miért vagyok még mindig fáradt, amikor sebességet veszek

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Kb. 3 hete kezdtem el szedni az amfetamint, alacsonyan kezdtem kb. 20mg-mal mivel nem tudom mennyire tiszta, aztán 2 hét szünetet tartottam, majd a múlt héten kb. 3 alkalommal 24-30mg-ot vettem be és az első 2 nap nagyon éreztem, hogy segít koncentrálni a munkában és nagyon felébredtem tőle, de most bevettem 30mg-ot és hirtelen már nem érzem ugyanezt, mi okozhatja ezt vagy próbáljam meg szájon át szedni helyette? Nagyon élveztem, hogy 8-12 órán keresztül tudtam koncentrálni a munkámra. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az anyag szedése között szünetet kell tartani, nem szabad hosszú ideig amfetamint szedni a saját termelékenység növelése érdekében. Tartson szünetet legalább 1 hónapig.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
A legjobb állapot a józanság és a kiegyensúlyozottság

A ZENE a kulcs

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Egyetértek ,tartson szünetet és találjon más módot arra, hogy koncentrált maradjon. Remélem, ma képes leszel olyan koncentrált maradni, amennyire szükséged van.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Amit Ön leír, az hasonlít a tolerancia kialakulásához. Nincs konkrét módja annak, hogy ettől megszabaduljon. A legjobb, amit tehetünk, hogy hosszú szünetet tartunk, ahogy a HEISENBERG fentebb megjegyezte. Ez nem csak a neurotranszmitterek egyensúlyának helyreállítását segíti, hanem lelassítja a függőség kialakulását is, amivel a stimulánsok rendszeres használatával kockáztatja a találkozást/ Ráadásul az Ön által jegyzett dózisok a közepesen erős, de nem olyan könnyű kategóriába tartoznak. Egy kis szünet után megpróbálhatod csökkenteni az egyszeri adagokat és a használat gyakoriságát is.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tartson egy kis szünetet, ahogy mindenki más mondta, és kezdje talán 10mg-mal barátom. A 10-25mg jó sebességgel napokig fent tarthatja az embert.

Edit: Egyszerűen túl sokat csinálsz túl gyakran, lassíts barátom.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Ennek a jelenségnek az oka a tolerancia. Az amfetaminok azon anyagok osztályába tartoznak, amelyek sajátos hatásmechanizmusuk miatt már az első használat után toleranciát okoznak. Ennek elkerülése érdekében tartson szünetet a használatban. A szervezetnek legalább két hétig, ideális esetben 8-10 hétig mentesnek kell lennie az amfetaminoktól.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Check jour ph a piss.and get dehidrated .there are some greath helpfull topics here to sort you out on that.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Miután 2 év daly orális adagolás voltam fáradt egy hónapig, és alszik a legtöbb időt, mint jön a motiválatlan személy (a már volt az én esetemben) vissza hármas. Tehát légy óvatos, és vegye azokat a szünetet, ha maximális hatást akarsz ebből az anyagból. Egyél jól és menj sportolás mozog ez felgyorsíthatja a helyreállítást.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Vegyen tirozint, DL fenilalanint, sok c-vitamint. B12 injekciót vagy szublingvális lehetőleg metil-kobalamin formában
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Néha speedet veszek be, egész éjjel fent maradok, nem érzem magam fáradtnak, még több speedet veszek be, és elalszom tőle.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
van egy okos test/agy, amit nem tudod ki . nem ismeri a megfelelő szót
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Csak a személyes helyzetemről beszélek. EZ NEM TANÁCS! A legtöbb ember számára szerintem Heisenberg a helyén van, és nyilvánvalóan sokat tud erről a témáról.

A toleranciával nekem is meg kell küzdenem, hogy továbbra is hasznot húzzak a szedett gyógyszereimből. Van egy orvosom, akivel együtt dolgozom, és most ezt csinálom.

Az én helyzetem:
Adderall IR 20mg, 15mg és 10mg naponta, és igen, elég gyorsan felépítesz egy toleranciát erre a cuccra. Nem mondhatom, hogy nem érzek semmit, amikor beveszem a gyógyszereimet, de biztosan érzem, amikor nem. Tekintettel arra, hogy a napi adagom összesen 45 mg, pont azon a határon vagyok, ahol az orvosoknak el kell kezdeniük védeniük a tetteiket olyan emberekkel szemben, akik nagyon keveset tudnak az orvostudományról, de szeretik megmondani másoknak, hogy mit tegyenek.

A jelenlegi módszereim:
Mindenesetre van néhány dolog, amit az orvosom tanácsára teszek:
  • Legyen okos az adagolással, gondolja át, hogy kinek mit kell ma tennie, és ennek megfelelően adagolja. Példák: Néhány nap csak a minimumot veszem be, hogy ne vonuljak el, de ha valami fontos dolog történik, akkor teljes adagot veszek, és néha valamivel többet. Alapvetően vegye be, amire szüksége van, amikor szüksége van rá.
  • Vannak kiegészítők, ahogy fentebb említettük. személy szerint én személy szerint L-tirozint és magnéziumot szedek a napi mellett.
  • Ez utóbbit naponta kétszer írják fel nekem. Az Auvelity egy nagyon egyedi antidepresszáns gyógyszer (ami azért működik, mert nekem is depresszióm van); Alapvetően ez a dextrometorfán (DXM) és a bupropion (Wellbutrin) kombinációja, mindkettő, különösen a DXM, hajlamos csökkenteni a stimuláns toleranciát. Nem azt mondom, hogy fusson ki és szerezzen Auvelity-t, de egy kis DXM néhány naponta segíthet a jelenlegi tolerancia szintjének fenntartásában.
Kiemelés céljából:
Az orvosom és én ezzel kísérletezünk. Jelenthetem, hogy számomra némileg hatékonynak tűnik.

