Question 3D spausdinimo tablečių spaudos štampavimo štampai

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Labai ilgai ieškau gero šaltinio, skirto piliulių štampuotėms.
Žinau, kad "Alibaba" ir pan. jų turi, bet importas į Europą ir muitai yra mano problema.

Mano planas buvo atspausdinti tik antgalį su logotipu vienoje, o gal ir dviejose perforatorių pusėse.

Jau turiu štampų be logotipo, taigi, jei yra medžiaga, kurią galima spausdinti 3D spausdintuvu ir kuri yra pakankamai tvirta, kad būtų galima atspausdinti kelis docentus štampų, to užtektų.
Dėl spausdinimo dydžio / kainos pakeisti antgalį su logotipu po kelių spaudimų nebus problema.

Ar kas nors turi patirties su 3d spausdintuvais ir galėtų pasakyti, ar ši idėja galėtų veikti?

Galimybė gaminti pilstuko spaudą su legaliomis / prieinamomis dalimis ir 3d spausdintuvu būtų šauni idėja, kuri atitinka šio forumo dvasią!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kokią mašiną turite? Turiu keletą matricų, kurias galiu jums parduoti, arba, jei galite man padėti su mano požiūriu į mdma sintezę, pasiūlysiu jums keletą matricų.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Dar nė vienas nesugalvojo, kokia trimatė CNC / frezavimo mašina būtų pigesnė mažų detalių tablečių antspaudams gaminti

su kuo jums reikia pagalbos sintetinimo srityje..!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Wolf-kitchner ( rašyba bloga) išmuš iš vėžių tą beta-ketoną, kad ten bk-mdma taptų mdma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Mokiausi mokykloje ir dirbau CNC frezos operatoriumi ir Kalėdoms žiūriu į Proxxon mf-70 už 500 dolerių, žingsninio variklio komplektas jam yra 54 doleriai. kitas dalykas, kurį matau, yra virš 1000 dolerių
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tablečių presas turėtų būti pagamintas iš metalo, nes jam spausdinti reikia stiprių dalių ir didelės jėgos tabletei suformuoti. Mažiausi presai sveria nuo 100 kg. Nemanau, kad namų 3D spausdintuvu iš plastiko galima pagaminti tokį prietaisą. Jei tikrai reikia atspausdinti nedidelį kiekį tablečių, tuomet geriausias sprendimas yra inkapsuliacinė įranga. Arba galite nusipirkti tablečių presą iš Kinijos. Arba pagal brėžinius pasigaminti presą CNC frezavimo staklėmis.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Spausdinčiau tik tas dalis, ant kurių pavaizduotas dizainas. Taigi tik štampus ir kad jie būtų kuo plokštesni. Likusi dalis shopuld būtų metalinė.

Pasidomėjau, ar tai įmanoma, ir išbandžiau atspausdinti keletą štampų. Jos puikiai veikia. Spausdinau jas naudodamas 0,2 mm tūtelę fdm spausdintuvu. Manau, kad jos puikiai tinka bandymams arba mažam kiekiui.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Oho, tai skamba puikiai!!
Mano planas buvo lygiai toks pat, ar atspausdinote visą antspaudą, kuris yra įspraustas į presą?

Gal galėtumėte parodyti keletą nuotraukų?

Tai būtų super įdomu, nes turiu piliulių presą be antspaudų, todėl tai būtų visiškas žaidimo pokytis, kad pagaliau jis vėl pradėtų veikti!!!
 
Top