aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Labai norėčiau, kad taip nenutiktų, bet jau praradau kantrybę.

Pastaruosius porą mėnesių dirbau su aaronstevens.
Tiesą sakant, aaronstevens buvo pirmasis internetinis pardavėjas, su kuriuo turėjau reikalų.
ir mes sudarėme nemažai sėkmingų sandorių.
net kai produktai nepasirodė, jis nedvejodamas išsiuntė juos iš naujo.

bet..
prieš porą savaičių užsisakiau 1 kg greičio su "track&trace" siunta.
aš negavau siuntos su "track&trace" ir pasirodė tik pusė produkto.
Aš jam pasiskundžiau ir mes susitarėme dėl trūkstamų 500 g persiuntimo.
Penktadienį (rugsėjo 29 d.) užsakiau papildomą kg speed pastos, kuri turėjo būti išsiųsta kartu su trūkstamais 500 g.
kai atlikau mokėjimą, iš jo nieko negirdėjau ir bandžiau su juo susisiekti keliomis platformomis.

Man buvo pranešta, kad jis išsiuntė prieš porą dienų.
todėl šį rytą susisiekiau su juo jo naująja "proton" pašto paskyra ir gavau atsakymą, tačiau tai buvo trumpas pokalbis, ir nuo to laiko iš jo nieko negirdėjau

Aš rekomenduočiau kiekvienam kūnui kol kas neteikti jokių užsakymų
tikiuosi, kad tai tik viena didelė klaida ir mes rasime sprendimą.
nes iki šiol turėjau puikią patirtį su aaronstevens.. iki šiol.

Aš jus informuosiu
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Draugas prašome atsiųsti mums dar vieną laišką, sulaukėme didžiulio naujų laiškų antplūdžio po to, kai vienas iš mūsų narių buvo suimtas, prašome kantrybės, atsakysime jums kuo greičiau. Ačiū už supratimą.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
mano maždaug prieš 5 savaites atliktas užsakymas vis dar dingęs nenoriu nieko kaltinti ar pan. kol kas, bet pastarieji įvykiai labai keistoki, taip pat ir seniau atlikti užsakymai vis dar yra didelis "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kaip girdėjau, pagrindinis paskyros naudotojas aaronstevens buvo suimtas, kodėl apie tai dar nepranešama? Manau, kad jūsų bendruomenė turėtų žinoti, o gal norite atskleisti tiesą, kad visi nustotų spėlioti.

Įspėjote savo el. pašto sąrašą, kad jūsų senasis el. paštas yra užkrėstas, tačiau BB svetainėje apie tai nieko nesakėte. Ar pastebėjote, kad išsiuntę el. laišką visiems gavėjams iš karto, jūs vienas kitam išplatinote "doxxed"? Bent jau jų pašto adresus. Atrodo tikrai blogai, kaip jūs elgiatės su slaptais klientų duomenimis.

Nemanau, kad neapibrėžtumas teigiamai prisideda prie tokių situacijų. Išeikite ir aiškiai pasakykite, kas vyksta.

BB turėtų įvesti prekybos draudimus tokioms situacijoms, kol aaronas viską išsiaiškins!!! Nors sandoriai buvo už depozitinės sąskaitos ribų pagrindinis šios sąskaitos savininkas, kuris neva yra suimtas, yra situacija, su kuria negalima žaisti
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
13
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Man įdomu, kokią puikią istoriją išgirsime šį kartą, atvirai pasakius, darosi emberassing ir skaudu stebėti, kaip šis vaikinas vis meluoja savo bendruomenei!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
puiku, taigi, jo buvo suimtas. tikėkimės, kad jo sugebės no atskleisti viską, WTF. Gone for 4 weeks 25 shit acid tabs later, can't get my head over this! Vis dar reikia cid pardavėjas, kuris wont plėšti mane iš! Prašome tik DM
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Laukiau 4 savaites savojo ir nieko, galvojau, ar tik aš vienas toks. Spėju, kad ne
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
daugiau nei 5 savaites man... jis net atsiuntė man paketo nuotrauką su sekimo numeriu
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
gražus idiotas priima sandorius, kai žino, kad negali jų įvykdyti
bent jau aš atlikau escrow ir gavau savo pinigus, atskaičius mokestį
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur mano užsakymas? užsisakiau 100 g kokaino gavau tik 98,5 g užsisakiau heroino iš valentino kartelio ir vis dar negavau, kad dar????? rašiau jam žinutes ses. per el. paštą neatsako !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dabar jau turėtume sudaryti visų jo išviliotų pinigų sąrašą... Atsiprašau brolio
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Ši gija bus geras pavyzdys, kodėl priverstinis saugojimas bus labai svarbus platformoms, kad apsaugotų savo naudotojus :) XMR abejonės dėl pažeisto privatumo taptų nebeaktualios.

