miért vagyok még mindig fáradt, amikor sebességet veszek

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az anyag szedése között szünetet kell tartani, nem szabad hosszú ideig amfetamint szedni a saját termelékenység növelése érdekében. Tartson szünetet legalább 1 hónapig.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Vigyázzon

Testünk & Központi idegrendszer & nyirokrendszer Vérellátó rendszer
egy ULTRA gyár belsejében


minden külső és belső injekció pszeudo élvezet nyomaszt és tesz téged

Beteg és fáradt az élettől
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
A legjobb állapot a józanság és a kiegyensúlyozottság

A ZENE a kulcs

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Egyetértek ,tartson szünetet és találjon más módot arra, hogy koncentrált maradjon. Remélem, ma képes leszel olyan koncentrált maradni, amennyire szükséged van.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Azt is szeretném hozzátenni, hogy óriási különbség van az Adderall és a Meth között.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nem igazán, különösen szóban nem. Sokkal nagyobb a különbség a racém és a dextro változatok között.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Köszönjük az érdekes témát. Tudna egy következtetést levonni a modern napok trendjeinek tökéletes adagolásáról??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Valaki keres 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
A gyorsfogyasztás után nem olyan nehéz elaludni.

Próbáltál már aludni, amikor G-Reboundon vagy, pl. néhány órával 20 ml GBL elfogyasztása után?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Akkor van rossz sebesség, ha nem nehéz 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nekem 40 mg dextroamfetamint írtak fel, amelyet naponta kétszer 20 mg-os adagokban veszek be, mint rámutatott a tolerancia kialakulása a legvalószínűbb oka ennek a hatásnak. Elalszom a 30 mg dex bevétele után, amikor keményen megyek a gyógyszereimre, rendszeresen szüneteket tartok a dexiektől, hogy segítsek leküzdeni ezt a problémát, a hosszan tartó használat másik mellékhatása az ingerlékenység és az irracionális gondolkodási folyamat, amely, amikor megpróbál ébren maradni, öröm nélkül vezet, hogy több gyógyszert vegyen be. Ahogy egy másik személy mondta a tolerancia szünet mellett, az extra vitaminok és ásványi anyagok kiegészítése az étrendben valóban segít.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Egy megjegyzés az eladóval kapcsolatos személyes tapasztalatokból, amelyet minden leendő, potenciális vásárlónak írok:

Azzal kezdem, hogy az első tapasztalatom ezzel az eladóval abszolút kiváló volt. A szállítás gyorsasága, a termék minősége és a kommunikáció mind első osztályú volt -- az egyik legjobb ilyen jellegű tapasztalat, amiben valaha részem volt.

Aztán, mivel teljesen új voltam ezen a fórumon , elkövettem egy újonc hibát az itt alkalmazott letéti / jelszavas módszerrel - egy hibát, amiért teljes felelősséget vállaltam és vállalok, és amiért írásban bocsánatot kértem mind az eladótól, mind a fórum adminisztrációjától. Ez a hiba zavart okozott, de senkinek egy fillérjébe sem került.

Ezután az eladóval telegramon keresztül kommunikáltam, ismét bocsánatot kérve (már az első tranzakciónk során is telegramon keresztül kommunikáltunk, ami, mint fentebb említettem, minden szempontból elsőrangú volt. Közös megegyezéssel ezután 850,00 $ btc-t küldtem ennek az eladónak, egy telegramos tranzakción keresztül, és a következő üzenetet kaptam az eladótól a Telegramban: "Holnap szállítjuk".

Ez több mint egy hónappal ezelőtt volt. Soha nem kaptam meg a terméket, nem kaptam semmilyen választ, és nem kaptam semmilyen visszatérítést, még részlegeset sem.

Ismétlem: ez 850,00 $ btc, amit elküldtem ennek az eladónak, és amit ez az eladó elismerte, hogy megkapta. Megvannak a képernyőképek és a tranzakciós azonosítók is, amelyek bizonyítják, hogy a btc-t a megfelelő címre küldték és visszaigazolták.

Több mint egy hónap telt el, és még mindig nem kaptam választ és terméket.

Egy ilyen csillagos első tapasztalat után rendkívül csalódott vagyok, hogy finoman fogalmazzak.

