Van-e oka annak, hogy a szulfát-sókat előnyben részesítik az amfetaminok esetében?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tudom, hogy a koncentrált kénsavban nincs víz, így ez ideális a só készítésénél, de ez a fő oka annak, hogy a legtöbb oktatóanyagban a szulfátos sókat látjuk a legjobb megoldásnak?

Végre kurvára sikerült az amfetamin freebase megszerzése, és most az a kérdés, hogy gáz vagy aceton/kénsav útvonal... ya know?

Mi a helyzet ezzel az egésszel?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az amfetamin-szulfát nem higroszkópos, ami a fő ok. Az amfetamin-monofoszfát is készül, ez lágyabb hatású. Az aceton és a kénsav keverése nagyon rossz ötlet - további szennyeződéseket ad, használjon alkohol és kénsav keverékét. A foszforsav kombinálható acetonnal.
A sósav nagyon gyorsan pocsolyává válik, nagyon erősen vonzza a vizet a levegőből.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ja, mondd meg nekem ezt, miután pontosan ezt csinálom, továbbá tudnom kellett volna tbh.

Mielőtt bármit is csináltam volna, 20 percig ültem ott, és azon gondolkodtam, hogy mit használhatok oldószerként a kénsavnak, amivel nem fog reagálni... idk, miért nem az alkoholra gondoltam... azt hiszem, csak a dehidratáló ereje jutott eszembe, és feltételeztem, hogy reagálni fog az alkohollal..... Az éter nem működött, nem oldódott hexánban/heptánban, (utólag - duh). hozzáadtam acetonhoz és semmi sem reagált azonnal, azonban már korábban is elkövettem ezt a hibát, de most nem láttam fehér szart kezdetben, így azt mondtam, hogy bassza meg......

Kurvára gyorsan elfajult a dolog.......

Szóval azt mondod, hogy használj kénsavat izopropilalkoholban, ugye? És azt csepegtesd bele? Mert ennek kurvára van értelme.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Acetont kevertem kénsavval
Nincsenek benne szennyeződések, ez egy nagyszerű termék
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A kénsav az aceton polikondenzációjának és az azt követő polimerizációjának katalizátora. Minél nagyobb a sav koncentrációja, annál gyorsabb a reakció.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
További információ
Amikor három acetonmolekula koncentrált kén- vagy sósav hatására kondenzálódik, szimmetrikus trimetilbenzol (mezitylen) keletkezik.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nem, igaza van, ez egy fehér, zsinórszerű szar. Úgy tűnik, nem oldódik vízben. Ha a kénsavat elég sokáig hagyod acetonban nagy koncentrációban, akkor az is vörössé válik.... legalábbis nálam...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Amikor az amfetaminomat a napon szárítottam, narancssárga vagy vöröshöz közeli színűvé vált.