Lengva sakyti, kad be sąlyginio saugojimo nėra atsakomybės, tačiau laikas vis iš naujo rodo, kad žmonės išnaudoja bendruomenes ir platformas, kai tik gali!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Štai platintojo ir mano pokalbis. Jis taip pat gali tai patvirtinti, jei turi paskyrą
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Kai pridėsite laboratorinį bandymą, ar galite pridėti ir užsakymo įrodymą? Taigi ekrano kopiją, kaip tai užsakėte tiesiogiai iš aarono (TXID, piniginės adresas)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Tai buvo pakuočių komandų klaida, atsiprašome už tai, tačiau žmonės kartais klysta. H buvo išsiųstas, tačiau atrodo, kad buvo perimtas, atsakėme į jūsų el. laišką ir pasakėme, kad galime jums pasiūlyti 50 % pakartotinį siuntimą, jūs neatsakėte. Tikimės, kad tai ras jus gerai.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
aš suprantu @aaronstevens, bet man buvo pažadėtas sekimas, kurio aš niekada negavau. aš klausiau kiekvieną dieną, man tiesiog buvo pasakyta, kad aš jį gausiu šiandien vakare 1 savaitę iš eilės. tada kokaino trūko, aš parašiau jums žinutę apie tai ir jūs pasakėte, kad tai yra slapto metodo dalis, o po 3 dienų aš gavau 7 g ir aš vėl parašiau jums žinutę, kad jo trūksta, jūs tada dint atsakėte kelias dienas ir jūs pasakėte "taigi jo 3,5 g sumažėjo", po to aš niekada negavau atsakymo atgal. aš nuolat prašiau jūsų siuntimo sekimo numerio H, jūs ignoravote šį klausimą. Mano pirmas kartas, kai bendrauju su jumis, aš pasitikiu jumis. jei mes galime išspręsti problemą, aš neprieštarauju bandyti antrą kartą. kaip jūs sakėte, kad esame žmonės, mes darome klaidų. aš jums parašiau atgal.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d met niekada nerodė žmonių buvo už gerai leidžia įdėti
tai mažiausia, kas nutiks, tai gausiu savo galvą kelmu į blogesnį
gauti nužudyti mane, .2cartel mail bs grįžta kaip neįteiktas
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Siųskite man privačią žinutę čia, jei el. paštas neveikia, nurodydami visas savo problemas
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mano pasirodė NZ užsakyta oz md rugsėjo 4 d., ji atvyko spalio 8 d. tai yra mano 2 užsakymas ir viskas atvyko, kai aš jį pasvėriau, jis buvo 30 grms..so jokių nusiskundimų čia, tik laiko trukmė. bet tai, kas atsitinka, kai jūs gyvenate pasaulio apačioje................thanks aaron VC, fuck ar jis tikrai buvo suimtas, žiūri į pateikti daugiau užsakymų..aš pastebėjau hi protonų paštas grįžti kaip kompromituojamas
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Dėkojame bro vertiname tokių klientų kaip jūs paramą.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ar aaronas dabar čia net neprekiauja ?,negaliu jo rasti lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Jo sąrašai ir gija ištrinti dėl neseniai kilusių įtarimų, tačiau jo paskyra išlieka neuždrausta
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top