De van egy másik aspektusa is ennek a népszerű szellemtechnikának, amit ott, ahonnan én jövök, szelektív csalásnak hívunk:

Amikor egy eladó, aki először első osztályú szolgáltatást és kommunikációt nyújt, azt írja, hogy "Holnap szállítjuk", de aztán soha nem érkezik meg a termék, és nem kapunk visszatérítést, majd az eladó teljesen eltűnik, az ember elkezd aggódni az egyéb aggasztó tényezők miatt. Mint például a bűnüldözés. És ezért tartom a szellemeskedést a lehető legrosszabb és legdurvább üzleti gyakorlatnak. Ez a legfelháborítóbb dolog a divatos módszer, hogy nem válaszolnak. Véleményem szerint ez még rosszabb, mint az, hogy valakit 850,00 dollárral szelektíven átvágnak, amit ez az eladó tett velem.

Valakit az esetleges jogi aggályok miatt aggodalomba taszítani, mert inkább nem írsz be néhány szót válaszul, nem csak ízléstelen üzleti módszer. Ez a tapintatlanság megtestesítője. Arról nem is beszélve, hogy 850,00 dollárral szelektíven átveri az embert.

Ennek az eladónak, aki bizonyította, hogy kivételesen kompetens tud lenni, tudnia kellene erről. És minden potenciális vásárlónak is tudnia kellene.

Én ezt az eladót tolvajnak tartom (az biztos, hogy), és egy esetleges szövetséginek.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A megjegyzéseim egyébként azokat a részleges elágazásokat képviselik, amelyek akkor jelentkeznek, amikor az eladók tudatosan és kiszámítottan döntenek a szelektív átverésről.

Az a tény, hogy a BBgate nem teszi lehetővé a fiókok törlését, egy másik jelentős vörös zászló.

Ismétlem, jelentős.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sajnálom, hogy itt a problémák, baszottul piros zászlók. Mindent valami úszás mondott így?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id azt mondom, hogy megpróbálsz egy nagyon nagyon nagy vonalat a kívánt napszakban, személyesen, amikor én csinálom, én csinálom 11-12am. Így a hatások teljes hatásukban lesznek, és a hatások sokkal hosszabb ideig tartanak, az Ön által használt termék minőségétől és tisztaságától függően. Próbálja ki ezt, ahelyett, hogy nagyon kis vonalakat csinálna és gyakran adagolná újra, tapasztalatom szerint ez a használati mód kevésbé lesz erőteljes. Ha valaha is kipróbálja ezt az utat, kérem, válaszoljon nekem, és mondja el a tapasztalatait, és működött, szívesen hallanám a visszajelzéseit.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Tartson szünetet, vagy tegye azt, amit én tettem, keresse fel háziorvosát kérje a Modafinal szkriptjét, a gyógyszerészeti úton előállított gyógyszerek általában tisztább minőségűek. Mondja el a dokinak, hogy vagy osztott, kétszeres temetői műszakban dolgozik, vagy hogy amfetamint használt a munkahelyi célok eléréséhez, de abba akarja hagyni, a Modafinal segíthet megállítani az amfetamin használatát / túlhasználatát.
Van egy könnyen követhető szintézis a YouTube-on is.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Próbáljon meg szünetet tartani az amfetamintól és körülbelül 2 héttől 1 hónapig. Ezután szerezzen be Robotableteket, és próbálja ki a 75mg-90mg dextrometorfánt naponta kétszer (12 óra különbséggel) 5-15 napig. A toleranciának ekkor le kell csökkennie a korábbi szint 1/2-1/3-ára. A dextrometorfán egy NMDA-antagonista.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

A fenti kiegészítők mellett próbálja ki az 5-HTP-t.
És személyes tapasztalatból tudom mondani, hogy a magnézium működik, de trükkös, először is, hogy megfelelően felszívódjon, megfelelő arányban kell lennie a káliummal, így a ZMA nevű kombináció használata valószínűleg a legjobb módja, valamint amikor magnéziumot használtam nagyon nagy dózisban, akkor kicsit ködös, groggyé tett, és ez erősen befolyásolta, hogy a stimulánsok hogyan működtek számomra.
2. dolog, amit észrevettem, hogy a stimulánsok hatékonyabban működnek, amikor napi szinten használtam a Piracetamot.
A 3. dolog állandó újraadagolás vagy kényszeres újraadagolás miatt mentálisan fáradtnak érzem magam, és természetesen a tolerancia szó szerint pillanatok alatt növekszik.

PS. Nem csinál sebességet, mint az első dolog reggel, csak miután felébredt, segít fenntartani a jó tolerancia szintjét a szünet után ;)
PS2 PS2. A buffing a kulcs! ;)
 
Top