P2NP elektrolitinis redukavimas siekiant gauti amfetaminą

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Šiuos metodus išbandžiau anksčiau. Jis veikia, bet išeiga ne tokia didelė, bet gerai.
Iš 5 g P2NP gavau 2,5 g - 3 g sulfato
Naudojau švino plokšteles, išpjautas iš stogo dangos švino. Elektrodams reikia naudoti švarų, tuščią paviršių.
Puikiai tinka naudoti akyto molio puodą anodo ir katodo skyriams atskirti.
Anodo skyrius taip pat turi būti pripildytas 12 N sieros rūgšties.

Taip, jūsų mišinys tampa raudonas. prieš bazavimą jį reikia pašalinti nepoliniais plovimais.

Dokumente rašoma, kad temperatūra neturi viršyti 40 °C, bet aš patyriau, kad ji yra per aukšta.
Stenkitės, kad būtų kuo šalčiau. Galimas variantas - paleisti ląstelę ledo vonelėje. Pageidautina 10 °C. Ir pabaigoje pamatysite, kad turite tik šiek tiek raudoną spalvą (mažiau priemaišų, didesnė išeiga).

Bandžiau tai daryti su ne daugiau kaip 10 g P2NP, nes mano celė buvo tokia maža.
Turite būti kūrybingi aktyvaus aušinimo atžvilgiu nei.

Išbandyti tai kibire su dideliu neglazūruotu vazonu būtų awsome.

Deja, negaliu pateikti nuotraukų, nes tai bandžiau prieš daugelį metų.

Bet ei, tai paprasta, netoksiška ir reikia tik įprastų cheminių medžiagų. Tačiau tai užima laiko. kai imsitės didelio masto, teks paleisti kamerą gal kelias dienas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
reakcijos (elektroizintezės) metu galite gauti natrio amalgamą, tada amalgama nepaprastai atstatys jūsų p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Galvojau, kam man reikia aušinti stiklainį, jei galiu tiesiog turėti nuolat cirkuliuojantį anolitą į savo peltier aušintuvus ir iš jų
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Cirkuliuojantis anolitas yra puiki aušinimo galimybė. Ypač tada, kai ilgai eksploatuojate ląstelę.
Galbūt sąranka bus sudėtingesnė, bet įgyvendinama.
Hg Pool katodas turėtų veikti gerai, bet aš bet kokiu atveju norėčiau vengti Hg. Manau, kad liksiu prie švino elektrodo.

Nuorodose rašoma, kad visada 0,2 A/cm².
Gal turite minčių, ar turėčiau skaičiuoti abi katodo puses, ar tik tą, kuri nukreipta į anodą?
Pavyzdžiui: Švino lakštas, kurio matmenys 2 cm x 5 cm.
Ar jis turėtų būti skaičiuojamas kaip 10 cm², ar kaip 20 cm²?
Nes 10 cm² yra katodo pusėje, o 10 cm² - kitoje pusėje. Tai būtų didžiulis skirtumas.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Skaičiuojate paviršiaus plotą, todėl abi pusės. Tai vis tiek neturi didelės reikšmės, jei tik ji artima. Pavyzdžiui, 3 amperai būtų gerai. Vis dėlto jūsų vietoje tiesiog nusipirkčiau etaloninį elektrodą, jums nereikia potenciostato, galite periodiškai jį tiesiog reguliuoti ranka.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Man patiko jūsų ląstelės projektas ir dabar aš taip pat kuriu savo ląstelę. kai baigsiu, parodysiu jums, o gal paskui galėsite man išsamiai paaiškinti, kaip tai nustatyti su etaloniniu elektrodu ir atlikti koregavimus. elektrochemija man yra nauja. Kokio tipo etaloninis elektrodas pageidautinas šiame nustatyme? Ag/AgCl?
 
Top