A csomag lefoglalt

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Oké, van némi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, attól függően, hogy hol van. Ha ez az Egyesült Államokban történt, nyugodtan küldjön nekem egy DM-et.
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Hawaii közismerten szigorú vámhatóságokkal rendelkezik; egy ismerősöm szteroidokat hozott be az Egyesült Királyságból, és mindig egy hétig hagyta a csomagot a bejárati ajtó előtt vagy annak közelében, a feladónak való visszaküldéssel átírva.
Egyszer, közvetlenül a kézbesítés után észrevettek egy kabrióban parkoló fickót, aki fényes nappal újságot olvasott. Csak letette a csomagot, és rövid "nagytakarítást" végzett.
Egy órával később az amerikai postai tisztviselők és a helyi rendőrség kopogtatott és megkérdezte, hogy mi van a csomagban. Szerencsére ez az ember már látta, hogy a csomagot felbontották, És, nem próbálták kinyitni.
A csomagot visszaadta, és azt mondta nekik, hogy nem neki szól, küldje vissza annak, aki küldte. A nevét is megváltoztatta néhány betűvel; John Smith helyett Jason Simmons.
Hihető tagadhatóság!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Küldtem csomagokat 2 meta a nagy 4 kg volt de az a furcsa hogy 10 alkalomból csak a fele érkezik meg és nem kobozzák el normálisan érkeznek de amikor kinyitod minden megsemmisül nem tudom hogy a vámosok vagy maguk az ügyfelek csinálják ezt a csínyt

Gyakran megtörténik velem Ausztráliában

Történt még valakivel ugyanez, mert furcsa lenne, ha szövetségi ügynökökkel lenne tele a házuk.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Üdvözlöm!

Adjon egy kis kontextust, és mindent elmagyarázok Önnek. Országtól függ, de azt hiszem, elég tapasztalatom van abban, hogy sokszor foglalkozom ilyen dolgokkal.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate, remélem, minden rendben van, és a jó
🍀👋🤠
És ha tudsz frissíteni, milyen következményeket kaptál...
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Azt hiszem, hogy rendben van, mivel nem találtak ilyet a birtokában, azt hiszem, hogy mindig mindent letagadhat, és azt mondhatja, hogy soha nem rendelt semmit. Könnyű valakinek a te címedre és nevedre rendelni dolgokat. Ha odáig fajul a dolog, akkor egyszerűen törölj mindenféle bizonyítékot, amivel kapcsolatba kerültél. És csak tagadj, tagadj, tagadj, tagadj. Ahogy mondtam, ha ez ilyen messzire megy, és kihúzod a szádat belőle, ne hidd, hogy abbahagyták a nyomozást. Attól a pillanattól kezdve mindig óvatosnak kell lenned.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Nemrégiben 5 küldeményből 3 elveszett; mind az öt EU-s nemzetközi (külső vámok nélkül). Mindhárom elveszett küldemény a nemzeti postai szolgáltatásokat használta, a két kézbesített küldemény közül az egyiket a nemzeti postán keresztül, a másikat pedig egy magán futárcégen keresztül kézbesítették. A visszaszállított rendelések sem jutottak el. Hacsak a feladók nem cseszték el a titkolózást, és a küldeményeket nem állították le a származási országban, akkor úgy tekintem, hogy a címem feketelistán van, és a válogatóközpontok ellenőrzésre szűrik a leveleimet. Soha nem kaptam értesítést semmilyen lefoglalásról, sem a postai cégtől, sem a bűnüldöző szervektől.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Van egy szállítmányom, amely augusztus eleje óta valahol az ülések között ül valahol valószínűleg 5 mérföldre tőlem lol. A szar hőmérséklet- és fényérzékeny volt, így elveszettnek tekintem, de egy hónap után még mindig "úton lévőnek" van feltüntetve. A fekete lista a valószínűbb forgatókönyv. Van egy másik szállítmányom, ami most közeledik, ha ebben a szakaszban megállítják vagy "befagyasztják", akkor úgy fogom tekinteni, hogy a cím, amit használtam, elégett, és továbblépek.

