MDP2P-ről MDMA-ra metilamin nélkül (az internetről másolva)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, próbáld ki a 400 grammot, meglátod, milyen meleg lesz, gramm 10L-re. Emlékszem, hogy meg kellett töltenem egy zsákot alumíniumfóliával körülbelül 2/3 volt egy 25L/30L fehér vödör fedővel. Ez végül is túl sok volt a fólia, kevesebb kell, de meg kell nézni, hogy mennyivel kevesebb elfelejtettem gramm. 200L hordón, akkor is lehet használni 100 ez nem fog felmenni.
Ha fel akarod fogni a metilamin gőzöket buborékos kaniszterben HCL majd vízben.

10L lett 12L ph 12-vel BMK-val (freebase meth)

A reakció csak akkor megy el, ha szupermarket alu-t használsz, szerezz alu-t a sisha boltokból vagy laborboltokból, ami vastagabb.

Psst cserélje ki a higanyt gáliummal, könnyű visszaalakítani, és minden vegyületet le lehet desztillálni és újra felhasználni, plusz nem mérgező és nagyon könnyen reaktiválható HCL 37 és átkristályosítással.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
A galliumot kloriddá készíti, vagy a nitrát is használható? Láttam néhány cikket ga/al redukciókat. Próbálta ezt valaki? Nagyszerű lenne, ha nem kellene ilyen mérgező füstökkel és aztán a hulladék ártalmatlanításával foglalkozni.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Hagyja, hogy a gallium reagáljon HCL-lel (vizes oldatban). A gallium eltűnése azt jelenti, hogy kloriddá alakul.
Majd fagyassza ki esetleg acetonnal az esetleges szennyeződések miatt, vagy forralja szárazra.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordan Belfort, kérem, adjon meg forrásokat arra vonatkozóan, hogy a gallium működni fog. Az évek során számtalanszor láttam ezt megkérdezni az interneten, és minden kémiával kapcsolatos helyen azt mondták, hogy nem működik a p2p vagy mdp2p. Nem olyan "szelektív" a reduktív amináció felé, mint a higany, a higany valóban szerepet játszik a reakcióban iirc, nem csak az alumínium külső rétegének eltávolításában.

A nitrometán útvonal is hasznos kis léptékben, de tudtommal nem jó a méretnöveléshez. Keress rá a "baal+55 gallon hordó" kifejezésre a vespiary-n, azt hiszem, van egy régi szál, ahol egy srác ezt skálázza fel, és nem olyan nagy a térfogata egy 55 gallonos hordónak. Ő feldolgozza 500 gramm keton I, ami lényegében egy 200 literes reaktor...és a reakciók itt futnak sokkal sűrűbben
Megvitatják, ahol a metilamin segítségével képződik az imin, majd csökkenti, valami olyasmi, mint 5-ször "sűrűbb" aka igénylő 5-ször kisebb üvegvíz.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Elmondom, hogy miért, a nitrometán csökkentése érdekében a hőmérsékletnek forrónak kell lennie, és elég Al, mert a nitrometán csökkentéséhez is szükség van rá.

A nitrometán nem metilaminra és metanolra fog csökkenni. Ha NEM használsz vizet és metanolt használsz, akkor felforralja magát, ezért keverd és reagálj. Én személy szerint 0,8L nitrometánt használtam 1L bmk-ra és 12L bázissal végeztem ph 12-nél.

Ami a gallium-kloridot illeti, meg voltam győződve róla, hogy működik, amíg újra nem olvastam, hogy nem fog működni, de most rendeltem meg a múlt héten, és várhatóan hamarosan megérkezik, és akkor majd én magam is elvégzem a tesztet. Vannak történetek, amelyek szerint igen, és vannak, amelyek szerint nem.
Gallium-kloridot hoz létre alumínium nanorészecskékből. Úgy tűnik, hogy ezek a nanorészecskék végzik a reakciót. Ha valamiért a higany végzi az elektronátvitelt, vagy bármit is olvastam, amit a gallium MÉG nem, akkor is kellene egy megfelelő katalizátor, amivel még mindig egy nagyon egzotermikus reakciót tudnánk csinálni nem mérgező anyagokkal.

