Van-e oka annak, hogy a szulfát-sókat előnyben részesítik az amfetaminok esetében?

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Acetont kevertem kénsavval
Nincsenek benne szennyeződések, ez egy nagyszerű termék
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nem, igaza van, ez egy fehér, zsinórszerű szar. Úgy tűnik, nem oldódik vízben. Ha a kénsavat elég sokáig hagyod acetonban nagy koncentrációban, akkor az is vörössé válik.... legalábbis nálam...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Hosszú ideig próbálkoztam Aceton-kénsav keverékkel a sózáshoz, és a mezilátok képződését (vörös szín és szörnyű szag) csak úgy tudtam megakadályozni, hogy fagyasztó hideg acetont és savat használtam, de még a legnagyobb óvatosság mellett is vörösre színeződött egy idő után (pár óra). Az én tapasztalataim megerősítik azt, amit w2x3f5 mond, hogy a kénsav-IPA keverék sokkal jobb a sózáshoz.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Az amfetamin-monofoszfátot vízben történő titrálással kell előállítani, a kívánt ph 5 és 6 között van. A monofoszfátot nem lehet alkoholban előállítani, mivel amikor hozzáadjuk a foszforsavat 75 vagy 85% -os nem számít, ahogy van vagy alkoholban az alkoholban lévő bázishoz, eljön az a pont, amikor az összes Amph hirtelen rágógumivá válik, és nem vesz fel többé semmilyen savat. Tehát van egy polifoszfátok keveréke . Ezt a rágógumi masszát nem gond megszárítani és gond nélkül megszárad és lehet fogyasztani és nem rossz, de a monofoszfát nem.
A monofoszfát amit úgy lehet előállítani, hogy a bázishoz vizet adunk, majd hígított foszforsavat egy nem poláros oldószerben és a kettőből a szent szart is kikeverjük, előnye, hogy sokkal jobban oldódik vízben, mint a polifoszfát és a szulfátnál is jobban. Ez a nagyobb oldékonyság jobb biológiai hozzáférhetőséget jelent, és valamivel gyorsabban hat, mint a többi só. Állítólag csak a karbonátos só veri, de én még sosem próbáltam elkészíteni.

Most amikor a monofoszfátot vízben készíted, történik valami, ami először megzavar: A foszforsav hozzáadásakor először látni fogod, hogy só esik ki az oldatból, és ennek örülni fogsz. Amikor még több savat adsz hozzá, hirtelen az összes só -puff! - újra eltűnik! A kénsavtól eltérően, ahol ez rossz, a foszforsav sóknál pontosan ezt akarod, mivel a legjobb vízoldhatóságú sót akarod. Amit 5-6 ph-nál és a víz leválasztása és elpárologtatása után kapunk.

A túl sok sav hozzáadásakor megjelenő vörös elszíneződést nem a sav vagy az amfetamin okozza, hanem a szennyeződések, főleg a P2P és az enyhén bázikus szennyeződések, amelyek a folyamat során kerültek be. A P2P szépen átmegy a gőz-desztillációkon és az A/B eljárásokon, mivel bázisok és savak jelenlétében amfoter, különösen bázisokkal, mondjuk hirtelen sokkal szélesebb körben válik vízoldhatóvá.
Igazán tiszta amfetamin bázis nem változtatja meg a színét, mindegy, hogy mennyi savat adsz hozzá. Az itt látott utóreakciós protokollok egyike sem állít elő igazán tiszta amfetaminbázist, így az elszíneződés (rózsaszíntől vörösig) problémájáról szóló olvasat egyáltalán nem meglepő.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ez ellentétben áll a Gyógyszergyártási enciklopédiában felsorolt eljárással, amely alkoholt használ, de abszolút megfelel minden gyakorlati megfigyelésemnek. A só is eltűnik az IPA-ban is a H3PO3-ban lévő vízből, amikor abbahagyom a sav hozzáadását. Szintén jó látni, hogy ennyi... évtized után még mindig posztolsz.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az aceton sokkal jobban működik, jó szilárd só lesz belőle, takony nélkül. Személyesen ellenőriztem még 2005-ben))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ami a p2p-t és a színezést illeti, támogatni fogom. ez igaz. A p2p és származékainak szennyeződései a melléktermékek miatt színt adnak, ez a p2np és a p2p szintézisek esetében is így van, az amin a nagy vákuumban végzett frakcionált desztilláció után nem színeződik el, ha savfelesleget használunk, az amin tiszta bázisa teljesen színtelen és átlátszó.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jól lehetséges, hogy a monofoszfátot acetonban készítheted, soha nem mondtam, hogy az általam leírt módszer az egyetlen.
De kíváncsiságból, miért "sokkal jobb"? Az én szememben legfeljebb személyes ízlés kérdése, hogy ki melyik módszert részesíti előnyben.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
könnyű elkészítése és izolálása, az amin-foszfátok nagyon rosszul oldódnak acetonban, könnyen kiszáradnak.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Szépen elmagyarázza, hogy H2PO4 hozzáadása az acetonban lévő aminbázishoz miért NEM ad monofoszfát sót. Mivel a teamin egy ohoszforsavmolekulából és több aminmolekulából álló foszfátokból álló oldhatatlanabb sóként fog kiesni, ez a só nem fog tovább reagálni, függetlenül attól, hogy mennyi további H3PO4-et adunk hozzá.
A monofoszfát pontosan egy molekula amfetamint jelent egy molekula foszforsavhoz, és ez nem érhető el az Ön által leírt módszerrel.