Azonban ismét azt hiszem, hogy a legjobb tanácsot Heisenbergtől kaptam, vagyis a szünetek tartását.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Azt is szeretném hozzátenni, hogy óriási különbség van az Adderall és a Meth között.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nem igazán, különösen szóban nem. Sokkal nagyobb a különbség a racém és a dextro változatok között.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline Ebben a kérdésben rád bízom magam, mivel te sokkal többet tudsz erről, mint én. Én személyes tapasztalatból beszéltem, ami azt jelenti, hogy a met euforikus hatása sokkal kifejezettebb, mint az Adderallé.

Nem vagyok vegyész, és minden, amit szerintem tudok erről a cuccról, az internetről és erről a fantasztikus honlapról származik, amit Heisenberg és társai állítottak fel.

Válaszodban azonban érintesz valamit, ami engem nagyon érdekel, az izomereket. Úgy tudom, hogy az Adderall 3 rész Dextro és 1 rész Levo amfetamin, tehát szeretnék valami olyat készíteni, ami 3:1 metamfetamin. Mivel a P2P-módszer racémát eredményez, úgy tűnik, hogy a következő lépések az izomerek izolálása és a 3:1 arányú rekombinálás lenne.

Messze vagyok attól, hogy mindezt otthon, a konyhámban megtehessem, és most kezdtem el keresni egy egyszerű otthoni módszert a P2P-re, nemhogy a többire. Szóval gondoltam szólok, hátha tudsz nekem mutatni valamit. Ja igen, nem ez volt az eredeti szándékom, de... ha már úgyis itt vagyok... Lehet, hogy szeretnék egy kis mefedront és MDMA-t is házilag főzni. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nos, ez persze szubjektív, egyesek a racemic testmagasságát eufórikusnak találják. A szorongásra hajlamosaknál a racemic extra adrenalinja túlságosan feszülté teszi őket ahhoz, hogy jól érezzék magukat. Az Adderall körülbelül 75%-ban dextro sókból áll. Az adderallban 4 só van, ebből 2 dextro (25% x 2) és 2 racém (12,5% x 2), tehát 75%. A sók abban különböznek, hogy mennyi tényleges amfetamin van bennük az inaktív sókhoz képest. Ez nagy mulasztás lenne, ha az adderall összetétele bármilyen módon egy adott hatásra irányulna. Ez a furcsa összetétel az adderall 3. változata a mai napig. Folyamatosan újrafogalmazzák, hogy amerikai szabadalmakra vadászhassanak. A 25% nem egy olyan szám, amely a 3 só mindegyikének tesztelése alapján fordulna elő, ez csak kényelmes.

Azt hiszem, ha egy nap valaki kicserélné az adderallt egy azonos dózisú metamfetaminnal, akkor nem venné észre, hogy bármi is hiányzik, kivéve, hogy az időtartam más. Azt hiszem, ha nagy, nem klinikai dózisok dohányzása vagy injekciózása esetén a különbségek sokkal nyilvánvalóbbak lennének. De én szívesen veszem bármelyik felcserélhetően, és adtam másoknak, nem mondtam nekik, hogy melyik melyik, és nem veszik észre. Ahhoz, hogy az adderall csak izolálni a dextro néhány freebase só fele a visszanyert dextro egyik só, fele a másik. Ugyanez a te érintetlen racemic, majd kombinálni a 4 sók egyenlő súlyban. A különböző sók különbözőképpen szívódnak fel, de végül úgyis mind szabadbázisúvá válik, így ha valóban pontos adderallt akarsz készíteni, csak meg kell találnod a szabadbázis tényleges mennyiségét sónként, ami megadja a valódi D:L arányt.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ez tisztázó, és az általam gondoltak mentén próbálkozom. Ez is rávilágít arra, hogy valószínűleg nem fogom megkapni, amit akarok. Megpróbáltam egy euforikusabb élményt, amely még mindig foglalkozik azokkal az okokkal, amelyek miatt szedem. De miután elolvastam a válaszát, úgy tűnik, hogy nem kapnám meg ezt a dudort anélkül, hogy vagy növelném az összeget, amit szájon át veszek, vagy dohányzom. Akárhogy is, ez jelenleg akadémikus, mert még mindig próbálom megtanulni, hogy megtanuljam.
Még egyszer köszönöm, nagyra értékelem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Egy régi prostituált a kanadai Windsorban mesélte egy barátomnak, hogy régen tiszta speedport lehetett kapni, amit ha beadsz, azonnali orgazmust kapsz. Ez nekem baromságnak hangzik, és soha nem említette, hogy pontosan hány éves volt, tehát a "régen" bármikor lehetett 2000 előtt.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Köszönjük az érdekes témát. Tudna egy következtetést levonni a modern napok trendjeinek tökéletes adagolásáról??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Valaki keres 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
A gyorsfogyasztás után nem olyan nehéz elaludni.

Próbáltál már aludni, amikor G-Reboundon vagy, pl. néhány órával 20 ml GBL elfogyasztása után?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Akkor van rossz sebesség, ha nem nehéz 😆
 
Top