Például egy Grignard-reakció (alkilálószer, mint a jód nélkül) NEM lenne képes a nitrometánt metilaminná redukálni, mégis megteszi, lásd a mellékletet. Kis 200ML-es üvegben 1/4 vagy 1/5 p2p-t csinálok (nem mérjük) és beállítom a reakciót. Internetes források szerint a nitrometán metilaminná alakításához jellemzően erősebb redukálószerre van szükség.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Nagyon fogom figyelni ezt a témát. Nagyon érdekel a gallium lehetősége.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Én nem tartanám vissza a lélegzetemet a galliumos dolog miatt.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tudok optimista lenni. 😂 Bár megvan a gondolkodásmódod, ha ez lehetséges lenne, valószínűleg már illegális lenne.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Igen, tudom, ezért az én grignardom metilaminná redukálta, amikor nem kellene, hogy képes legyen rá, és még magnézium-hidroperoxidokat is készített, ami szintén oka lehet annak, hogy a reakció enantioszelektív. És ha nem az, akkor sav hozzáadására lenne szükségem, hogy a hidroperoxidot felszabadítsa, ahol erre képesnek kellene lennie.

Ez a vákuumos bmk-ből származik.

Valami más ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Uram, egy cseppet sem kérdőjelezem meg, de talán konstruktívabb lenne egy új téma létrehozása, amelyben a megállapításait lefekteti és a pontos eljárást leírja? Több mint kíváncsi lennék.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Testvérek, csalódást kell okoznom nektek.
Úgy tűnik, hogy külső fűtést igényel, ellentétben a higannyal, akkor megy sokkal sokkal jobb
Metilamint és hidrogént termel. Tehát feltételezem, hogy az alkoholcsoportot is redukálja, mivel a nitrocsoportot nehezebb redukálni, mint az acetont.
Nézd meg az utolsó videót, most kezd el reagálni.
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Oké, tehát nem exoterm reakciót hoz létre? Nem értem, hogy a külső fűtés hogyan jelenthetne problémát? Folytassa.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Hozzáadtam némi jódgolyót, amitől jobban megy a reakció, ami ebben az esetben így is történt.
Az alumíniumfólia 0,030 vastagságú. Legközelebb vékonyabbat fogok használni, mert azt akarom, hogy a reakcióim felforrjanak, különben a nitrometán nem bomlik le, és a keverésre szolgál.


Majd kapok egy friss filmet, hogy most hogyan fut, gyenge ultrahangot alkalmaztam rá, hogy lebontsam a vastag mofa alumíniumot.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Úgy tűnik, a reakciónak vége

Egy éjszakán át állni hagyom, és holnap szárazra/leforrázom.

Ez a gallium-klorid is nagyon savas, a pH állandó 1 vagy 2. Holnapra 7-re állítom be, ha 140 Celsius-fokra melegítem.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A gallium nem működik. Pont.

A képek itt vannak:

Csak szólj, ha ismert információforrásokból csipegetsz dolgokat, és linkeld be, különben én is megteszem, és ezzel egy kicsit - hát tudod, hogyan - kinézel.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A nitrocsoportokat nehezebb redukálni, majd az acetont később látni fogjuk. Azt javaslom, hogy ne fogadjon
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nézd meg a sciencemadness.org-ot erre, már százszor próbálkoztak vele, ésmindenki olyan nagyon lelkes az elején, de később a valóság belesüllyed, és ez azt mondja, nem működik.

