A kristályos mefedron legegyszerűbb receptje

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Lehetséges ezt a módszert 3-cmc-re adaptálni, a 2b4m 2b3c-re történő megváltoztatásával?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
az isten szerelmére, mi a faszért akarsz ilyen szart csinálni, mert tudom jól, hogy nem magadnak csinálod.

Ne mérgezzétek az embereket, és csináljatok valami jó anyagot, mint a 4mmc vagy a 3mmc, a pokolba is, csináljatok akár 2mmc-t, de hagyjátok ezeket a klóros macskákat a picsába.

Ígérem, az emberek 1000-szer elégedettebbek lesznek és visszajönnek még több 4mmc-ért.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
A klórozott katinonok nem azonosak a klórozott amfetaminokkal. Welbutrin 3 klórozott katinon, hogy, és az emberek eszik azt a mennyiséget 200-300 mg naponta évekig.
Minden spekuláció a 3-cmc toxicitásáról a 4-klór-amfetamin neurotoxicitásán alapul. De a 4-CA szerotonin neurotoxicitást okoz, mert egy erős szerotonin felszabadító, mint az MDMA, és a neurotoxicitás mechanizmusa ugyanaz, de erősebb.
Az MDMA 900%-kal növeli a szerotoninszintet.
4-CA 1100%
És mindkettő 4-5 órán át tart
A 3-CMC 300%-kal növeli a szerotoninszintet 30-45 percig.
Egyéb hülye kérdés?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
igen, egy rakás baromságot beszélsz, mert nem mondtam semmit a neurotoxicitásról, nemhogy a szerotonin toxicitásról.

Nem tudom honnan vetted ezt, a klórozott amfetaminokról sem mondtam semmit, fura.

Még csak nem is mondtam semmit semmiféle toxicitásról, te csak egyből következtetéseket vontál le.

a wellbutrin már régóta létezik és jól kutatott, máskülönben nem lenne gyógyszer.

A wellbutrin nem is citotoxikus, míg a 3cmc az, egyenesen méreg. a szar lyukakat csinál az orrodba (tudom, hogy nem ez a citotoxicitás lényege, de akkor is), és a neurotoxicitásról.

Bár ez még nincs bizonyítva, úgy gondolom, hogy igaznak kell lennie, egy éjszaka 3cmc-vel rontja a HPPD-met egy kibaszott tonnával, és több mint egy hétig károsítja a látásomat, míg a 4mmc 2 napos tivornya, ami több szerotonint szabadít fel, mint az MDMA, 2 napig rontja a látásomat, és kevésbé károsítja, mint a 3cmc.

szintén mérgezőnek kell lennie a dopaminra, mert a hatásai hasonlítanak a parkinson korai jeleire, remegő végtagok vagy remegés, remegő légzés, halk beszéd, memóriazavar, járás és koordinációs zavarok, merev érzelemmentes arc, görnyedtség... és ez néhány napig tart a szedése után.

a 3cmc neurotoxicitásával kapcsolatos tanulmányokat még nem is végezték el, így ez nem 100%-ig nem igaz. ez a klórozott amfetaminokkal való analógia nem bizonyít vagy cáfol semmit.

Van egy hülye kérdésem, megcáfolod azt a tényt, hogy a 3cmc CAUSTIC/TOXIC NEM NEUROTOXIC?

tanulj meg olvasni, vagy ne vonj le rögtön következtetéseket.

