Segítségre van szükségem az első MDMA szintézisemhez. KÉRLEK

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia!
Én is a nabh4-en keresztül csináltam az első mdma-t,
miután 160c-nál desztilláltam mdma freebase-t (elég gyenge a vákuumforrásom) akkor tiszta színtelen olajat kaptam a?
btw megpróbáltam gáz hcl és kaptam kristályt, ami nagyon tisztának tűnik (fehér crytsal)!
Miután teszteltem az eredményt 200mg withour recrytalbut im úgy érzem, hogy a hatás gyenge.
Tehát most nem tudom, hogy milyen folyamat hibás. Tud valaki megerősíteni nekem, hogy az mdma freebase színtelen színű helyes? vagy lehet, hogy én törött freebase 160c disilation?
Van rá esély, hogy az mdma freebase-ben maradt a metilamin freebase, majd reakcióba lép a hcl-lel, és metilamin.hcl-t képez, amit a termékem tartalmaz? lehet, hogy nem maradt metilamin a desztilláció után, igaz?
Újra át kell mosnom az mdma freebase-t valamivel, hogy megtisztítsam?
Kérem, segítsen nekem.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Az mdma fb-nek színtelennek kell lennie, és nincs esély arra, hogy 160c-ig melegítve károsítsa az mdma molekulát.
Nem hiszem, hogy metilamin van az mdma-ban, inkább a pmk-ban hinnék) Mindenesetre a metilaminnak van egy sajátos szaga, amit nem fog megzavarni. Ez nem ánizs szag, hanem "rothadt hal" szag.
Az mdma hcl megváltoztatja a színét (barnává/feketévé válik melegítés közben - több mint 1 órán keresztül a hőforráson kitéve? Az mdma hcl + víz 1:1 arányban a hőforrásra helyezheti a lombikban, és 1 órán keresztül tarthatja, hogy lássa, mi történik. A lombik legyen nyitott!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
A NaOH-t vízben kell elkészítenie, a 20% ww rendben van. Vagyis ez 20g NaOH + 80g víz.
Ennek a 20%-nak a pontos súlyát az elején meg kell ismernie. Például 20g összesen.
Ezután feloldod a sót a vízben, és kis adagokban hozzáadod a 20% NaOH-t, amíg a PH 11 nem lesz.
Most megtudhatja, hogy hány g 20%-os ww oldat fogyott el, és megbecsülheti a só moláris tömegét.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kezdettől fogva pmk olajat vagy pmk port használtál? be tudnád írni a lépéseket, amiket tettél, hogy lássuk, hol rontottad el?
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Én használtam pmk viasz! im elég biztos, hogy desztillált mdp2p helyes, mert én már tudom a szaga mdp2p

Im kövesse ezt a lépést:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Azt hiszem, egy lépést talán rosszul csináltam.
- Miután befejezte a reakciót (befejezni keverjük 2h után hozzáadása után nabh4), akkor rájöttem, hogy a reaktor nem elég nagy ahhoz, hogy tartalmazza az összes vizet mosni ("- Add a vizet, és folytassa a keverést 5 perc alatt") így én csak adjunk hozzá vizet kevesebb, mint a térfogat btcboss módszer sok ( én voltam dolog a mosóvíz folyamat nem fontos)
- Aztán hozzáadtam dcm kivonat, de dcm kap tiszta színt
- Azt hiszem, valamit rosszul csináltam, lehet, hogy mindent a lefolyóba fog dobni.
- Aztán csinálok egy kis kutatást, rájövök, hogy lehet, hogy fb oldódik metanolban, és a metanol keverhető a vízben ! és lehet, hogy több vizet kell hozzáadni, hogy fb ki metanolból, hogy elkapja a dcm-ben
- Igen, miután több vizet adtam hozzá, a dcm alján több színt kaptam, mintha szabad bázist tartalmazna.
- Ezután az összes extrakciót lepároltam, és 160c-on tiszta olajat kaptam.

* Lehet, hogy adhatok dcm mielőtt mosni elég vízzel hülye :cry:
* Lehet, hogy valami megy a dcm mielőtt kap mosni vízzel :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Azt hiszem, mosás közben elvesztette az fb-jét.
Ha helyesen csináltad a NaBH4-et.
Akkor az fb olajod nehéz lesz a NaBH4 miatt. Tehát mosás és a dcm hozzáadása közben látni fogja, hogy az olaj elválik a víztől.
Az olaj le fog esni az aljára, a maradék piszkos víz pedig fent marad. Így tudod, hogy helyesen készítetted el az fb-t.

