Hogyan lehet átvinni az apaan-t az A-olajra ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ha P2NP-ből Al/Hg útvonalon keresztül készítek A-olajat, mit kell tennem NaOH hozzáadása után a szabadbázis felszabadítása érdekében, hogy nagyon tiszta A-olajat kapjak? Hogyan tárolhatom az A-olajat? Úgy gondolom, hogy ez egy nagyon instabil termék.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Először is nagyon köszönöm a válaszát.
Már szinte mindent megkerestem és nem igazán találom, hogy hol kell megállnom, hogy megvan a freebase / olaj, amit csak kénsav hozzáadásával lehet átalakítani (az általam ismert módon 1L A-OIL+2L metanol + 330-400ml kénsav (a minőségtől függ fromt az olaj) .
##############################################################################
láttam a videót az Al/Hg módszerrel,az alatta lévő lépés az a freebase amire szükségem van(a felső réteg)?
5:16-6:13 - Lúgosítás. A reakció hőfelszabadulással zajlik. A nem reagált alumínium maradványai ráadásul reakcióba lépnek a lúggal és felmelegítik az elegyet, valamint melléktermékeket hoznak létre.
A lúgosítás után a keverék pihentetése során 30 percen belül látható rétegekre történő szétválás következik be. A felső réteg pH-értékének 11-12-nek kell lennie.
#########################################################################
egyébként azt olvastam, hogy az exotermikus reakciót nem tudná kezelni ekkora mennyiséggel (10-100liter).
van olyan topic is, hogy a bmk-t bmk-bázissá alakítják át, de ez nem amfetamin-bázis, ugye?

nagyon köszönöm a választ nem tudok elég hálás lenni
Üdvözlettel
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Úgy érti, hogy 10-100L reakciótömeg? Az exoterm reakció túl sok hőt termel a 100g p2np terhelésnél nagyobb skálán.
Igen, ez más anyag.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A tároláshoz szerintem először az amfetamint lenne értelme kisózni, és szükség esetén szabadbázisúvá alakítani? A só végül is stabil. Ha a freebase-t meg akarjuk tisztítani, nem lenne ésszerű a gőzdesztilláció? Vagy vákuumdesztilláció? Vagy csak egy sav/bázis extrakció - átalakítani sókká, átkristályosítani, majd (bármilyen okból) újra bázissá alakítani szabadbázissá.

Igazán nem tudom, hogy miért akarnánk megállni a szabadbázisú szakaszban, és miért nem sózzuk meg a terméket. A só stabil, átkristályosítható és könnyebben tisztítható a bomlás veszélye nélkül.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nos, ha feltétlenül amfetamin-mentes bázist akarsz, csak ne add hozzá a savat. De a freebázis kényes, és könnyebben bomlik, mint a só, így tényleg nem értem, miért kívánatosabb, mint a sós végtermék.
Bocsánat, de itt most zsákutcába jutottam. Nincs tapasztalatom és tudásom ilyen léptékű kémiában. Ez meghaladja mind a tudásomat, mind az érdeklődésemet. Remélem az oldal szakértői tudnak segíteni!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Igen, de sokan itt csak A-Olajat készítenek, és ezt az olajat árulják mindenfelé a kereskedőknek, és f... pasztát csinálnak belőle. Fogalmam sincs, melyik szemétláda seggének jutott ez az ötlet. De szeretném tudni, hogy mit kell tennem egy nagyon tiszta freebase-ért.

Csak hogy tudjam mit nem csinálnak ezek az emberek, mert egyszerűen nem érdekli őket, hogy milyen szennyeződés van a termékben plusz a bomlás, aminek a freebase ki van téve, amit a felhasználók az orrukba húznak. Én jól el tudom képzelni, hogy az olajat könnyebb csempészni.

A gőzdesztilláció vagy a vákuumdesztilláció nagy hozamveszteséggel járhat, és a hőmérséklet nem haladhatja meg a 60°C-ot.
Egy másik A/B extrakció valószínűleg a legjobb megoldás lenne a tiszta freebase előállítására.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Elnézést, kicsit fáradt voltam, amikor megpróbáltam válaszolni a kérdéseire. Próbáljuk meg újra.

1. A válasz a reakció skálájára még mindig áll, bár. Nulla tapasztalatom van a nagyméretű gyógyszerkémia terén, így ebben nem igazán tudok segíteni.

Igen! Pontosan. Amikor a reakcióoldatot bázissal keverjük össze, amfetamin freebase keletkezik (A-olaj). Ez felúszik az oldat tetejére és leválasztható.
De ne feledd, hogy ez a réteg különböző szennyeződéseket és melléktermékeket is tartalmaz. Általában az elválasztás után savval kezelik, hogy az amfetaminsót előállítsák. A só sokkal szilárdabb, mint az olajos szabadbázis, és nem bomlik le a tárolástól. Továbbá, ha a só előállt, átkristályosítható (feloldható melegített oldószerben, majd lehűthető, így a só új, tisztább kristályai keletkeznek. A szennyeződések nagy része vagy egésze a folyadékban marad.) tisztítására.