A "mérgezés" alatt azt értettem, hogy rendkívül káros és mérgező a szervekre és sejtekre.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Valaki, aki nagyobb hozamot készít ebből a szintézisből ?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Úgy érti, követte ezt a posztot teljesen elérheti ilyen magas hozamot, vagy van valami trükk ? Csak még mindig van egy kis zavaros az NMP-vel kapcsolatban, a metilálás után azonnal savasítsam meg, vagy az NMP hozzáadása szükséges rész ? Ha szükséges, akkor mit tesz a szintézisben? Csak kíváncsi vagyok rá.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ez a recept adaptálható a metkatinon/etilkatinon?
Csak a 2b4m 2b-propiofenonra és a metilamin etilaminra cserélésével etil-katinon esetében?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Én csak egyszer csinálom, metilén oldatot készítek magamnak, hideg desztillált vizet használtam hozzá, majd benzollal adom a 2b4mp-hez, valahogy már látom a rétegek elválását, valaki tud segíteni ? Mivel a következő lépésben vízzel mosom, végül olyan kevés az eredmény, félek, hogy a termék a vízrétegben maradt, a felső szerves réteg helyett.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Ha ez valóban metilén és nem egy gépelési hiba, akkor soha nem kap terméket belőle; metilamint kell hozzáadni az oldathoz, és csak akkor, amikor a reakció befejeződött, hogy a meph benzolban oldódik, a 2B4M poláris, így vízben oldódik, ott történik a reakció.
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Sajnálom, ez típushiba, ami nekem van cas 593-51-1; miután elolvastam a véleményét, alapvetően csak vizet használhatok a cas 1451-82-7 feloldásához, majd NaOH-t adok a vízhez, először összekeverem, majd lassan hozzáadom a MA.HCI-t az RM-be és keverem, az egész folyamatnak 30 Celsius alatt kell lennie és le kell zárni. Mindezek után végül benzolt adtam az extrakcióhoz és savasítottam a benzolréteget. Ugyanígy lenne, vagy van valami tanácsotok erről az ötletről ? Mivel a múltkor csak néhány gramm termékem volt a benzol rétegből, erősen hiszem, hogy a reagálatlan Cas 1451 nagy része még mindig a vízrétegben maradt, kétségbeesetten nem tudom, hogyan lehet ezt tegnap rögzíteni.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Mivel van egy olyan állapotom, hogy ezúttal nincs laboratóriumi felszerelésem, csak műanyag doboz, vödör, csésze és hűtőszekrény van, így a MA.oldat 40% -os MA.HCI-ból történő előállításának folyamata nagyon nehéz számomra, remélem, hogy szakmai tanácsot kaphatok.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Van egy csomó kérdésem, amire remélem, hogy valaki tud nekem válaszolni.

1. Oldószer
A benzol nehezen beszerezhető az EU-ban, és a szintézis megvitatása után úgy döntöttem, hogy helyette DCM-et használok. Az eredeti recept 200 ml benzolt használ, de úgy tűnik, hogy ha DCM-et használnak, 500 ml népszerű mennyiség ugyanannyi 2b4mp-hez. Hogyan befolyásolja az eltérő mennyiségű oldószer a folyamatot? A jobb hőstabilitáson kívül az aminálás során (több oldószer = nagyobb RM térfogat = nem melegszik fel annyira, mint a kisebb térfogatú RM-hez képest), van-e más előnye is a több oldószer használatának? És le lehet-e csökkenteni az 500 ml DCM-et mondjuk a felére, azaz 250 ml-re? (Tisztában vagyok a DCM alacsony forráspontjával és azzal, hogy az RM-et 40 °C alatt kell tartani.)

2. Metil-amin (MA)
A MA-hidroklorid (MA.HCl) a vizes MA népszerű alternatívájának tűnik (könnyebb szállítás, tárolás, stabilitás). Lehet-e egyszerűen bázist adni az RM-be a 2b4mp-vel és az oldószerrel együtt, majd MA.HCl-t közvetlenül az RM-be? Nekem azt tanácsolják, hogy trietilamint használjak bázisként, NaOH ugyanolyan jól működne?

3. Savasítás
Ez a recept arra utasít, hogy készítsünk HCl keveréket acetonban, és ezt a keveréket kis adagokban adjuk az RM-be. Más útmutatókban először az acetont adjuk hozzá, majd a HCl-t cseppenként. Melyik módszer a jobb és miért?

4. Szűrés
Mivel ez a legegyszerűbb recept, a vákuumszűrés Schott/Buchner-tölcsérrel nem áll rendelkezésre. Használhatok helyette kávéfiltert és gravitációs szűrést?

5. Aceton
Az acetonom >99,6 % tisztaságúnak van deklarálva, a víztartalmat a gyártó nem adja meg. Az acetonom száraznak minősül az alkalmazáshoz?

6. Személyi védőfelszerelés
Szükség van-e gázálarcra, vagy jó szellőztetéssel vagy szabad levegőn végzett munkával lehet ezt szárnyalni?