Ezért elmondtam G. Patton úrnak, és ő azt mondta, hogy ha ultraibolya sugárzásnak vagy oxigénnek van kitéve, akkor reakcióba lépnek és elrontják a terméket, ezért tartsa távol a fénytől és a levegőtől a termék szárítása során.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Továbbá ne hagyja az acetont hosszú ideig kénsavval együtt
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A szennyeződések valószínűleg a visszanyerési szakaszban vannak, és nem az acetonnal készült savból származnak
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Egyszer hibáztam, amikor kénsavat használtam acetonban, és egy taknyos sárga port kaptam, amit nagyon nehéz lemosni, hasonló szintéziseknél nem volt probléma, amikor savat használtam alkoholban.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Az enyém körülbelül 10 évvel ezelőtt vörösre vált, de úgy tűnik, hogy ez nem volt hatással a viselkedésére vagy a hasznosságára
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Hosszú ideig próbálkoztam Aceton-kénsav keverékkel a sózáshoz, és a mezilátok képződését (vörös szín és szörnyű szag) csak úgy tudtam megakadályozni, hogy fagyasztó hideg acetont és savat használtam, de még a legnagyobb óvatosság mellett is vörösre színeződött egy idő után (pár óra). Az én tapasztalataim megerősítik azt, amit w2x3f5 mond, hogy a kénsav-IPA keverék sokkal jobb a sózáshoz.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Azt olvastam, hogy az A-foszfát az alacsonyabb forráspontja miatt az USA-ban elterjedtebb, így el lehet füstölni. De ez azzal a problémával jár, hogy szárazon kell tárolni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Van egy probléma a foszfátokkal, ha a monofoszfátot jól szárítja a fogadás után, a többi foszfát takony, amelyet nem lehet szárítani
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nagyjából olyan állagúak, mint maga a 85%-os foszforsav, kivéve... ragadós?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A foszforsav mennyiségétől függően különböző összetételű sót kapunk. Standardként a szabad bázist acetonnal hígítjuk, és a foszforsavat cseppenként hozzáadjuk a ph 6-ig, az acetonban lévő por állagának szilárdnak kell lennie, nem olyan, mint a takony. igen 85%-os foszforsav jó a só készítéséhez, ha megkérdezte róla.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nem. Miért szárítanak amfetamin-foszfátot IPA-ban ott maradt "szirup", először azt hittem, hogy foszforsav, mivel ugyanaz az állaga, de nem savas. Most már arra gondolok, hogy lehet, hogy más sók.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ive kapott, hogy szirup néhányszor túl.... fogalmam sincs, mi ez, és id kap, hogy a kénsav. általában akkor történik, amikor túl sokat használok, és menjen ph 6 alá, de idk lehet, hogy egy véletlen... Ive nem sikerült sokkal többször, mint sikerült, de sikerült, találtam egy módszert, amely nagyszerűen működik számomra, és így én csak ragaszkodni, hogy....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkoholban nem kaptam sót, foszfátot csak acetonban készítettem, abban jól kristályosodik.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Az amfetamin-monofoszfátot vízben történő titrálással kell előállítani, a kívánt ph 5 és 6 között van. A monofoszfátot nem lehet alkoholban előállítani, mivel amikor hozzáadjuk a foszforsavat 75 vagy 85% -os nem számít, ahogy van vagy alkoholban az alkoholban lévő bázishoz, eljön az a pont, amikor az összes Amph hirtelen rágógumivá válik, és nem vesz fel többé semmilyen savat. Tehát van egy polifoszfátok keveréke . Ezt a rágógumi masszát nem gond megszárítani és gond nélkül megszárad és lehet fogyasztani és nem rossz, de a monofoszfát nem.
A monofoszfát amit úgy lehet előállítani, hogy a bázishoz vizet adunk, majd hígított foszforsavat egy nem poláros oldószerben és a kettőből a szent szart is kikeverjük, előnye, hogy sokkal jobban oldódik vízben, mint a polifoszfát és a szulfátnál is jobban. Ez a nagyobb oldékonyság jobb biológiai hozzáférhetőséget jelent, és valamivel gyorsabban hat, mint a többi só. Állítólag csak a karbonátos só veri, de én még sosem próbáltam elkészíteni.

Most amikor a monofoszfátot vízben készíted, történik valami, ami először megzavar: A foszforsav hozzáadásakor először látni fogod, hogy só esik ki az oldatból, és ennek örülni fogsz. Amikor még több savat adsz hozzá, hirtelen az összes só -puff! - újra eltűnik! A kénsavtól eltérően, ahol ez rossz, a foszforsav sóknál pontosan ezt akarod, mivel a legjobb vízoldhatóságú sót akarod. Amit 5-6 ph-nál és a víz leválasztása és elpárologtatása után kapunk.

A túl sok sav hozzáadásakor megjelenő vörös elszíneződést nem a sav vagy az amfetamin okozza, hanem a szennyeződések, főleg a P2P és az enyhén bázikus szennyeződések, amelyek a folyamat során kerültek be. A P2P szépen átmegy a gőz-desztillációkon és az A/B eljárásokon, mivel bázisok és savak jelenlétében amfoter, különösen bázisokkal, mondjuk hirtelen sokkal szélesebb körben válik vízoldhatóvá.
Igazán tiszta amfetamin bázis nem változtatja meg a színét, mindegy, hogy mennyi savat adsz hozzá. Az itt látott utóreakciós protokollok egyike sem állít elő igazán tiszta amfetaminbázist, így az elszíneződés (rózsaszíntől vörösig) problémájáról szóló olvasat egyáltalán nem meglepő.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az aceton sokkal jobban működik, jó szilárd só lesz belőle, takony nélkül. Személyesen ellenőriztem még 2005-ben))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ami a p2p-t és a színezést illeti, támogatni fogom. ez igaz. A p2p és származékainak szennyeződései a melléktermékek miatt színt adnak, ez a p2np és a p2p szintézisek esetében is így van, az amin a nagy vákuumban végzett frakcionált desztilláció után nem színeződik el, ha savfelesleget használunk, az amin tiszta bázisa teljesen színtelen és átlátszó.
 
Top