Trans ,4methylaminorex az igazi jég a király a stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
A benzaldehidek erjesztése... Úgy hangzik, mintha mindenki meg akarná csinálni, de soha nem teszi meg. És sokan keresnek válaszokat, amikor nincs senki, aki képes lenne valós válaszokat adni. Mint minden erjesztésnél, itt is minden a közegtől, az élesztőtől és a hőmérséklettől függ. A felsorolt összes összetevőt mérlegelték és vízben hígították a 800 cm-es készítményhez.
Közeg A Közeg B Közeg C
PEPTON 4.8g PEPTON 4.8 Élesztőkivonat 4.8g
NÁTRIUM-PYRUVÁT 49,3g SURKOSZ 80g SURKOSZ 80g
SZITRINSAV 8,4g SZITRINSAV 8,4g AMMÓNIUM-SULFÁT 7,32g
MAGNÉZIUM-SULFÁT 0,4g PH 4,5-re van szükség mind az A, mind a B csoporthoz KÁLIUM-DIHIDROGÉN-FOSZFÁT .8g
A PH-NAK 5,5-NEK KELL LENNIE
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Meg tudná magyarázni részletesebben a teljes eljárást és a hozzám hasonló idióták számára könnyebben érthető dolgokat
Medium A mit jelent. A következőkből áll
Medium B ugyanaz, mint a fentiekben
C médium ugyanaz, mint a fentiekben
és a teljes eljárást, hogy mennyi ideig kell hagyni az egyes médiumokat, milyen hőmérsékleten és így tovább, laikus nyelven.
Hálás vagyok a tudásodért, és szeretnék saját noreph-et készíteni.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Az én fejemben, míg az emberek talán a múltban is megtették, nagyon remélem, hogy az emberek tudták, mit csinálnak. Vagy félreértem és nincs mitől tartani... akárhogy is, a figyelmetlen kutatónak nem is kellene cianogén-aziddal, vagy cianogén-bromiddal, vagy bármi hasonlóval dolgoznia, de sosem lehet tudni, hogy a bolondok mire szánják el magukat. A vegyületnek körülbelül száz hivatkozása van az irodalomban, amelyek jó része elméleti és számítási jellegű. A többi többnyire fizikai kémiai, a bomlását és reaktív tulajdonságait tanulmányozza. Belefutsz néhány olyan cikkbe, amely ténylegesen reagensként használja a szintézisben, de azt hiszem, hogy ezek egy ujjon megszámlálhatók, ami jó alkalom arra, hogy emlékeztessük magunkat, miért van még mindig mind csatolva.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Elképzelem, hogy valaki kevésbé roncsolt, nem kerüli el a vizet és az erős savakat, ami hidrazoesav képződéséhez vezethet, ami rendkívül mérgező, illékony és robbanásveszélyes. De tudod, hogy csak hangosan gondolkodom...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Úgy látom, hogy ez a cisz vs. transz... Akárhogy is, nem szabad baszakodni a cianid sókkal, hacsak nem érted...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nagyon utálom, hogy én vagyok az a fickó, aki s**** mindent, de én már ,4mar és megmondom neked, hogy ez a legjobban túlértékelt, mióta először próbáltam quaalude-ot, úgy értem, hogy a Phentermine volt a kiemelkedő győztese annak a korszaknak, ez csak az én véleményem, de az amorex szörnyen idegesnek érezte magát, mint egy igazi rossz változata három MMC-nek Nem tudom, honnan kapták ezek az emberek a jelentéseket, talán én vagyok az, aki nem kapott az igazi vegyületet csak azt tudom, hogy ha ez minden volt, amit mondtak, hogy az volt, akkor a termelésben lenne, különösen mivel kipróbálták az összeset, kivéve néhányat a testvér vegyületek közül, amelyek közül sok nagyon mérgező volt nem tudom, remélem, hogy valaki egyenesbe hoz engem ebben, de senki sem fogja megváltoztatni a véleményemet a minőségről a legrosszabb Soma rip off valaha is
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nem is nagyon félek a kémiától, csak azt gondolom, hogy a lé nem szentesíti a The squeeze-t.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
A 3,4-metiléndioxiaminorex (MDAR) az ékszer a koronában. Körülbelül 100 ember próbálta ki, és a beszámolók, nos, áradozóak voltak. Egy személy azt írta, hogy "a legjobb élmény, amit valaha bármilyen kábítószertől - legális vagy illegális - kaptam". Lényegében a szubjektív hatások az MDA és az MDMA között félúton vannak.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ugyanaz a CARL tetszett... a 2 mar vagy 3 mar több mint 4 mar.... akárhogy is... gondolom a lé nem igazolja A squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Akkor biztos igazam volt, hogy volt egy teljes teljes teljes s*** tétel, amely körülbelül 6 évvel ezelőtt ment körbe egy nagyon jól ismert kínai fiatal hölgytől, abban az időben a legtöbb első pár tétel teljes s*** volt, bármi, amit először szintetizáltak, így helyesbítenék, és szeretem, ha tévednék
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Az Ön laborvizsgálata... lehetőleg NMR segítségével?

A kínaiak azt fogják állítani, hogy ez egy dolog, de valami 100%-ban mást küldenek Önnek.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Igen, a kínai szállítók NMR-t szolgáltattak egyetlen csúccsal, amely esetleg néhány mérgező reaktánst rejt, így nem szabadna haragudnom egy vegyületre
 
Top