Tisztázzuk: az MDMA-nak csak egyetlen "típusa" létezik.

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Élvezze a világ legnagyobb kristályának látványát (28g )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Az MDMA HCl túltelített vizes oldatát használta? Milyen hőmérsékletig melegítette fel?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
saját szavaival:


Az átkristályosítás 80°C-on történt.

az óriáskristályt a kezdeti szabadbázis + 33%-os hcl oldatból növesztettük.

plusz H2O hozzáadásával

nem melegítették.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Érdekes. Valószínűleg valamit kihagytam a tudományos értekezéséből. Elküldené nekem ennek a kristályosítási módszernek a linkjét, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Volt valaha is másfajta MDMA? 🤔 Személy szerint vegyészként csak egy molekulát ismerek, amelynek a rövidítése "MDMA".

Értem a hozzászólásod célját és az iróniát. Nem értem, hogy lehet valaki olyan kibaszott hülye, hogy azt hiszi, hogy felfedezte az ego flex valósághibáját, amikor előáll a lila, rózsaszín, kék MDMA-val, bármi is legyen az.

Ezt kurvára nem veszem be. Épp most mutattál be egy szabad szemmel is látható szennyezett terméket.

Én is tehetnék ételfestéket a termékembe. Ez olyan kibaszott hülyeségnek tűnik, őszintén szólva. 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Olyan ez, mint egy kávé, amit egyszer thaiföldön vettem: egy kávé, amelynek az illata és az íze valami egészen más, lehet, hogy eper...
Hahaha. Baromság a turistáknak!!! A hülye turisták nem értik az egyszerű dolgot: egy kávénak olyan illata és íze van, mint egy kávénak. Ha az illata és íze valami más, az csak egyet jelent: tele van kémiai szarral.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ez tulajdonképpen vicces. Epres kávé 😑... Néha elképeszt, hogy az emberek miért fizetnek pénzt...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Évekkel ezelőtt volt egy "kokszválság" szóló vállalkozók mentek hozza és kísérletezik . Oldja fel a terméket, és hozott csak kapok vissza volt egy kicsit nehezebb. Történt zöld vagy akár fluo narancssárga freebase kínálták... 1. alkalommal azt mondtam a barátom nem tudom, mit füstölt csak zöld kólát ... hogyan? Azt mondta, hogy egyenrangúakkal jött ... egyenrangúakkal? Ja ember, peer 🍐 juice 🧃? A végén a termék nem volt rossz csak a zöld termék eladása lehet kihívás 🤔🫢 🫢🥸
 
Top