Question 3D spausdinimo tablečių spaudos štampavimo štampai

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Labai ilgai ieškau gero šaltinio, skirto piliulių štampuotėms.
Žinau, kad "Alibaba" ir pan. jų turi, bet importas į Europą ir muitai yra mano problema.

Mano planas buvo atspausdinti tik antgalį su logotipu vienoje, o gal ir dviejose perforatorių pusėse.

Jau turiu štampų be logotipo, taigi, jei yra medžiaga, kurią galima spausdinti 3D spausdintuvu ir kuri yra pakankamai tvirta, kad būtų galima atspausdinti kelis docentus štampų, to užtektų.
Dėl spausdinimo dydžio / kainos pakeisti antgalį su logotipu po kelių spaudimų nebus problema.

Ar kas nors turi patirties su 3d spausdintuvais ir galėtų pasakyti, ar ši idėja galėtų veikti?

Galimybė gaminti pilstuko spaudą su legaliomis / prieinamomis dalimis ir 3d spausdintuvu būtų šauni idėja, kuri atitinka šio forumo dvasią!
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ei,
žinoma, ar tai įmanoma. Jei norite aukščiausios apibrėžties, naudokitės slaptaraščiais. Jais galima pasiekti net 25 mikronų skiriamąją gebą, tačiau jie yra brangesni už fdm-spausdintuvus. Tačiau su šiais spausdintuvais galite pagerinti skiriamąją gebą naudodami 0,2 mm antgalį. Naudodami fdm spausdintuvus tiesiog įsitikinkite, kad naudojate 100 % užpildą, kad štampai būtų kuo tvirtesni.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Taip, tai būtų solidi pradžia. Spėju, kad liejimo nereikia, arba pirmiausia pabandyčiau be jo, tik neapdorotą spaudinį. Jei turite presą, į kurį tiesiog įdedate keletą štampų, nematau jokios problemos.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
esu Galvoju nusipirkti, nebent kas nors mane aplenks
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
191
Reaction score
78
Points
28
Deals
9
dalykų, kaip kad jūs darote iš plieno
jo mažas elementas, galite užsisakyti jį įmonėje, kuri turi CNC stakles

jo maža spauda ir reikia geros raiškos, todėl fdm spausdintuvas tikrai nėra geras pasirinkimas, nes jį užbaigti bus labai sunku ir, tiesą sakant, neįmanoma

dauguma fotopolimerams skirtų dervų neturi tokių savybių kaip fdm polimerai. Paprastai jos nėra labai stiprios ir tiesiog šlifuojasi nuo bet kokio kontakto.
Žinoma, yra ir specifiškesnių dervų, iš tikrųjų yra daug daugiau pasirinkimo galimybių nei "klasikiniai" plačiai naudojami polimerai. Tačiau jos yra labai brangios ir reikia žinoti, kaip jas naudoti, kad išnaudotumėte jų galimybes.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
191
Reaction score
78
Points
28
Deals
9
tai veiks, bet daug šukavimo bus apie tai, kad, mano nuomone, tai nėra optimalus pasirinkimas
tiesiog suraskite kokį nors vietinį jauną mašinų gamintoją, kuris turi gręžimo stakles, ir jis jums tai padarys net už 50 eurų ar panašiai
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Jos geriau nei mokėti 20 tūkst. eurų už profesionalią mašiną visada gali ją sureguliuoti pagal tai, ko reikia, kad nedidelio mastelio vaizdo dizainas būtų atliktas bandymų ir klaidų būdu
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kokią mašiną turite? Turiu keletą matricų, kurias galiu jums parduoti, arba, jei galite man padėti su mano požiūriu į mdma sintezę, pasiūlysiu jums keletą matricų.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Dar nė vienas nesugalvojo, kokia trimatė CNC / frezavimo mašina būtų pigesnė mažų detalių tablečių antspaudams gaminti

su kuo jums reikia pagalbos sintetinimo srityje..!
 
View previous replies…

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Mes vienas kito nesupratome. Galiu jums tiekti tamponus, turiu kinų kontaktinį asmenį. Bet man reikia žinoti jūsų mašinos modelį arba bent jau štampų dydį. 37 mm? Man reikia pagalbos, kad galėčiau užsiimti sinteze, nes norėčiau gaminti mdma, kad galėčiau dėti į tabletes. Esu naujokas chemijoje, bet labai greitai mokausi ir esu labai, labai motyvuotas. Jau supratau procesą per pmk, bet suprantu, kad šis kelias dabar uždarytas...
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ačiū už patarimus, pabandysiu atlikti keletą tyrimų šia tema. 😘
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Atlikęs keletą tyrimų perskaičiau, kad Bk-mdma yra mažiau galinga ir trunka trumpiau nei mdma. Norėčiau sintetinti mdma (paaiškinsiu, gaminuosi savo tabletes, bet mdma pirkti per brangu (ir niekada nežinai kokybės), todėl mano pelno marža per maža. Norėdamas išspręsti savo problemą, turėčiau sintetinti mdma). Esu labai motyvuotas ir greitai mokausi.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tablečių presas turėtų būti pagamintas iš metalo, nes jam spausdinti reikia stiprių dalių ir didelės jėgos tabletei suformuoti. Mažiausi presai sveria nuo 100 kg. Nemanau, kad namų 3D spausdintuvu iš plastiko galima pagaminti tokį prietaisą. Jei tikrai reikia atspausdinti nedidelį kiekį tablečių, tuomet geriausias sprendimas yra inkapsuliacinė įranga. Arba galite nusipirkti tablečių presą iš Kinijos. Arba pagal brėžinius pasigaminti presą CNC frezavimo staklėmis.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Spausdinčiau tik tas dalis, ant kurių pavaizduotas dizainas. Taigi tik štampus ir kad jie būtų kuo plokštesni. Likusi dalis shopuld būtų metalinė.

Pasidomėjau, ar tai įmanoma, ir išbandžiau atspausdinti keletą štampų. Jos puikiai veikia. Spausdinau jas naudodamas 0,2 mm tūtelę fdm spausdintuvu. Manau, kad jos puikiai tinka bandymams arba mažam kiekiui.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Oho, tai skamba puikiai!!
Mano planas buvo lygiai toks pat, ar atspausdinote visą antspaudą, kuris yra įspraustas į presą?

Gal galėtumėte parodyti keletą nuotraukų?

Tai būtų super įdomu, nes turiu piliulių presą be antspaudų, todėl tai būtų visiškas žaidimo pokytis, kad pagaliau jis vėl pradėtų veikti!!!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Turiu thdp 3, kuris sveria apie 30 kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Tai gaunant jį į Jungtinę Karalystę tektų išardyti ir siųsti dalimis. Paprašiau kinų pardavėjo tai padaryti, o jie visiškai atsisakė
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Jei padėsite man pagaminti mdma, galiu padėti jums rasti savo laimę (turiu TĄ kinų kontaktą, kurio jums reikia!!!)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Daug informacijos forume apie BMK
 
Top