Nem fogom ezt tovább hangsúlyozni, ez az utolsó megjegyzésem a témában, nincs idegem és időm erre, sajnálom.

Minden jót, sok sikert és boldog főzést! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ezt a módszert 2005-ben használtam, és kiválónak bizonyult. a saját dolga, hogy megtörténik-e vagy sem. Ez az én gyakorlatom és több laboratórium. Sok szerencsét a nehéz úton. A monofoszfátok, ellentétben más foszfor- és amfetaminsókkal, nagyon rosszul oldódnak acetonban.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Elolvastam a szálat és a bevételhez, amit mondott egyszerű lépésekben,
Ha lenne tiszta gőzzel desztillált amfetamin bázis, mint 100ml. Mennyi oldószerre van szükségem, és milyen fajta?
Az aceton nem működne, ha H3PO4-ot használok, és mennyi foszfát-savat kell cseppennem?

nem akarom, hogy valaki mocskolódjon, de segítene megérteni a folyamatot, konkrét példával, köszönöm.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ha a célod az, hogy kristályosítsd, akkor mehetsz és keverd össze acetonnal vagy metanollal, ahol az acetont javasolnám, hogy aztán kénsavval csepegtessük le a sóhoz
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Köszi, tehát a tiszta bázist kb. 1:1 arányban száraz acetonnal kell összekevernem, majd a 85%-os H3PO4-emet bele kell csepegtetnem, amíg el nem éri a PH 5-6-ot? Nem értem @OrgUnikum hozzászólását "A monofoszfátnak, amit úgy lehet előállítani, hogy a bázishoz vizet, majd hígított foszforsavat adunk egy nem poláris oldószerben, majd mindkettőből összekeverjük a szent szart, megvan az az előnye, hogy sokkal jobban oldódik vízben, mint a polifoszfát és a szulfátnál is jobban." Amikor vizet kell hozzáadnom. Azt hittem a víz és az A-Olaj befolyásolja a hozamot? És mennyi víz?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Helló és először is egy nagy köszönet a fórum aktív tagjainak. Nélkületek nem jutottam volna el idáig, ahol most tartok!
A problémám: kaptam elég (régi) kénsavat pontosan egy tételre. A probléma az, hogy idővel sárga színt kapott. Ezt fel tudom használni? (Én nem tudok újhoz jutni atm)
De kaptam elég foszforsavat @orgUnicum:

"A monofoszfát, amit úgy lehet előállítani, hogy a bázishoz vizet, majd hígított foszforsavat adunk egy nem poláros oldószerben, majd a szent szart is kikeverjük a kettőből, előnye, hogy sokkal jobban oldódik vízben, mint a polifoszfát, és a szulfátnál is jobban."

Meg tudod mondani a víz:bázis és a víz:phosphoric acid keverési arányát? Továbbá kaptam n Hexan alkalmas nem poláros oldószerként?

Üdvözlettel
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Van egy másik kérdésem az első saját készítésű tételemmel kapcsolatban (valószínűleg nem) amfetamin-foszfát, és úgy döntöttem, hogy egy új szál megnyitása helyett itt teszem közzé. A P2NP HgCl módszerrel készítettem, és minden rendben volt. Az amalgám; a reakció az RM hozzáadása után. Az egyetlen dolog, amit elrontottam, a redukció közbeni hőmérséklet-szabályozás volt (szerintem néha túl forrónak hagytam. De 24h után 2 nhice réteget kaptam dekantáltam a felsőt és az utolsó kicsit elválasztottam egy elválasztó tölcsérrel.
Hosszú történet röviden, végül 85 g bármi lett (10 g P2NP-ből). Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi ment rosszul és hogyan tudom ezt elkerülni, nagyon örülnék a válasznak. most készítem a második Batch-omat, ahol az amalgám rész nem sikerült olyan jól (első alkalommal cofffegrinderrel, ami eltört a folyamat során).
Szintén ha valakinek van egy ötlet a kérdésekre az utolsó hozzászólásomban: kérem, ossza meg velem.... Hétfő reggelig be kell fejeznem egy harmadik tételt, mert regisztráltam az elemzésre, és legalább egy sikeres tételt akarok.

thx előre,
Lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Szervetlen sók keverékét kaptad, így nem látom, hogy említést tettél volna arról, hogy lúgot használtál az aminmentes bázis előállításához. Nem tudod, hogy mit csinálsz, ez veszélyes.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Nem, ez csak egy rövid összefoglaló legyen, mivel egy kicsit stresszben voltam. Követtem a viedeoguide-ot és órákat töltöttem ebben a fórumban, olvasva a posztot erről a szintézisről. hogy akkurátus legyen: Én persze, de az elegyet egy főzőpohárban, vártam ~20, majd hozzáadtam egy NaOH sollution, amíg el nem értem a ph 11 (kapnék 2 réteg nélkül az alkanisartion?)
Valami ötlet, hogy mi ment rosszul?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Van valakinek ötlete, hogy milyen hiba okozhatta ezt? a szintézis melyik lépésénél hibáztam?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Írja le részletesen, mit csinált, milyen reagenseket használt, mit figyelt meg. hogyan érthetnénk meg, ha apró információdarabkákat ad meg.
 
Top