Aceton csökkentése? Hu? Van valami terved, hogy mi történik az ilyen reakcióban? A nitrometán btw nagyon nagyon könnyen redukálható és a legtöbb gyakori és sok ritkább redukálószerrel is meg lehet csinálni. A legegyszerűbb, teljesen OTC és sokkal olcsóbb, mint a gallium lenne a cink és sav, mint az ecetsav vagy hangyasav. Ez a nitrometánt közel 100%-os hozammal metilaminná redukálja. SnCl2 - tinklorid ugyanez.

Amire Ön az "aceton redukciója" alatt valószínűleg a metilamin és fenilaceton (vagy bármilyen keton vagy aldehid) kondenzációjából képződő imin redukcióját érti. Ez az imin redukálódik aminná, és ez a kívánt termék.

Bárhogy is csinálja, én azt mondom, hogy több értelme van két lépésben csinálni, mondjuk először a nitrometánt metilaminná redukálni, és kiszűrni az összes keletkező szart, majd a metilamint a választott ketonnal együtt használni az imin kialakításához, és ezt az aminná redukálni. Ezt ötször kisebb méretű edényekben is megteheti, és nem kell attól tartania, hogy a reakció a plafonig robban, ráadásul összességében jobb hozamot érhet el.

Jó látni, hogy valaki kísérletezik, de fájdalmas tudni, hogy csak az idejét vesztegeti.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vannak olyan jelentések is, ahol jódgolyókat és némi NaCl-t adnak hozzá ?🍒

I confirm tommorow
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Működött, meg kell néznem, hogy milyen optimális arányok lennének.
Talán azért nem volt olyan extrotermikus a reakció, mert nem volt annyi alkoholcsoport, amivel reagálni lehetett volna.
Azt is meg kell említenem, hogy a buborékok, amelyeket a higannyal kapunk, csak TÉNYLEG LASSAN történtek, amíg nem adtam hozzá jódgolyókat, és ultrahangot használtam a keveréshez.
Javaslom, hogy keverést adjon hozzá.

Most csináltam ízlelési tesztet, és én kapok defiantly high

A legtöbbet a szememre csináltam;
350MLish vagy 450 piszkos p2p (de volt putted pH 7).
Mint 100 gramm gallium-klorid (a reakció nem indult el).
Közvetlenül HCL gázt termel metanollal érintkezve.

Adtam hozzá kb 1L 50/50 azeotróp nitrometán/methanol.
Kevés sót adtam hozzá. metilamin keletkezett, de nem buborékosodott, mint a higany esetében.

Hosszú erős ultrahanggal és jóddal (én is elég sokat adtam a szememre, csak teszt volt).

lol Nagyon be vagyok állva nem is tudok kijönni a szóból úgy tűnik ez félig sztereoszelektív kell még tesztelnem.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakció nem halad, mint kellene, de volt olvadék bmk nem vacuüm látja magát

Szag íz és a füstök jó. De be kell vallanom, hogy kétlem, hogy Reakció folyt előtt lúg. De ez használ nem vákuum b Nem vagyok biztos benne, ha lúg nem elektronátvitel.

Egy biztos, a gallium olvadáspontja alatt szart se csinál még jóddal sem. Vedd az információt, ahogy akarod.
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A reakció a tiszta lúggal jó volt. Az alumínium határozottan másképp reagált, mint a hagyományos alumínium.

Az ízlelési próba megint betépett. Olyan szaga van, mint egy higany bázis becore. Fotó indult bmk ami sötét volt, de tiszta.

Reakció keverék volt 50/50 nitro / metanol, mint 100gr gallium-klorid út túl sok, de nem indult el, és elég fólia az oldószer. Oldószer volt 0,003 így talán jobb használni vékony fólia.
Az induláshoz folyamatosan keverni kell és melegíteni 35 celciusig akkor látod hogy lassan megy.

Jódot is adtunk hozzá, hogy lassú buborékképződés legyen. Most vigyázzunk nem volt sok keton vagy aceton csoport a bmk reagálni. Előtte volt 400 GR higany 10L b így megint óvatosnak kell lenni, ha már fut jobb lassan hozzá bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top