Question Gyógyszert készíthetünk olyan dolgokból, amik otthon is megvannak

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szeretném tudni, hogy tud-e valaki olyan drogokat, amelyeket otthon is el lehet készíteni, olyan dolgokkal, amelyek otthon vannak, vagy olyan dolgokkal, amelyeket meg tudunk vásárolni, de könnyen hozzáférhetőek, tudom, hogyan kell csinálni néhány dolgot, például kokaint készíteni crackből, összekeverve azt gyógyszerrel és bórsavval, és egy fröccsenésgátló forrasztóoldatot is acetonnal, de arra gondoltam, hogy tud-e valaki valami mást, amit otthon is el tudok készíteni??
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Ez lehetetlen, szükséged van alapra, amiből a gyógyszerek szintézisét fogod csinálni, a naftoil indol a legtöbb szintetikus kannabinoid alapja, a naftoil indol szintézisét elég könnyen bízz bennem, a naftoil indol a normál indolból származik nyilvánvalóan.

Szintézis:

1. Az indol (1000 g) CH2Cl2-ben (15 liter) kevergetett oldatához egy adagban SnCl4-et (2000 ml) adtunk.
2. A jégfürdő eltávolítása után az elegyet 30 percig szobahőmérsékleten kevertettük, majd kis adagokban 1-naftoil-kloridot (1627 g), majd nitrometánt (10 liter) adtunk a szuszpenzióhoz.
3. Az elegyet 2 órán át kevertettük szobahőmérsékleten.
4. Miután jéggel és vízzel (20 liter) hűtöttük, az elegyet a szervetlen csapadékok eltávolítása érdekében szűrtük, majd a szerves anyagot etil-acetáttal (15 liter) extraháltuk.
5. A szerves fázist Na2SO4 fölött szárítottuk és csökkentett nyomáson koncentráltuk, hogy a terméket kristályos szilárd anyagként kapjuk.

Egyszerű 5 lépés.

Tudom, hogy nem házi cuccból van, mert ez lehetetlen.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Cukrot és élesztőt keverhetünk vízben, hagyjuk erjedni és alkoholt desztillálhatunk belőle. Ha otthon más drogokat akar készíteni a cuccokból, akkor otthon drogprekurzorokra van szüksége.
 
Top