Nemokami pavyzdžiai iš BB forumo visiems!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Man įdomu 🤔 Bandau patikrinti, ar smalsumas nužudė Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ką tai turėtų reikšti? Tai sąmokslas, o planas - sukelti žmonėms problemų ir uždrausti Khat sėklas visame pasaulyje?! Ką? HUH?!?!?! Ir jokių cheminių medžiagų tyrimų?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ei, Dude, prašau nepamirškite apie mane 25 pranešimai pasiekia netrukus, aš esu aktyvus čia mokytis kiekvieną dieną naujų dalykų, ir tai bus niekada nesibaigs. Bb vartų taisyklės! Jei turite kokį nors pavyzdį, atsiųskite, aš jums atsakysiu. Aš manau, kad aš pirkti nuo seniai jums. mokslinių tyrimų cheminių medžiagų siūlai ir e-dviratis. 5 metai jūsų puslapyje geriausias rc tiekėjas eu! Malonūs linkėjimai.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Manau, kad esate Walteris White'as 😜, ir noriu patikrinti jūsų produkto pavyzdį, nes esu didelis serialo "Breaking Bad" gerbėjas.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Jau susisiekėme su jumis :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki!
kaip pateikti paraišką?
kaip galiu gauti nemokamą pavyzdį?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Tikriausiai tai spąstai, o nemokamų mokslinių cheminių medžiagų pavyzdžių nėra. Vienas iš žmonių sako, kad jie ketina nužudyti Khatą! Nėra jokių 2-FMA ir 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Atsiprašau, apie ką jūs kalbate 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Tas, kuris valgo šūdą, yra tas, kuris skelbia šūdą lol, taigi nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, Jei įmanoma ir jei pasiūlymas vis dar galioja, aš taip pat norėčiau dalyvauti ir labai mielai išbandyčiau pavyzdį.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ar akcija vis dar vyksta?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Nekantrauju, kada galėsiu jį išbandyti. Vartotojas iš čia reiškia, kad mano statusas turėtų būti knewn kaip Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Pranešimų teikimo patirtis čia. Jokių nuotraukų, atsiprašau, kad sugedo mano telefono kamera. Iš pradžių buvau šiek tiek nekantrus ir maniau, kad tai per daug gerai, kad būtų tiesa, nes Glitchy užtruko minutę, kol viską susigaudė, bet po laukimo šviesa nušvito. Esu smarkiai patyręs katinono vartotojas, velnias, pats esu padaręs porą, bet niekada neturėjau malonumo išbandyti mefedrono. Mėginys į JAV nukeliavo per maždaug 8 dienas. Kai jis pasiekė, turėjau jį išbandyti. Pasvėriau 0,22 g ir ištirpdžiau 1,5 ml vandens, o pirmą kartą vietoj adatos naudojau kamštelį. Prireikė gerų 15 min, kad visiškai pradėčiau veikti, bet karštas velnias, tai daug kaip MDMA, bet šiek tiek mažiau empatiškas, nes trūksta geresnio žodžio. Dėl atskaitos Aš esu 31, buvo ne pilnas pūsti priklausomybę nuo heroino, kreko, ir ką galėčiau gauti, ypač katinonų, apie 1,5 metų po naudojant sunkias 13. Dabar man sekasi gerai su retkarčiais linksmais laikais. Tai buvo viena iš geriausių patirčių, kurias turėjau su bet kokiu narkotiku, todėl tai sako daug. Mano mergina to nedarė, bet jai taip pat labai patiko, jei žinote, ką noriu pasakyti ;). Bus dalytis šia svetaine su draugais ir toliau rizikuoja čia pats. Mano bičiulis taip pat bandė šiek tiek ir buvo uždegtas.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Pagaliau draugas gavo tą pavyzdį ☺️ Prisimenu, kaip rašėte apie jį, kada jis atvyks, mergaitės problemos bla bla ir t. t., džiaugiuosi, kad tai įvyko.
Ir visiems patiko 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ačiū už atsiliepimą broliui <333
 
Top