Az elválás után 130°C-ig melegítheted az olajat ... valamilyen édes gesztenyeszerű illatot fogsz érezni. Ekkor tudod, hogy a fb elkészült.
Miután hagytuk kihűlni. Hozzáadhatja az acetont, majd a HCL-t, hogy kiegyenlítse a PH-t.

Én általában hűtőbe teszem és hagyom -30 fokig hűlni. De ez az én módszerem.

Olvastam, hogy a fb-nek olyan szaga van, mint a rothadt halnak. Nos, ez a metanol és a metilamin keveréke. Az fb-nek a végén szinte semmi szagának kell lennie. Legalább valami gesztenye illat.

Ha nem adsz elég vizet az fb tisztításához, akkor a kristályaid barnás színűek lesznek a végén. (Ha nincs nagyobb reaktorod, akkor ezt részenként is megteheted, vagy kiszámolhatod a keverékedet, mielőtt nagy adagot csinálsz belőle, hogy az egész beleférjen a reaktorodba.)
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
gesztenye illat - pontosan, tesó!!!! könnyű gyönyörű gesztenye illata
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb az olaj mindig nehéz. sűrűsége pontosan 1,1g per 1cm3. így mindig a víz alatt marad, ha nincs vízben oldott szervetlen vegyület (pl. NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Lehet, hogy nem értem az összes szövegét megfelelően, de ha az alap + dcm + víz rendszerében némi alkoholt vagy acetont ad hozzá, akkor az alkohol vagy az aceton mindkettőbe kerül: a felső vízrétegbe és az alsó dcm rétegbe.
Ugyanakkor a bázis egy része az alkohollal együtt a felső (víz) rétegbe kerül, és a vízben oldódó egyéb vegyületek egy része pedig a dcm rétegbe. És ez katasztrófa!!!

Én sem szeretem a dcm-t, mivel elég nagy a vízben való oldhatósága, ha összehasonlítjuk más hasonló oldószerekkel. A DCM nem jó választás.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ha dcm-t adsz a vízhez, az mindig az aljára fog kerülni.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Azt mondtam, hogy a dcm keverhető a vízzel? Azt mondtam, hogy a dcm maximálisan oldódik a vízben a többi nem poláris oldószer közül. a dcm a kémiai és fizikai szerkezetének köszönhetően sok poláris vegyületet old fel, amelyek nem oldódnak más nem poláris oldószerekben, például éterben, hexánban, perkánban stb.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash de én már csináltam vákuumdesztillációt, hogy 160c-nél megkapjam a freebase-t, van rá esély, hogy még mindig metilaminnal kapok metanolt a freebase-omhoz?

Tud valaki egy biztonságos módszert adni, hogy legközelebb metilaminnal dolgozzak, mert az emberek azt mondják, hogy a metilamin nagyon mérgező.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt válaszolt u volt válaszolt, hogy a haver, aki azt mondta, hogy ha u mindent jól csinál, akkor megy az aljára witch dcm mindig a vízzel
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jól olvasta a szövegemet. Soha nem mondtam, hogy ezeket a dolgokat egyszerre adjuk össze. Vannak közte lépések. továbbá csináltál már mdma-t? Ha nem, akkor u nem érti, amit itt mondanak. Ha csináltad. Akkor tudod, hogy dcm-t soha nem használnak acetonnal ebben az esetben. És csak egy kis mennyiségű dcm-t használnak, hogy elválasszák az olajat, amire szükséged van a többi víztől és bármitől, ami benne van.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ha vákuumdesztillálták. Akkor az olajodnak a reaktorodban kellett volna maradnia, a többinek pedig el kellett volna párolognia vagy egy másik lombikba kellett volna fognia.

Tehát ha a színtelen folyadékot vetted, és azzal dolgoztál tovább. Az azt jelenti, hogy a rosszat vetted, amiben a metilamin volt. Ezért érezted folyamatosan a szagát, mert az fb sosem színtelen.

A pmk viaszból pmk olajat csináltál?
Dm nekem, ha akarod.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top