Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Iš tikrųjų jūsų svetainę radau clearnete, ieškodamas daugiau informacijos apie Kodachi distribuciją. Kurią, galėčiau pridurti, radau. Rašinys, kuriame išsamiai aprašėte "Kodachi", buvo velniškai puikus! Nesu matęs, kad kas nors, išskyrus patį DEV, taip išsamiai aprašytų šią distribuciją. Ačiū, kad skyrėte laiko ir jėgų, kad tą didžiulę giją surinktumėte. buvo malonus siurprizas rasti solidžios informacijos apie ją, o ne tipišką bs, kurią radau.

Nors aš esu čia, norėčiau pažvelgti į RC skyrių, jei apskritai įmanoma. bendras skaidrumas Aš nesu chemikas, bet aš ką tik pradėjau grįžti į RC sceną ir niekas ive rasti iki šiol tikrai buvo geras..Matau, kad paminėjote mokamą prieigą.. kaip blogai bus, kad kenkia mano xmr piniginę, jei aš turėčiau būti toks linkęs?

Nepriklausomai nuo kvietimo, nors, ačiū už Kodachi rašyti iki jis buvo išskirtinis.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Sveiki iš baimės radau jus, aš taip pat noriu gauti prieigą prie rc skyriaus prašau esu iš Europos ir galiu greitai persikelti į Europos teritoriją vežti produktus , taip pat mane domina nauji partneriai ir verslas
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Gerbiamasis Heisenberge, labai norėčiau gauti prieigą prie RC forumo. Šį prašymą čia rašau tik norėdamas parodyti savo susidomėjimą, vėliau vėl sugrįšiu, jei manote, kad prieš gaudamas prieigą turiu dar šiek tiek aktyviau dalyvauti forume. Jei galiu ką nors padaryti mainais, praneškite man, mielai parašysiu apžvalgą ir t. t. (esu aktyvus dread). Ši svetainė tikrai nuostabi, tik šiek tiek nerimauju dėl buvimo clearnet, kad ji atkreips nepageidaujamą dėmesį ir bus pašalinta. Būkite saugūs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mieli draugai!
Primename, kad nemokamai prieigai prie RC skyriaus taikomos tik 2 sąlygos
- Turėti paskyrą, senesnę nei 1 mėnuo nuo registracijos datos
- Aktyviai prisidėti prie forumo plėtros (rašyti kokybiškus pranešimus, kitais būdais prisidėti prie forumo plėtros)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
taip, kas tiksliai tai yra ir kokia informacija galime naudotis gavę kvietimą ?
galėčiau mokėti kas mėnesį, mano nuomone, turi būti mėnesinė prenumerata, arba aukoti svetainei ir bendruomenės plėtrai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kadangi bendraujame su jumis, žinau jūsų interesus. Čia rasite legalaus kanabinoido sintezės galimybę. Tai legalu visame pasaulyje.
Tačiau jis nebus toks galingas. Beveik nerealu rasti noidų, kurių galia būtų artima jūsų norimam.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Žinau, kad esu naujokas, bet ir aš norėčiau jį peržiūrėti. Dėl scenos atidaviau daugiau nei 5 metus savo gyvenimo federalams, todėl jaučiuosi sumokėjęs šiek tiek daugiau nei dauguma. Kaip aiškiai pasakytų dokumentai, nė vienas areštas, atliktas iš bet kokios informacijos, gautos iš mano arešto. Ne aš, niekada ir vis dar galiu stovėti išdidžiai, kitaip nei kiti to meto klounai. Kai ateis mano laikas, mielai pažiūrėčiau, ką jis siūlo. Jei modusai yra iš atgal į pradžioje 2010 2011 2012-ųjų galiu įrodyti, kas aš buvau scenoje tada.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, esu naujokas, prašau prieigos. Galiu daug ko išmokti, galbūt ką nors pridėti. Sveikinimai
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Kol kas man labai patinka tyrinėti šį forumą. Man labai patinka, kad jis tiesiogiai orientuotas į slaptą chemiką. Esu didelis chemijos žinių sklaidos šalininkas, manau, kad sintezės informacija, taip pat cheminė sauga turėtų būti lengvai prieinama kiekvienam. Mane taip pat domina įvairūs tiriamieji junginiai, ką turiu padaryti, kad galėčiau patekti į RC skyrių?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Negaliu daug prisidėti prie šio forumo, nes stengiuosi daug ko išmokti , ar įmanoma, kad būtų galima perskaityti RC skyrių
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, esu aktyvus dread naudotojas, liūdna, kad whm išnyko, bet sužavėtas, kaip profesionaliai jis išėjo. Manau, kad ši bendruomenė yra graži ir norėčiau būti jos dalimi. Aš tiesiog pirmiausia pasisveikinu, bet taip pat tvirtinu, kad būsiu čia ilgam.

Jei galiu būti naudingas, praneškite man.

Geriausia,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Norėčiau gauti kvietimą į RC skyrių, bet neprieštarauju, kad palauktumėte, nes esu čia visiškai naujas ir tai yra mano pirmasis komentaras. Mane pirmiausia domina bendrosios žinios, lemiančios žalos mažinimą atliekant reagentų tyrimus ir pan. Sintezė manęs nebe taip domina, nes tiek daug įdomių medžiagų galima įsigyti darknete ir clearnete.

Apie Breaking Bad forumus skaičiau čia: https: //darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Norėčiau gauti prieigą, nes čia tikrai sunku spręsti RC draudimą Nyderlanduose ir nėra kur kanabinoidų purachase . Ačiū !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Šiuo metu jūsų aktyvumas forume yra nepakankamas.
 
Top