• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine A cseh út receptje

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Sziasztok, arra kérem a szakértőket, hogy írják meg ide a "cseh út" pontos menetét szerintem több embert fog érdekelni. 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz vagy SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Igen, a térképekkel együtt... De a szimplex egy titkosított chat. Tehát úgy tudom, hogy a kérdéses személy fél.....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Fél egy névtelen fórumon közzétenni, ahol valószínűleg úgyis később fogod közzétenni? De lehet, hogy tévedek, mindenesetre kérlek, oszd meg, lehetőleg nyilvánosan.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Miért írna tehát a szimplexről? Nem lát.....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Azt hiszem, igaza van, nem sokat gondolkodtam ezen. Szorítok, és remélem, hogy később közzéteszed itt.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Annyi recept van, ahány főző, és kevés főző csinálja ugyanazt kétszer" - mondja erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
És mit jelent pontosan a ceska cesta? Nem tudom, és azok az emberek, akik újak ebben a témában, szintén nem fogják tudni.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Így hívják a Cseh Köztársaságban használt receptet. Ez egy reakció, amely vörös foszfort, foszforsavat és jód fokozatos hozzáadását használja. Ez egy nagyon gyors reakció, amit valószínűleg Nyugaton nem nagyon használnak, és itt a vegyészek nem is említik. Úgy is hívják, hogy 2x20perc.
Valahol itt külföldiek arról beszélgettek, hogy a cseh met miért működik sokkal jobban és másképp, mint az övék.
Valaki ott említette, hogy ez az eljárás miatt van, de ennek az eljárásnak ha nem tudod a pontos lépéseit, hogy mit és hogyan, nem lesz jó vége.

És persze hiába van itt pár ember, aki tudja, nem akarja megosztani, mert egyszerűen a csehséget még ebben a közösségben sem tagadják.....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
természetesen senki sem fogja megosztani... egymás között igen... ez a mi nemzeti örökségünk, akár tetszik, akár nem... aki ezt Európa többi részének tálalja, az az én könyvemben elbaszottul el van baszva
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jézusom, micsoda örökség!
Kérem, Európa többi része a biztonságos gyártásra megy. A "mi" eljárásunk elég veszélyes, ezért nem használják.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
és ezért van az, hogy mindenhol 80%-ban szarok... vedd úgy, ahogy akarod... én a lombikkal nőttem fel, mint büdöske, közelebb áll hozzám, mint bármi más, érdekel... leszarom...
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) De ha valaki megfelelő árat fizet, megosztom a recepteket, és segítek az első gyűrűkkel.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Megosztok még egy mulatságos történetet. Egy barátom hetente körülbelül 100 grammot vásárol néhány tanártól eladásra. Azt mondja, hogy cseh módszerrel gőzzel főzik, és hogy (idézem) "ezüstön vagy valamin átszűrődik".
Érdekes, gondoltam. És csak később döbbentem rá az egészre: nitroetán az ezüst-nitráton keresztül (ha nem érted, tanulj tovább, talán egyszer majd fogod)...
A "cseh gőz" egy abszolút mítosz, amit az olyan lövészek tartanak életben, mint Saytam úr itt. De amíg hajlandóak fizetni, amit fizetnek, addig engem nem érdekel, higgyenek, amit akarnak.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nem fizetek senkinek semmit... Nem tudom, mi zavarja magát. Te csak Rejpal vagy. Én csak egy beszélgetést akartam kezdeni a cseh mézeskalács főzéséről. Ezt itt a Németek és nyugatiak fórumán.... már megbeszélték. A oldalon.
igazad van, nincs olyan, hogy cseh parno. De az itteni vegyészek hosszú, tiszta, biztonságos eljárásokat csinálnak, amit itthon nem nagyon csinálnak. És sokszor Európában is racém metet futtatnak. Nálunk laikus nyelven szólva jódos d-met-et csinálnak, aminek olyan szaga van, mint a toulénnak. Ami mentálisan teljesen másképp működik.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Csak éppen taknyos gyerekként nyilvánvalóan nem érted...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nem vagyok szakértő, de kipróbáltam az utcán vásárolt cseh pico-t és a darknetről vásárolt kristályt, és a magam nevében mondhatom, hogy ég és föld, és alapvetően két különböző terméknek tekintem a két dolgot, mert teljesen eltérőek a hatásuk és a tulajdonságaik. A "Ceske parno" kifejezés alatt tiszta d-metamfetamint értek, amit többnyire pszeudoefedrinből vagy efedrinből állítanak elő viszonylag kisebb mennyiségben, nem ragaszkodom a konkrét módszerhez, mert nem sokat tudok róla. Azt, amit a kartellek tíz- és százkilószámra főznek, semmiképpen sem nevezném cseh párafőzetnek, még akkor sem, ha azt a szomszéd főzte, mert az eredmény egy 50:50 arányú racém keverék, amelynek kevés köze van a tiszta cseh fűszerhez.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Pontosan erről van szó. Már 12 éve veszem a cseh parno stridave-ot. Ez idő alatt kipróbáltam a darkweb.... metamfetamin felhőket is. Soha nem tudtam összehasonlítani a cseh mézeskalácsokkal, kivéve egyszer évekkel ezelőtt, amikor néhány libereci srác kristályt árult a darkweb-en , az jó volt......
 
Top