Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Kreipiuosi dėl prieigos gavimo. tikiuosi, kad būsiu aktyvus šio forumo dalyvis ir prisidėsiu tiek, kiek galiu ir yra mano žinių.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Sveiki, aš atradau jūsų forumą apie baimę aš šiek tiek išmanau chemiją manau, kad mes turėtume su visais susikalbėti :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, aš taip pat norėčiau prieigos prie RC skyriaus, prašau, ir ši vieta bus mano pagrindinis puslapis ačiū
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sveiki. Jus matome pirmą kartą. Praleiskite su mumis daugiau laiko, jei norite gauti kvietimą į RC skyrių.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sveiki atvykę!
Perskaitę palikite atsiliepimą čia.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Man reikia gauti prieigą prie rc skyriaus daug žinau apie gatavus produktus, taip pat pirkėjas
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
1000 dolerių bičiulis arba Pradėkite prisidėti prie forumo ir galbūt gausite prieigą 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Šaunus. Ten yra ir keli kanabinoidų sintezės receptai. Būtent to ir tikėjausi. Sintezės receptų nėra daug, palyginti su likusia svetainės dalimi, bet, jei teisingai suprantu, tai tik tie, kurie dar nežinomi (labai eksperimentiniai?).

Žinoma, man labiau patinka "tikrasis THC" (bet koks psichoaktyvus kanabinoidas, susidarantis natūraliame kanapės augale - sintetintas ar ne, man nesvarbu).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Esu naujas čia forume, atėjau iš baimės pradžios po sintetinių kanabinoidų, kad jau dirbu čia, savo šalyje, bet mes susidūrėme su problemomis su mdma, kurią gamino laboratorijos (jei norite pamatyti temą, apie kurią sukūriau) aš mokiausi chemijos pagrindų ir turiu prieigą prie tam tikrų žaliavų, ieškau daugiau informacijos, kad galėčiau ją taikyti, dėkoju už dėmesį.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Sveiki.. Ilgą laiką klausytojas, taip sakant, pirmą kartą skambinantis.. Puiki svetainė.. Kaip Hive, bet mažiau trolių... Kudos.. Noriu užsidirbti ir gauti prieigą prie RC..
 
Top