• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine A cseh út receptje

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Megosztok még egy mulatságos történetet. Egy barátom hetente körülbelül 100 grammot vásárol néhány tanártól eladásra. Azt mondja, hogy cseh módszerrel gőzzel főzik, és hogy (idézem) "ezüstön vagy valamin átszűrődik".
Érdekes, gondoltam. És csak később döbbentem rá az egészre: nitroetán az ezüst-nitráton keresztül (ha nem érted, tanulj tovább, talán egyszer majd fogod)...
A "cseh gőz" egy abszolút mítosz, amit az olyan lövészek tartanak életben, mint Saytam úr itt. De amíg hajlandóak fizetni, amit fizetnek, addig engem nem érdekel, higgyenek, amit akarnak.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Csak éppen taknyos gyerekként nyilvánvalóan nem érted...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Nem vagyok szakértő, de kipróbáltam az utcán vásárolt cseh pico-t és a darknetről vásárolt kristályt, és a magam nevében mondhatom, hogy ég és föld, és alapvetően két különböző terméknek tekintem a két dolgot, mert teljesen eltérőek a hatásuk és a tulajdonságaik. A "Ceske parno" kifejezés alatt tiszta d-metamfetamint értek, amit többnyire pszeudoefedrinből vagy efedrinből állítanak elő viszonylag kisebb mennyiségben, nem ragaszkodom a konkrét módszerhez, mert nem sokat tudok róla. Azt, amit a kartellek tíz- és százkilószámra főznek, semmiképpen sem nevezném cseh párafőzetnek, még akkor sem, ha azt a szomszéd főzte, mert az eredmény egy 50:50 arányú racém keverék, amelynek kevés köze van a tiszta cseh fűszerhez.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Pontosan erről van szó. Már 12 éve veszem a cseh parno stridave-ot. Ez idő alatt kipróbáltam a darkweb.... metamfetamin felhőket is. Soha nem tudtam összehasonlítani a cseh mézeskalácsokkal, kivéve egyszer évekkel ezelőtt, amikor néhány libereci srác kristályt árult a darkweb-en , az jó volt......
 
Top