letartóztatás sem történt a letartóztatásomból származó információkból. Én nem, soha, és még mindig büszkén állok, ellentétben a többi bohóccal. Ha eljön az én időm, szeretném látni, hogy mit kínál. Ha a modok a 2010 2011 2011 2012-es évek elejéről származnak, akkor tudom bizonyítani, hogy ki voltam a helyszínen akkor.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Helló, újonc vagyok, hozzáférést kérek. Sokat tudok tanulni, esetleg hozzátenni valamit. Üdvözletem
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Eddig nagyon élvezem ennek a fórumnak a felfedezését. Nagyon tetszik, hogy közvetlenül a titkos kémikusoknak szól. Nagy híve vagyok a kémiai ismeretek terjesztésének, úgy gondolom, hogy a szintézisre vonatkozó információknak, valamint a kémiai biztonságnak mindenki számára könnyen hozzáférhetőnek kell lennie. Engem is érdekelnek a különböző kutatási vegyületek, mit kell tennem, hogy hozzáférjek az RC szekcióhoz?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nem tudok sokat hozzájárulni ehhez a fórumhoz, mivel próbálok sokat tanulni , lehetséges, hogy képes legyen átolvasni az RC részt
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sziasztok, én egy aktív dread felhasználó vagyok, szomorú, hogy a whm megy, de lenyűgözött, hogy milyen szakmailag hagyta. Szerintem ez a közösség gyönyörű, és szeretnék a részese lenni. Csak köszönök elsősorban, de azt is állítom, hogy hosszú távon itt leszek.

Ha a segítségetekre lehetek, csak szóljatok.

A legjobbakat,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szeretnék egy meghívást az RC szekcióba, de nem bánom, ha várnom kell, mivel teljesen új vagyok itt, és ez az első hozzászólásom. Érdeklődésem elsősorban az általános ismeretekre irányul, amelyek a reagensvizsgálatok stb. révén az ártalomcsökkentéshez vezetnek. A szintézis már nem annyira érdekel, mivel annyi érdekes anyagot lehet megvásárolni a darknetben és a clearneten.

A Breaking Bad fórumokról itt olvastam: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Szeretnék egy hozzáférést kapni, mert nagyon nehéz itt foglalkozni RC tilalom Hollandiában, és nincs sehol kannabinoidok purachase . Köszönöm !
 
Top