Ha valaki akarja, a sóból a tisztítás után újra szabadbázisú olaj készíthető, egyszerűen minimális mennyiségű vízben feloldva, majd nátrium-hidroxid hozzáadásával ismét 11 körüli pH-ra. A felső réteg freebase újra képződik. Ezúttal az olaj tiszta lesz. De nem sokáig. Idővel lassan bűzös és esetleg mérgező melléktermékekre fog bomlani, és ezek a kénsav újbóli hozzáadásakor a pasztás végtermékbe kerülnek. Ez csak plusz lépések, és tényleg nem értem, miért akarna bárki is A-olajat előállítani az amfetamin-szulfát só helyett.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Az elmúlt napokban sokat kutattam, és rájöttem, hogy nem kerestem a megfelelő anyagot. Azt hiszem, a bmk freebase-t kerestem,azt, amit a darknetben lehet vásárolni a "speed-paste" előállításához. de azt hiszem, hogy ezért nem tudja senki, hogy mi az igazi speed, mert ez nem igazi amfetaminolaj.

ez azért van mert az a-olaj jobban eladható mint a normál speed és a legtöbb esetben az emberek nem fizetnek a munkádért.

Nagyon köszönöm az időtöket és a válaszokat, segítettek megérteni, hogy ez nem az, amit kerestem, és ez egy kicsit kíváncsivá tesz, hogy magamnak termeljek ezzel a módszerrel, mert én sem ismerem a valódi sebességet.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nos, az amfetamin freebase (A-olaj) szintén amfetamin, csak más formában, mint a só formája. Az amfetamint úgy alakítjuk át az amfetamin sós formájává, hogy a freebázishoz savat adunk. Ha kénsavat adunk hozzá, akkor amfetamin-szulfátot kapunk. Ha foszforsavat adunk hozzá, amfetamin-foszfátot kapunk. Ezután a só tisztítása érdekében átkristályosítjuk, majd a tiszta sót megszárítjuk, hogy finom, száraz por alakú tiszta amfetamint kapjunk.

A "speed paszta" egy rosszul definiált anyag, amit én mindig úgy értelmeztem, hogy az csak nedves amfetaminsó. Egy gyakorlott vegyész a só kialakulása után elpárologtatja az oldószereket. Ha benne hagyja őket, akkor a tömeg nagy része oldószerekből és nem amfetaminból fog állni. Szintén lehet nedves szabadbázisú olajból, amely nem alakult át sókká. Ez idővel lebomlik, és csak szennyeződéseket hagy a sóban. Tehát alapvetően csak az amfetamin egy piszkosabb formája. Az emberek azt gondolhatják, hogy ez az amfetamin tisztább és "nyersebb" formája, de ez egyszerűen nem igaz. Ez csak egy koszos, ázott termék rossz vegyészektől.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Teljesen egyetértek veled, de a legtöbb ember még csak nem is kémikus ismerek sok embert, akik úgy csinálják, mint a leírtak és a nem is tudják, hogy mi a ph-skála, és ez nagyon szomorú, mert lassan, de biztosan mérgezik az embereket. És ha az embereknek a legtisztább" amfetamint adod amit valaha is kaptak azt mondják ez szar mert nem érzik a melléktermékek hatását.

Tehát ha a p2np útvonalon keresztül kapod a freebase-t akkor ugyanúgy kikristályosítod az amfetamint, mint a nyilvános "a-olajjal"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Uram, az A-olaj semmi, mint amfetamin-szabadbázis, de ez az A-olaj nem túl stabil és
bomlik és szennyezi magát, a freebase-t vagy A-olajat nem szabad palackokban tárolni vagy a határon túlra hajtani, mert akkor csak piszkos freebase, amelyet eladás előtt már nem tisztítanak meg.
A freebase-t azonnal szulfát-foszfáttá vagy kloriddá kell feldolgozni.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Sok éven át vásároltam apaanból készült A-olajat ugyanattól a forrástól, mindig ugyanolyan minőségű volt.
sokkal biztonságosabb az A-olaj szállítása, mint a végterméké. Mindezen évek alatt semmi baj nem történt.
És nagyon sokáig lehet tárolni üvegpalackokban, vákuumban 2 évig gond nélkül.
De ez ma már történelem, mert már nincs apaan.
és most már más termékekből készítik, és igen, ez ma már instabillá teszi.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
kedves pennywise,
Teljesen egyetértek veled, de a valóság nem ilyen, a valóság olyan, mint ahogy Saul mondta.
az a-olaj jobb a szállításhoz és az utcai beszállítók nem fogják megvenni a készterméket. azt akarják, hogy az a-olajat maguk készítsék el, mert valami szarral tudják nyújtani, hogy több pénzt keressenek.
eddig mindenki amfetamint állított elő az olajból, amit az a-olajból készítettek.
és már régóta foglalkozom vele, és tudom, hogy nagyon stabil, vettél már valaha olajat a darknetből?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Egy és ugyanaz a termék, de mindkettő különböző anyagi tulajdonságokkal, érdekes, nem tudtam, hogy ilyen lehetséges... A szakirodalom is mást mond, a termék csak akkor stabil, ha megfelelően tárolják, -20°C-on. -->forrás