Szó szerint bárki rendelhet bárkinek levelet, így ez egy jogi zűrzavar, akárhogy is nézzük. A jogi zűrzavarok drágák, hacsak valaki nem akar példát statuálni veled (és biztos vagyok benne, hogy nagyon gyorsan megtudod, ha ez a helyzet), akkor a megoldás számukra a "további tevékenység leállítása", mert ez a legolcsóbb megoldás.

Kinek nincsenek ellenségei manapság? Kibaszott 2024-et írunk, 5 évesek járkálnak iPhone-nal. Mindenki tudja, hogy az általam választott címek egyszerűen csak olyan emberek, akiket nagyon nem kedvelek, és nem baj, ha baszakodom velük.

Annyi 9-5 M-F drón van itt, válassz, és várd meg a postást, hogy elmenjen, és elkapd a szarodat. Próbáld meg a technofóbok címét kiválasztani, nem lesz Ring csengőjük vagy kamerájuk. Figyeld a helyi NextDoor (SocialMedia) oldalakat. Az öregek egyszerűen SZERETNEK pletykálni a tökéletes, drága szülővárosukban zajló "gyanús tevékenységekről". Szerintem ez egy nagyszerű lehetőség arra, hogy a helyi rendőrség és az "éber polgárok" mire készülnek.

Csak maradj biztonságban, maradj biztonságban számomra azt jelenti, hogy légy okos és végezd el a kutatást, és minden rendben lesz.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ahogy KurtV mondta,kutasson és gyűjtsön információt, ahol csak tud. Van egy rejtett kamerám, amely látja az összes postai szolgáltatást, és ahol én vagyok, ugyanazok a kézbesítők vannak a hét 6 napján, és minden nap szinte pontosan ugyanabban az időben futnak. Ismerkedj meg az ilyen típusú dolgokkal, aztán ha észreveszel valamit, ami eltér, az lehet egy jel. Én különböző szomszédok címeit használom, de még mindig szemmel tartom a furcsa dolgokat. Egy vidéki területen azonban könnyebb, ha valami vagy valaki a szokásostól eltérően gurul át. Volt egy csomagom, amely egyszer 2 nap késéssel érkezett meg, mert egy "usps késés", és lehet, hogy semmi sem volt, de ezt a címet azután égettem el, csak a biztonság kedvéért. Nekem is van egy ember, aki árért vállalja a szállítást, oda küldök minden nagyobb megrendelést. Nekik már csak ennyi idejük van hátra az életből, így ami őket illeti, nagyon kevés vesztenivalójuk van, amíg adok nekik a finomságokból, addig boldogok maradnak, amennyire csak lehet. Ismerek egy fickót is, aki minden év novemberében, decemberében upsokkal dolgozik. Több sofőrnek segít a szállításban, és tavaly megismerkedett egy menővel, aki most is besegít. A haver tudatja vele, amikor egy megrendelést adnak le, és a sofőr figyeli a csomagot az adott névvel és címmel, beolvassa, mint kézbesített, majd hazaviszi, és a haver aztán elmegy érte. Ez az egyik legjobb kézbesítési módszer, amit eddig láttam, mivel így 100%-ban nem vagy a radaron, és a sofőrnek nincs gondja. Ha a csomagot lefoglalják, akkor szólnak neki, mert az ő útvonalán van, és a csomagot egy véletlenszerű névre és címre postázzák a szokásos útvonalán, így egyáltalán nincs kapcsolata senkivel. Csak meg kell győződnie arról, hogy az eladója az adott szolgáltatással postázza, különben valaki nagy meglepetést fog kapni a postán.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Spanyolországban titkosrendőrséget küldenek. Nem érdekel az összeg. De azért van, mert tudnak róla, hogy van egy operatív
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Csak paketesek, akik hola da jönnek, mert el akarják baszni a narcoesesd of holanda.
 
Top