Question Kaip galiu mesti kristalinį metamfetaminą?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Galiausiai supratau, kad esu priklausomas nuo metamfetamino. Galiu ištverti daugiausiai 2 savaites nerūkydamas kristalinio metamfetamino, bet kai tik vėl išgeriu 1 smūgį. vėl grįžtu į pradinį tašką.

Aš rūkiau kasdien, galiausiai praradau darbą, dabar turiu naują darbą, todėl pasimokiau iš savo praeities klaidų, šiomis dienomis rūkau maždaug kartą ar du kartus per savaitę, kad susidoročiau su spaudimu darbe.

Vakar vakare pažvelgiau į veidrodį ir pamačiau, kad mano dantys pradeda ruduoti, ir pagalvojau, kad jei mano dantys pradeda pūti, tai kaip, po velnių, atrodo mano kūnas iš vidaus?

Taigi, ar turite patarimų, kaip pradėti visiškai atsisakyti narkotikų?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Forume turime psichiatrą žalos mažinimo temoje. Tikrai rekomenduoju tai paskelbti ten ir pažiūrėti, ar daktaras gali jums patarti. Prašome pasinaudoti šiuo šaltiniu. Tam jie čia ir yra
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
tiesiog pradėkite valytis dantis bent 3 kartus per dieną, jie nepradės ruduoti, o į dantų pastą pradžiai įberkite valgomosios sodos, tiesiog pradėkite rūpintis savimi, vitaminai, mineralai, higiena, šiek tiek kosmetikos ir atrodysite normaliai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, prašome bendrųjų skyrių vertime vartoti anglų kalbą.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, tai dėl automatinio vertimo "Chrome" ir aš jau praradau
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
tiesiog pradėkite valytis dantis bent 3 kartus per dieną, jie nepradės ruduoti, o į pastą pradėkite dėti geriamosios sodos, tiesiog pradėkite rūpintis savimi, vitaminai, mineralai, higiena, šiek tiek kosmetikos ir atrodysite normaliai. taip ir turėjo būti
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
tiesiog pradėkite valytis dantis bent 3 kartus per dieną, jie nepradės ruduoti, o į pastą pradėkite dėti geriamosios sodos, tiesiog pradėkite rūpintis savimi, vitaminai, mineralai, higiena, šiek tiek kosmetikos ir atrodysite normaliai
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Svarbiausia metant bet kokį narkotiką yra tai, kad neišeitumėte iš savo gyvenamosios vietos. Nutraukite visus, kurie turi sąlytį su tam tikru narkotiku arba, tiesą sakant, kiekvieną narkotiką. Nebūkite kompanijoje, kurioje bus vartojami narkotikai ar apie juos net užsimenama. Turite būti vieni arba su kuo nors, kas neturi sąlyčio su juo. Ir prisiminkite, kad viskas yra smegenyse, jums nereikia vartoti jokių narkotikų, kad būtumėte laimingi. Leiskite savo smegenims atsigauti. Sėkmės, tikiu jumis
 
Top