Question Įrangos ir stiklo gaminių patikra 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ar turiu viską, kad galėčiau sintetinti 4mmc? Ketinu vadovautis "madre" sinteze

Ir taip pat man reikia, kad kas nors galėtų man padėti tarp sintezės, kad nesusipainiočiau
Prašau, ar yra kas nors, kas galėtų padėti?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Pusė daiktų pristatyta
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 44
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 41

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ei, :) Norėčiau pasiūlyti (šiek tiek lengvesnį būdą) tiesiog eiti tiesiai jau bromuoto produkto 2b4m, galite jį nusipirkti iš Kinijos arba iš vietinio pardavėjo.
Ar turite išmetamųjų dujų? Tai labai svarbu. Su bromu turėsite reikalų, jei nebūsite pasiruošę, susidursite su žala.
Jei turite 3 m kaukę, nusipirkite ABKFG (ar panašaus pavadinimo) filtrus, jie skirti amoniakui ir rūgštims.
Jei norite pradėti nuo stiklinių indų, jums reikės spaustuvų ir kai kurių strypų, taip pat atsarginių ąsotėlių (jie dažnai lūžta). Apvalaus dugno kolba + atsarginė kolba (pageidautina su keliais kakleliais, kad būtų galima sumontuoti termometrą ir kondensatorių, jei reikia).
Visada geriau turėti atsarginių dalių: :)
50 ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml - geras rinkinys.
50 ml rūgštims matuoti (jei pasirenkate 100 g 4bk partijas)
250 - MA 40 % aq, jei nusprendėte taip daryti
400-500 tirpikliui, o 1000 bus galutiniame šaldytuve
Tai buvo mano būdas

Kitu atveju sluoksniams atskirti padeda piltuvėlis-atskirtuvas, likusią dalį galima daryti butelyje arba apvaliadugnėje kolboje, o kai pajusite poreikį, pamažu pridėkite daugiau stiklinės. Apskritai 4 mmc galima daryti ir be stiklo. Sutelkite dėmesį į išmetamąsias dujas, 50 eurų iš PP ventiliacinės angos atliks savo darbą, tik įsitikinkite, kad tai PP medžiaga, atspari (bent jau PP).


Tačiau kodėl pasirinkote tokį būdą? Turiu omenyje, kodėl norite bromuoti 4MP. Pirmą kartą bus paprasčiau, jei naudosite paruoštą, kaip sakiau toliau. Tada jums reikės mažiau pastangų, bus labiau "baudžiama už klaidas", jei tokių pasitaikys.
Viskas, ko jums reikia, tai ištirpinti 4 bk (2b4m) nepoliniame tirpiklyje, pavyzdžiui, tulene, etilo acetate, priklausomai nuo to, kaip jį nusipirkti, kitas žingsnis - supilti MA 40 % į tą tirpiklį, jei turite šildomą maišyklę, tai galima atlikti tą pačią dieną, jei ne - galite purtyti kelis kartus per dieną ir po 24-48 valandų (jei pasirinksite, pavyzdžiui, tuleną - bet jis lipnus ir man asmeniškai nepatinka). Po to sėkmingai parūgštinti galima naudoti piltuvėlinį separatorių. Taip pat turėtumėte įsigyti termometrą, kad patikrintumėte, kokią temperatūrą užtikrina jūsų šaldiklis, jame reikės laikyti acetoną, o po parūgštinimo - 4 mmc. :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ar galite man padėti, kada gausiu visą medžiagą ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Mano žinios yra ribotos, bet tikiu, kad galiu jums padėti su toulene :) i sėkmingai achievie clean product anytime
Toptech-coco rekomenduoju 4bk (2b4m) pardavėją, jis yra įtrauktas į reagentų sąrašą
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Bet manau, kad aš bandžiau padaryti tą patį, įrengti sau brominimo sintezę, po to, kai susisiekiau su ekspertais, nes turėjau keletą uqestions mes atlikome skirtingą pradžią, bet 1st jums reikia turėti vietą atlikti, ištraukimo ventiliatorius, taip pat.
ir jei netikite, kad to tikrai reikia, nusipirkite 40 % aq ir atidarykite jį, kad pamatytumėte, kas nutiks. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Taip, aš turiu vieną genrinį ištraukiamąjį ventiliatorių, ketinu tai atlikti savo namuose, ten yra tam tikra erdvė už mano kambario, kuris yra visiškai užstatytas sienomis iš visų 4 pusių, bet yra 1,5 pėdos ilgio tuščia erdvė ant stogo ( tai yra ten įrengta ), aš ten įrengsiu savo ištraukiamąjį ventiliatorių
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Taip, mes galime kalbėti priv
Jums tikrai reikia, kad jis būtų sandarus, galite atlikti paprastą konsutrciją iš sodo plėvelės arba nusipirkti kanapių auginimo palapinę, ji turi būti sandari, jūs negalite išvengti šių garų. 2x2 erdvėje aš naudoju 530 m3h ventiliacijos angą ir kartais jie gali ištrūkti - pavyzdžiui, MA40% 200ml, kai jis supilamas į kolbą, bet teisingas ventiliacijos kanalų įrengimas tiesiai virš kolbos padarys savo darbą.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Atliks savo darbą. btw kai įklijuojate nuorodas clearnet, galite tiesiog nukopijuoti 1-ąją nuorodos fazę, pavyzdžiui, https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW
likusi nuorodos dalis yra sekimo dalykai ir t. t., jos gerai neįklijuoti likusios dalies sties kaip kad jie gali ją matyti ir daug daugiau :)
į naršyklę galite įdiegti kai kuriuos įskiepius, kurie tai padarys automatiškai
Manau, kad geriausias būdas patikrinti, ar ventiliacija yra gerai, kad nepastebėtumėte jokio kvapo lauke, kai naudojate MA 40%, kuris turi daugiausiai kvapo, už jūsų erdvės ribų. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ar tai taip blogai? Tas kvapas? Tikiuosi, kad mano kaimynai neapsinuodys, nes mes kaip ir dalijamės siena prie sienos _|_ taip ir vienas iš jų šeimos narių miega ant stogo, ar yra koks nors būdas, kaip galėčiau sustabdyti kvapą arba padaryti jį mažiau veiksmingą
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Taip, tai labai blogai. JEIGU nusipirksite slėginę ventiliacinę angą ir jos žarną įkišite į kibirą su vandeniu, tada į viršų vandens kitą ventiliacinę angą, kurios anglies filtrą filtruosite kvapus. Jis vadinamas dviejų pakopų ventiliacijos sistema.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Gal galite pasidalyti nuoroda ar kažkuo panašiu? Ar tai brangu?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ar galiu naudoti oro gaiviklį ar ką nors panašaus, kad panaikinčiau kvapą? Arba ką nors pigaus kvapui užmušti?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jos nėra brangios, bet reikia kurti patiems./ Klausykite:
1-oji pakopa - tai slėgio ventiliacijos anga, kuria iš reakcijos kolbos pasišalins dūmai
2. tada dūmai nuvedami į vandens rezervuarą
3. virš vandens rezervuaro yra anglies pakreipiklis.
4. iš jo išleidžiamas normalus ventiliatorius, kuris išleidžiamas į išorę.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Atrodo, daug darbo ir dar turiu investuoti šiek tiek pinigų, kurių dabar neturiu, ketinu gaminti labai mažą partiją, cheminis kvapas vis tiek būtų labai blogas?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
jums reikia slėgio išlyginamojo piltuvėlio, skirto HBr arba Br2
 
Top