• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Állítsunk össze egy csapatot

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Srácok, állítsunk fel egy csapatot gyógyszerek gyártására és kereskedelmi forgalomba hozatalára. Hozzunk létre egy privát vitacsoportot itt az oldalon. Hívjatok pv-nek
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkkkk úgy beszélsz, mintha ez nagyon egyszerű és könnyű lenne, van már némi tudásod?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Egy boca de fumo vezetője voltam, és majdnem belekeveredtem a nemzetközi kábítószer-kereskedelembe. Amikor a kábítószerek előállításáról van szó, nincs nehézség, mivel az oldal elmagyarázza, hogyan kell szintetizálni őket. Vannak beszállítók is. Ami hiányzik, az a szervezés és egy csapat, amely megtervezi és végrehajtja az akciót.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
tesó, nekem nincs tapasztalatom a kereskedelemben vagy ilyesmiben. de hajlandó és lelkes vagyok belevágni ebbe az életbe. ezt valakivel együtt tervezed vagy egyedül? hogyan akarod felállítani a csapatot és hogyan fogunk kommunikálni? úgy gondolod, hogy mindezt itt is meg tudod csinálni, vagy arra gondolsz, hogy összefogod a srácokat?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Állítson össze egy brazilokból álló csapatot. Ebben a szakmában csak akkor juthatsz előre, ha szervezetten dolgozol, mert minden egyes tag nélkülözhetetlen, függetlenül attól, hogy milyen szerepet tölt be. Az elképzelés az, hogy a PCC, a CV és az utcai árusok kisebb szervezetei számára történő értékesítés céljából gyártanak. Régebben voltak kapcsolataim a frakciókban, de a B.O. után, amin keresztülmentem, elvesztettem a kapcsolatot. Azonban nem olyan nehéz hozzájuk eljutni. Sajnos, amennyire én látom, a BR-ek nem nagyon fordulnak meg itt. De ha sikerülne több embert toborozni, akkor létrehozhatnánk egy csoportot, ahol megbeszélhetnénk az összes tervezést.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Szerintem 3-4 ember elegendő az induláshoz. Van egy barátom, aki érdeklődik, és együtt dolgozhatunk. Mit szeretnél előállítani, hány grammot, hol fogjuk beszerezni a szükséges anyagokat, mennyibe fog kerülni, és mennyiért akarod eladni? Állítsunk össze egy csoportot, hogy ezt tovább beszéljük meg.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Rendezzük el a szöveget. Terveket fogok készíteni, hogy pénzt szerezzek és befektessek. Rengeteg B.O.-n mentem keresztül, most pedig talpra állok és továbblépek. Hagytam egy üzenetet a telefonodon.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kinek értékesíti a termékeket?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
bro, szerintem az eladás a legkönnyebb része az egésznek. a probléma az anyagok megvásárlása és egy hely a gyártáshoz.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Jöjjön privát. Van egy ajánlatom!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aktívak vagyunk az oldalon
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Gyerünk srácok, szívesen részt veszek benne. Lássunk hozzá.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
szalvétás srácok< vannak kapcsolataim, hogy kg nagybani eladásra, és találok egy helyet, ahol előállíthatom őket, szeretném tudni, hogy valaki br-ből, aki velünk van a vonalban, vegyész-e, és tudja-e szintetizálni a kérdéses vegyületeket?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
A gyártáshoz kibontjuk. Van kapcsolata a kokain eladásához kg-ban?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Lássunk munkához, sok a dolgom BR. kommunikáljunk és valósítsuk meg a dolgot
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
igen! éppúgy, mint a kokain, az MD és a metamfetamin!
:unsure:
de várj, nem értem, te kokaint akarsz előállítani Brazíliában? én még sosem hallottam itt Brazíliában kokain szintetizálásáról, mert a növény csak ott terem a szomszédos országokban... azt hittem, hogy MD-ről és metamfetaminról beszélsz, ha valaki itt igazi kémikus és nem játszik breaking badot, és tényleg tudja, hogy kell csinálni, akkor lehet pénzt keresni, remélem nem 12 évesekkel beszélek, akik szarságokat beszélnek az interneten!
de ha az ötlet tényleg dögös, akkor meg lehet csinálni!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
sokan vannak itt tesó, nehéz találni valakit br-ben, aki tudja, hogyan kell előállítani egy gyógyszert. arra gondoltam, hogy megpróbálom magam előállítani, de nincs rá mód, nincs hol próbálkoznom. más oldalakon keresek beszállítókat, hátha tovább tudom adni.
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jó minőségűeket kaphatok, de az M már az RJ-ben készíti őket... de Európából kaphatok jó minőségűeket.
A fehéret is meg tudom szerezni, ha szükségem van rá.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Ha valaki odakint vegyész, ért a témához, és valóban szeretne felelősségteljes előrelépést tenni, keressen meg a PV-n!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Amint azt privátban kifejtettem, a brazíliai kokain a legjobb megoldás, mdma vagy mda Brazíliában, az emberek sokat gyártanak belőle, sajnos Brazíliában rossz anyaghoz szoktak, mindig próbálj meg egy lépéssel előrébb lenni a minőségben, és messzire jutsz!

Ez a szándék, fogjunk össze és hozzunk létre egy jó piacot, hogy tárgyaljunk a dolgokról ! Rengeteg cuccom van a kezemben, hogy elérhetővé tegyem a BR közönség számára !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ember, én egy igazi ribanc vagyok
ecstasy-t kapni a pcc-től a legnagyobb baromság a világon, ember, ez annyira kibaszottul BAD.
Jézusom!
 
Top