• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Negyvi lašai Vokietijoje - kokiame mieste?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Sveiki, Breaking Bad bendruomenė

Jei nežinote, kas yra negyvas lašas, skaitykite čia: Mirties lašai

Mane domintų, kur galėtumėte gauti visų rūšių produktų negyvus lašus. Apklausa labiau susijusi su vieta, o ne su produktu.

Drąsiai palikite savo balsą apklausoje, jei jūsų vietovės / miesto čia nėra, galite palikti savo nuomonę komentarų skiltyje

Sveikinimai,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kaip tiksliai tai turi būti suprantama? Kaip gryną statistiką ar kaip sandorį? Priešingu atveju Heizenbergo darbas nueitų perniek:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vienas dalykas po kito :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Mano kampe visiškai trūksta.....tik pagalvokite, kurį miestą paimsime.....Žinau bent jau iš "klausos", kad ten taip pat yra daug klientų....
Hanoveris/Brunsvikas
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pasirinkau Kelną, tačiau puikiai tiktų visa Šiaurės-Vakarų-Vestfalijos žemė. Daugelis didelių miestų yra netoli vienas kito. Geras infrastruktūros susisiekimas automobiliais, autobusais ir traukiniais. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vokietijoje yra daugybė galimybių, kuo daugiau kaimo vietovių, tuo geriau - čia, mano apylinkėse, yra daugybė objektų ir vietų, iš kurių galima rinktis
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kur kaimo jums? panašus man, bet tada jis turi rasti ir pirkėjų.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Esu kilęs iš ddorfo apylinkių, kur yra daug senų pastatų. Žinoma, reikia išvažiuoti iš didžiųjų miestų ir rasite daugybę senų ūkių ir palyginti nepaliestą gamtą. Tačiau manau, kad jei gerai paieškosite ir nebūsite Berlyno centre, rasite daugybę vietų, tinkamų kaip saugi užuovėja. Taip pat galite pasinaudoti miesto tyrinėtojo žemėlapiu, kuriame matyti daug senų pastatų, bunkerių ir pan.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Taip pat turėjau pagalvoti apie geocachingą. Yra begalė žemėlapių su iš anksto suprojektuotomis slėptuvėmis, taigi apskritai vietovių, kurios tinkamos slėpti!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Niurnbergas
Nenorite čia išgarsėti ir tapti reperiu. Mes veikiame tyliai ir tamsoje. Mums nereikia dėmesio ar gerbėjų, mums svarbūs tik eurai. Štai kodėl iš čia neateina jokie reperiai haha jie visi vis dar sėkmingai integruoti į sistemą. Yalla čia siunčia negyvą Dropą, nes mūsų nebuvo galima atrinkti.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Galbūt nepatikėsite, bet Niurnberge yra labai didelė narkotikų scena. Čia galima uždirbti daug pinigų. Mano nuomone, ypač su opiatais ir negyvaisiais lašais.
Esu kalbėjęs su daugeliu narkomanų ir dauguma jų užsisakytų, bet postas per daug nenuspėjamas. Jei jis vėluoja kelias dienas, o visi pinigai yra siuntoje, tada tai yra šlykštu. Todėl dauguma žmonių to nedaro.
Bet jei jie galėtų iš karto gauti atsargų iš lašelinės, viskas atrodytų visiškai kitaip. Netgi geriau nei pardavėjas, kuris ne visada turi laiko.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
Šiaurės jūros pusiasalyje Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Laba diena, klausimas Ispanijoje, ar jūs taip pat norite daryti mirusius lašus? Mane domina
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - be galo paklausus
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mano pirmoji mintis taip pat buvo Berlynas, bet manau, kad ten konkurencija su taksi yra pernelyg didelė ir klientams paprasčiau. Lygiai tas pats, pavyzdžiui, Kelne. Nereikia nė minutės ieškoti "Telegramoje", ir jau turi 20 žmonių, kurie už grynuosius pinigus atveš tiesiai tau į namus.
 
Top