Metamfetamin átkristályosítása

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Smz607vTYJ

Bevezetés

Ez a téma azoknak az eljárásoknak a részletes leírását tartalmazza, amelyeket a racém metamfetamin-hidroklorid kristályok kialakításához kell elvégezni. A racém metamfetamin-hidroklorid (d,l-met) nem kristályosítható át nagy szilánkokká, mint a d-metamfetamin-hidroklorid. A d,l-metamfetamin izomer szétválasztásához különböző eljárásokat kell végrehajtani.

Berendezések és üvegeszközök.

  • Főzőpoharak 800 ml x2; 150 ml x2.
  • Pyrex-edény (kristályosítási tálca).
  • tölcsér.
  • Szűrőpapír.
  • Fűtőlemez.
  • Buchner-lombik és tölcsér.
  • Vákuumszivattyú.
  • Spatula.
  • Üvegrúd.
  • 100 ml-es mérőhenger.
  • Laboratóriumi mérleg (opcionális).

Reagensek.

  • Metamfetamin-hidroklorid (150 g) vizes oldat.
  • Desztillált víz ~400 ml.
  • 88%-os etanol 50 mL.
  • Etil-acetát ~ 70 mL.
  • Aceton ~70 mL.


Eljárás

1. A telített metamfetamin-hidroklorid (150 g) vizes oldatát vízzel (150 ml) hígítjuk egy 800 ml-es főzőpohárban. A folyékonyabb oldatot jobb, ha papírszűrővel szűrjük.
2. Az oldatot egy papírszűrőn keresztül egy kristályosító tálcába szűrjük.
3. Az oldatot 3 napig 50-70 ℃ állandó melegítés mellett metamfetamin-hidroklorid kristályokká párologtatjuk. Ezzel a módszerrel nem lehet metamfetamin-hidroklorid szilánkokat (jeget) kapni.
4. A metamfetamin-hidroklorid kristályokat a kristályok közé helyezzük. Az így kapott metamfetamin-hidrokloridot egy 800 ml-es főzőpohárba töltjük, és 88%-os etanol 50 ml vízzel 50 ml-ben kevert keverékével addig öntjük, amíg fel nem oldódik.
5 . Az így kapott metamfetamin-hidrokloridot egy 800 ml-es főzőpohárba töltjük. Ezután az oldatot 250-300 ml vizes alkoholos oldattal (1:1; H2O:EtOH) 250-300 ml-re felhúzzuk.
6. A következő lépésben az oldatot egy vizes alkoholos oldattal (1:1; H2O:EtOH) feloldjuk. Az oldatot szobahőmérsékleten bepároljuk.
7 . A bepárlási idő ~1,5 hónapot vehet igénybe.
8. Etil-acetát és aceton (1:1) 80 ml-es keverékét adjuk a kristályokhoz, és elkeverjük.
9. A kristályokat elegyítjük. A metamfetamin-hidroklorid kristályokat porózus Schott-szűrőn keresztül szűrjük.
10. Egy adag etil-acetát és aceton keverékével mossuk.
11.
Ametamfetamin-hidrokloridot tömegállandóságig szárítjuk.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tanár úr, hogyan szintetizálható metilamin-hidrokloridból metamfetamin
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, a metilamin használható a fenilaceton reduktív aminációjában (P2P). Ezt a szintézist az amfetaminok részben videós bemutatóval ábrázoljuk.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Értem. Köszönöm, tanár úr. Újabb leckét tanultam
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tanár úr, megkérdezhetem, hogy ha a nátrium-etil-szulfátom csak 90 gramm, milyen módszerrel szintetizáljam a nitroetánt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, ez nem a legfrissebb. Kérlek, kérdezz DM-ben vagy a dedikált téma alatt.
 

Bilson2

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Feltehetek egy hülye kérdést, hogy, hogyan lehet telített metamfetamin-hidroklorid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Világosan le van írva, hogyan...
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
😭 Kérem, segítsen nekem, mi ez az oldószer, mert nem sikerült, és sok pénzt és anyagot költöttem A probléma az, hogy az [1] moszkvai útvonal esetében az eredmény: meth hy-t kapunk por alakban. Van egy egymást követő folyamat, amit kihagytam, miután befejeztem az [1] Moszkvai útvonalat? Még egyszer köszönöm, ha valamelyik vezető szakértő tud nekem segíteni ebben a kérdésben. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
INDONÉZ NYELV
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
YR7v0YStol
 
View previous replies…

DRED

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mit jelent a telített metamfetamin-hidroklorid ?
A videón folyékony formában látható. Hogyan lehet a metamfetamin gydroklorid porból előállítani ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vízben feloldani, sajnálom, hogy a videóban nincs egyértelműen kimondva. Metamfetamin HCl 150 g vízben 150 ml.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szép napot kívánok, uram! Tényleg nincs más módja annak, hogy gyorsabban jusson nagy kristályokhoz, mint másfél hónap várakozás? Már minden módszert kipróbáltam, de nem akar működni. kérem, segítsen nekem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, milyen módszereket próbáltál már ki?
 
View previous replies…

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
További szép estét, uram! A fórum tanulmányozása után ezt az eljárást próbáltam ki utolsóként. Toulenhez 100ml 35%-os HCL-t adtam, 220g METH-t kellene kapnom, a többi pedig a HCL-ben lévő víz. A vizet elpárologtattam és 230g súlyt értem el, tehát 10ml volt víz az oldatban, majd hozzáadtam 400ml acetont 50 fokos hőmérsékleten, majd 12 órára hűtőbe tettem 8 fokos hőmérsékleten. És még mindig apró kristályokat kapok és nem nagy szilánkokat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ezt a témakört is el kellett olvasnia Rekristályosítás és forró szűrés
Minél lassabban hagyjuk a kristályokat növekedni, annál nagyobbak lesznek. Az anyag tisztasága is erősen befolyásolja a kristályosodási folyamatot, a kiralitásukat.
Racém metből 12h hűtőben legalább közepes kristályokat nem fogsz kapni, az biztos.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Igen, egyetértek Önnel, uram, de én is megpróbáltam 2 napig, és az eredmény nem volt jó, nagyon kétségbe vagyok esve emiatt:sleep::sleep:.Ezt a témát szeretném kipróbálni, mint egy másik-http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/en/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.
Nekem már van 9L acetonom a fagyasztóban egy hete.szerinted működni fog?
 
Top