• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Állítsunk össze egy csapatot

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
tesó, nekem nincs tapasztalatom a kereskedelemben vagy ilyesmiben. de hajlandó és lelkes vagyok belevágni ebbe az életbe. ezt valakivel együtt tervezed vagy egyedül? hogyan akarod felállítani a csapatot és hogyan fogunk kommunikálni? úgy gondolod, hogy mindezt itt is meg tudod csinálni, vagy arra gondolsz, hogy összefogod a srácokat?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Állítson össze egy brazilokból álló csapatot. Ebben a szakmában csak akkor juthatsz előre, ha szervezetten dolgozol, mert minden egyes tag nélkülözhetetlen, függetlenül attól, hogy milyen szerepet tölt be. Az elképzelés az, hogy a PCC, a CV és az utcai árusok kisebb szervezetei számára történő értékesítés céljából gyártanak. Régebben voltak kapcsolataim a frakciókban, de a B.O. után, amin keresztülmentem, elvesztettem a kapcsolatot. Azonban nem olyan nehéz hozzájuk eljutni. Sajnos, amennyire én látom, a BR-ek nem nagyon fordulnak meg itt. De ha sikerülne több embert toborozni, akkor létrehozhatnánk egy csoportot, ahol megbeszélhetnénk az összes tervezést.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
szalvétás srácok< vannak kapcsolataim, hogy kg nagybani eladásra, és találok egy helyet, ahol előállíthatom őket, szeretném tudni, hogy valaki br-ből, aki velünk van a vonalban, vegyész-e, és tudja-e szintetizálni a kérdéses vegyületeket?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
A gyártáshoz kibontjuk. Van kapcsolata a kokain eladásához kg-ban?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ja tesó, sokan csinálnak rossz cuccokat odakint, nem mondom, hogy mindet, mert ismerek csúcs srácokat, akik minőségi cuccokon dolgoznak, de Brazília 70%-a rossz cuccokkal van fertőzve!!!!

Azon gondolkodom, hogy elkezdek dolgozni itt a piacon vagy más mély neveken, hogy jó dolgokat hozzak az embereknek az egész BR-ben !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Van valami jó eladnivalója?

Természetesen nem minden jó, ami külföldről érkezik.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ha igazán jó termékei vannak, csak szóljon nekünk, és felvesszük a kapcsolatot,Megbízható beszállítóra van szükségem az Egyesült Királyságban.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jó kokszos kontaktot keresek tisztességes áron.

Hol van a telegram csoport srácok?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Magánbeszélgetésen beszéltem veled pajtás! Egészségedre
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm a jó... boa pra nois.
São Paulo keleti régiójában vagyok, és szeretném ezt a tervezést veled végezni... jelenleg van néhány kapcsolatom, de kiskereskedelmet folytatok néhány klubban São Paulóban... hogyan tudjuk ezt megoldani?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Kell egy ember, aki megszervezi, a terveim megvannak, már csak a pénz hiányzik.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Itt a régióban nincs egy jó
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Még mindig folyamatban van a vételi és eladási hálózat létrehozása? Aktív tag BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Benne vagyok Szeretnék részt venni Jó vagyok a terjesztésben
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vigyázzon a Telegrammal!
Brazíliában bizonyára a hatóságok látókörében van...

Javaslom, hogy GPG-vel titkosított üzeneteken keresztül vegyék fel egymással a kapcsolatot. A Kleopatra nevű alkalmazás rendelkezik ezzel a titkos kulcs technológiával.

A Proton Mailt gyakran reklámozzák biztonságos e-mailként, de valójában nem az. Könnyen kiszolgáltatja az információkat a hatóságoknak.
Ne felejtsd el letiltani a Tor JavaScriptjét, hogy ne hackeljék meg a webkamerádat =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, hogy vagytok?
Szeretném tudni, hogy Brazíliában van-e valakinek közületek valós kapcsolata/csoportja olyan emberekkel, akik golyókat vagy LSD-t árulnak.
elegem van abból, hogy átverjenek a telegramon, egyszer már megtettem, de a szállítók eltűntek a térképről.
Köszönöm.
 
Top