Question Lépjen rá!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tehát még soha nem láttam senkit, aki kifejezetten arról írt volna, amiről én itt most fogok.

Egy barátom néhány ügyféllel foglalkozik, akik nevetségesen olcsó áron próbálnak jóval többet kiszedni belőle, mint amennyit ér. Többször panaszkodnak, mintha az ő hibája lenne, és nem az övék, hogy megpróbálják átverni őt.

Ez a barátom megemlítette, hogy nem ez az első alkalom, hogy cseszegetik őket, és már elege van belőle. Ez annyira felbosszantotta, hogy már azon van, hogy leállítsa az MDMA-t, amit adott nekik, csak mert nem hagyják abba a panaszkodást, hogy mennyit kapnak tisztességes áron.



A kérdésem az, hogy mi a jó arány és mik a jó jelöltek? K-ra vagy metre gondolt, de nem vagyok biztos abban, hogy milyen arányban kellene hígítania, vagy mi működik a legjobban farmakológiailag. Én is csak azt akarom, hogy minimális potenciaveszteséggel lépjen rá, ha nem is növekedés. Végül azt szeretné, ha senki sem sérülne meg egy helytelenül kevert arány miatt, amit valaki ad.

Csak belefáradtam abba, hogy a barátom panaszkodik az ügyfelei tudatlanságára, és őszintén szólva azt tenném, amit csinál, ha a helyében lennék.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ne vágjon! Nincs értelme! Csak a puncik vágják szét a szart!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Mondja ezt azoknak, akik megpróbálják átverni az embereket.

Azt állítom, hogy csak a nyuszik próbálnak több pénzt kiszedni az emberekből, mint amennyit érnek.


Hé, most jöttem rá, hogy Dél-Amerikából jöttél, és megértem, hogy miért van ez a véleményed, most már az, ahogy az emberek Dél-Amerikában szétvágják a dolgokat, enyhén szólva szörnyű, és én nem ezt próbálom itt csinálni, szó szerint megpróbálom szétvágni egy ügyfél termékét, mert milyen szarok ők, mint emberek
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
És legálisan mit tenne, ha rájönne, hogy az ügyfele úgy játszik Önnel, mint egy hegedűs?

Hogyan nem lenne értelme? Tudom, hogy ez erkölcsileg nem oké, de azok az emberek, akikkel ezt teszem, nem normálisak, és a dolgokkal, amiket az emberekkel tesznek, ezt kérik számon rajtam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az emberek elvárják, hogy talán egy préselt tablettában, de ha tisztán árulja, akkor tisztának kell lennie. Milyen árra panaszkodnak?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nem akartam 500 dollárt fizetni 12g mdma-ért smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nos, én nem élek ezekkel a bolondokkal, ők valójában egy pár várossal arrébb laknak.

Csak azt tudom, hogy én lovagoltam, hogy 600 a kulcsfontosságú dolgok egy bizonyos határidőre, és azt hiszem, hogy megpróbáltak alkudozni közöttem és egy másik eladó tudta, hogy van egy határidő

De látom az álláspontodat, őszintén azt hiszem, hogy ezt a szálat inkább a haragból csináltam, mint bármi mást, de még mindig tudni akarom, hogyan kell ezt helyesen csinálni, mert nem fogom megtenni a legtöbb emberrel, azonban ha úgy gondolom, hogy valaki csaló vagy hazug bármilyen fajta, tudni akarom, hogyan kell csinálni anélkül, hogy fájdalmat okoznék nekik.

Akár hiszed, akár nem, nagyon-nagyon sokat foglalkozom az ártalomcsökkentéssel és a felépüléssel, de amikor látok néhány embert, akik nem is akarnak felépülni, csak pénzt próbálnak kivenni a zsebemből, az nem tesz túl boldoggá, és nem akarok nekik semmi jót adni, ezt megmondom neked.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ráadásul ismert botcsinálta fiúk és csalók, akik jó üzletet kötöttek velem, amíg úgy döntöttek, hogy megpróbálnak átverni engem

Ők kb. 3500 dolláros profitot csináltak, míg én alig 200 dollárt kerestem egy üzleten.
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk talán a barátodnak akkor meg kellene szakítania a kapcsolatot. Ez nem hangzik jó üzletnek.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Igen, ez abszolút az, és tudtam, hogy kapok szar ezért, de őszintén szólva néhány ember érdemes eladni lépett a cuccot, hogy

Ha valaki átverte a barátodat és több más embert ebben az egy városban, nem próbálnál meg ilyen módon hasznot húzni belőle?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Gondolom, elég magasra vághatod és eladhatod nekik. Amikor szuka mondd meg nekik, hogy van egy új beszállító. Talán akkor majd máshová mennek. Nem tudom, még sosem voltam ilyen helyzetben.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nos, értékelem a tényleges választ, a végén képes leszek megadni nekik, amit gondoltam, hála Istennek, hogy ez az egész válság elhárul, de még mindig jó információ, ha tudod, ha tudod, hogy szemétládákkal van dolgod
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Mielőtt bárki még több reklámot dobálna, kussolj és hagyd el a szálat.

Feltettem egy kérdést azoknak, akik válaszolni akarnak rá, nem pedig egy rakás buzinak, akik meg akarják mondani, hogy mit csináljak.

Edit: Rájöttem, hogy a kritika inkább az emberek iránti aggodalomból fakad, de ezek nem átlagos emberek.

Ők veszélyes rossz üzlet szó szerint mindenki számára, és az erkölcsük nem éppen olyasmi, amiben bízom, már többször megpróbáltak manipulálni engem, és én csak az ő csomagjukat vágom senki másét
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tegye fel eladásra itt 50 $/g-ért, és számoljon fel 10 $-t a tényleges szállítási költségen felül a postázás fáradságáért. Vagy valami ilyesmi, de ezt könnyen ki kellene tudni hozni belőle.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Word, én biztosan megpróbálom, ha máshol nem sikerülne

Én volt, hogy ez készült 90/g, de ez volt elképesztő szar őszintén, megértem, hogy tudnék eladni olcsóbban, de nem vásároltam, hogy nehéz ömlesztve plusz én szó szerint kiszámította az ügyfelem nyereségét, és még osztott 3 módon ők messze voltak túladott engem, és tudták, hogy ez

De értékelem, hogy fogok, ha nem tudok varázsolni valami varázslatot történni.
 
Top