7. Hulladékkezelés
Háromféle hulladékot látok:
  1. a 2. lépésben a szabad bázis átöblítése során eldobott vizes frakció. Ennek csak víznek kellene lennie némi brómmal, biztonságos-e eldobni egy lakóhelyen?
  2. a 4. lépésben a szűrés során leválasztott oldószerek (DCM és aceton) és a mosáshoz használt aceton. Hogyan lehet ezt biztonságosan és felelősségteljesen kidobni, miközben elkerülhető a vízkezelő cég felületes szűrése?
  3. használt indikátorpapír, használt szűrőpapír és hasonló hulladékok. Feltételezem, hogy ez becsomagolható, lezárható és a háztartási hulladékkal együtt kidobható, igazam van?
Köszönök minden tanácsot, amit tudok adni. Ez lesz az első szintézisem, ezért próbálok mindent előre átgondolni, és lehet, hogy néhány dolgot túlgondolok. Kérem, mondják meg, ha ez is így van.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Örülök, hogy hallom, hogy az 1. lépéseket teszed ebbe az irányba.
Egyszerűen csak ajánlom a módszeremet, amit a szintézis szekcióban írtam. Azt hiszem, kérdeztem egy kérdést, ha u akar menni könnyű egy vagy tanítás egy. Egyszerűen választás etil-acetát és használja azt a szintézis. Használhatja DCM is, de nem ajánlom, mint 1. szintézis. A DCM-hez több ekvivalensre lesz szüksége. A DCM általános szabálya, hogy nem mehet 38c fölé, mert felforr, egyszerűen tartsa a hőmérsékletet 36-37c-on, és a reakciója körülbelül 3 óra alatt fog lezajlani, néha kevesebb, néha több. Tudni fogja, hogy a reakció véget ért, ha a hőmérséklet nem tartja magát (egy kicsit).
2. Használhat HCL-metilamin + NaOh, használhat 40%-os aq oldatot, 40%-os aq oldatot is csinálhatsz magadnak (legjobb módszer). De ehhez komoly elszívó ventilátorra és egy kicsit komolyabb körülményekre van szükség.
3. Mindig egy cseppet 1s-onként, gyorsabban is mehetsz, ha tudod mit csinálsz, de kezdetben így kell csinálni.
4. Használhatsz gravitációs szűrést, használhatsz akár szövetet is hozzá, minden rendben. A Buchner/vákuum csak segít és gyorsabbá teszi.
5. A 99,6%-os aceton jó
6. Maszk feltétlenül szükséges, talán valaki tapasztaltnagyon jóelszívás dönthet úgy, hogy nem visel maszkot kis léptékben. Neked szükséges, kesztyű is.
7. Szilárd hulladékok egy zsákba, és dobja ki a szemetesbe messze az otthontól, a folyadékokat lehet desztillálni, hogy visszanyerje őket, de egyébként csak öntse ki a földbe odakint, amikor senki sem látja.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Köszönjük a válaszokat! Még néhány pont tisztázandó, ha nem bánja:
3. Jobb, ha először az összes acetont (pl. 400 ml) hozzáadjuk, majd 1 cseppenként HCl-t adunk hozzá, vagy először 40 ml HCl-t keverünk 400 ml acetonhoz, majd ezt a keveréket lassan, kis adagokban adjuk hozzá?
7. Nem hiszem, hogy az olyan oldószerek, mint az EA vagy az aceton kiöntése jó ötlet. Lehetséges lenne csak hagyni, hogy elpárologjanak, kiforrjanak, vagy akár tűzben elégetni őket (kis mennyiséget fecskendőből a tábortűzbe fújni)?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Tegye az acetont, majd seapratly használja hcl

Igen, így is megszabadulhatsz az oldószerektől. Én személy szerint nem végeztem el.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
akkor desztillálhat néhányataz oldószer nyomás alatt, hogy visszanyerje és újrafelhasználja. Ne égesse el az oldószereket tűzben, mert veszélyes, és biztosan felhívja a figyelmet.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Lehet kérdésem a ma.HCI résszel kapcsolatban ? Megnéztem a másik hozzászólását a ma.HCI közvetlen hozzáadásáról a keverékhez, és én is megpróbáltam egyszer nemrég, van egy problémám, amikor feloldottam a 2b4m oldószerben, követnem kell NaOH + vízzel és elkezdeni keverni, majd azonnal hozzáadni MA.HCI-t kis adagokkal? Ha nem értettem félre, az egész keverék sötétedne a NaOH víz hozzáadása után, ez történik mielőtt bármilyen MA.HCI követné, mert ez történt a szintézisem során, tehát valamit rosszul csináltam ? Vagy ez normális ? Üdvözlettel
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Lehet kérdésem a ma.HCI résszel kapcsolatban ? Megnéztem a másik hozzászólását a ma.HCI közvetlen hozzáadásáról a keverékhez, és én is megpróbáltam egyszer nemrég, van egy problémám, amikor feloldottam a 2b4m oldószerben, követnem kell NaOH + vízzel és elkezdeni keverni, majd azonnal hozzáadni MA.HCI-t kis adagokkal? Ha nem értettem félre, az egész keverék sötétedne a NaOH víz hozzáadása után, ez történik mielőtt bármilyen MA.HCI követné, mert ez történt a szintézisem során, tehát valamit rosszul csináltam ? Vagy ez normális ? Üdvözlettel
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Szia
2i új itt
amia2i2b4mp sehol nem található az én országomban?
Bármilyen javaslatot kérek?
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia új ebben a cuccban, a szintézisem Methylamine free base 40% -ban (vizes oldatban) kéri, hol kapnám ezt anélkül, hogy egy nagy vegyipari beszállítótól rendelnék? Köszönöm
 
Top