Igen, persze én is látom a cucc csempészésének előnyeit, mint az Olaj, kevesebb hely, kisebb súly és a vevőre háríthatod a felelősséget, ha a végén nem lesz jó a cucc, mert azt neki magának kell felelnie.
És nem, én még nem vettem olajat a darkneten, minek? De azért tehetem a kijelentést, mert már elég sok cuccot tisztítottam, ami ebből az olajból készült és mindig van a hosszabbító mellett, szintézis kosz a cuccban és tényleg sok, gusztustalan.
Két lehetőség van, vagy az olajat nem igazán tisztán árulják, nem megfelelően dolgozták fel és tisztították meg, vagy a szállítás és a rossz tárolás során bomlott le annyira az olaj. Mindkét lehetőség természetesen találkozhat is. Vagy te is kételkedsz abban, hogy különböző tisztaságú olajok vannak?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Azt kell mondanom, hogy itt vannak olyan szakértők az úton, akik tényleg megnevettetnek, és mások, akik valójában, de nem kommentálnak ilyesmit...

"a-olajat akarok készíteni apaanból, de csak néhány lépésben, mert elvárom, hogy ez nem egy bonyolult munka" ...

APAAN van elég, csak úgy, mint az utasításokat, hogy átalakítani, azt hiszem, a téma létrehozója soha nem fog egyetlen gramm amfetamin az ő kiló apaan...

a-olaj , b-olaj , vicces , én kémiát tanulok , soha nem olvastam vagy hallottam ilyet ... az amfetamin-bázis "A"-olaj vagy A-bázis ... és kristályosítani lehet kicsapással ( szulfát, foszfát, hidroklorid ) , attól függően .
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ahogy az első oldalon ez a szál említésre kerül, az "A-olaj" és a "B-olaj" utcai nevek, így kémiai tanulmányként csak a neveket ismeri, amikor kapcsolatai vannak a kereskedőkkel, akik eladják, sokan nem tudják, hogyan készül ott a cucc.
Btw, én még soha nem hallottam a "B-olajat", így nem tudom, mi az.
Az A-olaj az amfetamin freebase vagy amfetamin bázis, nagyon népszerű, hogy eladják a dílereknek, akik gusztustalan speed pasztát csinálnak belőle és így a speed paszta használói azt hiszik, ez a nagy üzlet, mert hülye díler duma és sok koffein a "kick" miatt.
De ezek a buta kölykök nem tudják, hogy milyen mocskos szart szednek. Én nagy támogatója vagyok a tiszta termékeknek a piacon, szükségünk van egy forradalomra, mint az MDMA-val a 2000-es években. Nincs több szar a drogokban! Hozzatok jó cuccot vagy egyétek meg magatokat. Sok felvilágosításra van szükségünk, hogy mi a jó speed és mi a mocskos szar az A-olajból, a legtöbb ember nem tudja.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-olajat" én is tényleg abszolút soha nem hallottam, az a-olajnak még valahol van értelme..... A kereskedők is a profitoptimalizálásra koncentrálnak, az egészségük, számukra általában nem játszik szerepet... Igen, ez a mocsok.

Tisztán technikai szempontból nem nehéz az amfetamin bázist megvágni, mielőtt átadnád a dílernek, aki azt hiszi, hogy tiszta termékkel rendelkezik.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
A HgCl² jobb lenne, de a nitrát is megfelel...


Az elemi higannyal még alumínium amalgámot is lehet készíteni, nem csak a sóit.
Ehhez savassá kell tenni a víz pH-ját, 4-5 HCL-lel, aztán folyékony higannyal is működik, de kicsit tovább tarthat.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
A B-olaj a BMK utcai szlengje.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
B-olajból A-olajjá alakítják át, csak hangyasavat adnak hozzá 85%-ban
és az A-olajból a végtermékké ( speedpaste ) csak 96%-os metanolt és kénsavat adnak hozzá.
 
Top