Metamfetamin szintézis efedrinből vagy pszeudoefedrinből

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Szia, köszönöm az útmutatót.
Lehetséges, hogy a toluol helyett fehér szeszt használjon?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bármilyen nem poláros oldószer megfelel. Attól függően, hogy nehezebb vagy könnyebb-e a víznél, megmondja, hogy az oldatod Aquias rétege felett vagy alatt lesz-e, amikor kombinálódik. Biztos akar lenni abban, hogy a megfelelő réteget vonja ki!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bocsánat, azt akartam mondani, hogy "MINDEN nem poláris oldószer, amely nem keveredik jól vízzel, működik. Nem vagyok benne biztos, hogy mit értesz a fehér szesz alatt, úgy érted, mint a "fehér gáz" vagy a Coleman tábori üzemanyag, akkor a válasz igen. Nem a legjobb oldószer, mivel olyan oldószert kell választani, amelyik a legkevesebb maradékot hagyja, de biztosan működik.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
őszintén szólva pazarlás a szegény szegény foszfor csak használni HI készült foszforsav és NaI. ive van egy kérdés tho wouldent alumínium működik, mint egy foszfor helyettesítő, mivel ez generál AlI3 in situ boszorkány majd reakts vízzel alkotnak HI
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . valakinek utána kellene néznie, im kinda curius, ha működik, ha igen, ez egy jelentős frissítés és a hozzáférhetőség és a költségek. u lehet, hogy meg kell változtatni az eljárást kissé tho.
Szintén egy kis koncepció bizonyítékaként ima megpróbálom, hogy néhány metil-jodidot készítsen vele, mint helyettesítő im deffo nem csinál metet lol
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
prolly gon is csinál egy új téma erről később
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Miért mossa a nátrium-szulfátot a 17. ábrán
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
A kalcinált nátrium-szulfát a következőkre utal
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Megkérdezhetem, hogy a hidrogén-klorid bevezetésekor még mindig nincs fehér üledék? Mi a probléma? Köszönöm.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ha eddig a pontig mindent jól csinált, az első tippem az, hogy a nem poláros oldószerben nedvesség van, amelyet a protonálás előtt el kell távolítani. Bármilyen jelenlévő nedvesség feloldja a hcl-t.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Köszönjük szépen az útmutatást, tanár úr
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluol, vízmentes nátrium-szulfáttal lezártam és több mint 12 órán át szárítottam. Miért van még mindig víz
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nátrium-szulfát csak szárítja, hogy egy bizonyos fokig is, ha ez volt elég nedves előtt u kell elég sok id csak előszárítani azt szulfát destillálni ki, majd tovább szárítani azt nátriummal, és amikor u kell csak destillálni azt .
im guessing ur doin a gringard tho mivel kétlem ud szükség van rá, hogy anh a legtöbb más esetekben .
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tanár úr, megkérdezhetem, hogy nincs-e fehér üledék, amikor hidrogén-kloridot vezetek be? Tudja, mi az oka ennek?
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Nem túl kevés a jód? Láttam, hogy más receptek általában 2 g jódot használnak 1 g efedrinre.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Posting di thread 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374 http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top