Man reikia pagalbos atliekant pirmąją MDMA sintezę. PRAŠOME

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
aš taip pat atlikau savo pirmąją mdma per nabh4,
po to, kai distiliavo mdma freebase 160c temperatūroje (mano vakuumo šaltinis yra gana silpnas), tada aš gavau skaidrų bespalvį aliejų?
btw aš bandžiau gazuoti hcl ir gavau kristalą, kuris atrodo labai skaidrus (white crytsal)!
Po bandymo rezultatas 200mg be recrytalbut im jaustis poveikis yra silpnas.
Taigi dabar nežinau, koks procesas yra klaida. Ar kas nors gali patvirtinti, kad mdma freebase bespalvė spalva yra teisinga? ar galiu sulaužyti freebase esant 160c disiliacijai?
Ar yra kokia nors tikimybė, kad aš palikau metilamino laisvosios bazės mdma laisvojoje bazėje, tada jis reaguoja su hcl ir sudaro metilaminą.hcl, kurio yra mano produkte?
Ar turėčiau dar kartą kažkuo nuplauti mdma laisvąją bazę, kad ją išvalyčiau?
Prašau, padėkite man.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb turi būti bespalvė ir nėra galimybės pažeisti mdma molekulę kaitinant iki 160c.
Nemanau, kad jūsų mdma fb sudėtyje yra metilamino, labiau tikėčiau pmk) Bet kuriuo atveju metilaminas turi specifinį kvapą, kurio nesupainiosite. Tai nėra anyžių kvapas, tai "supuvusios žuvies" kvapas.
Ar jūsų mdma hcl keičia spalvą (tampa rudos/juodos spalvos kaitinant - laikant ant šilumos šaltinio ilgiau nei 1 valandą? Galite pastatyti mdma hcl + vandenį santykiu 1:1 ant šilumos šaltinio kolboje ir palaikyti ją 1 valandą, kad pamatytumėte, kas vyksta. Kolba turi būti atvira!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
NaOH reikia paruošti vandenyje, tinka 20 % ww. T. y. tai yra 20 g NaOH + 80 g vandens.
Pradžioje turite žinoti tikslų šių 20 % svorį. Pavyzdžiui, iš viso 20 g.
Tuomet ištirpinkite druską vandenyje ir nedidelėmis porcijomis pilkite 20 % NaOH, kol PH bus 11.
Dabar galite sužinoti, kiek g 20 % WW tirpalo buvo sunaudota, ir apskaičiuoti savo druskos molinę masę.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar nuo pat pradžių naudojote pmk aliejų, ar pmk miltelius. ar galite įvesti veiksmus, kuriuos atlikote, kad galėtume pamatyti, kur buvo padaryta klaida
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aš naudojau pmk vašką! esu beveik tikras, kad distiliuotas mdp2p yra teisingas, nes jau žinau, koks yra mdp2p kvapas

Im vadovaukitės šiuo žingsniu:

Galvoju, kad galėjau suklysti.
- Baigus reakciją (baigti maišyti 2h po to, kai pridėti nabh4), tada aš supratau, kad mano reaktorius yra nepakankamai didelis, kad tilptų visas vanduo plauti ("- Įpilkite vandens ir toliau maišyti per 5 min"), todėl aš tiesiog įpilti vandens su mažiau nei btcboss metodo tūrio daug (aš buvau dalykas, kad plovimo vandens procesas nėra svarbus)
- Tada pridėjau dcm išgauti, bet dcm įgauna skaidrią spalvą.
- Manau, kad kažką ne taip padariau, gal viską išmesiu į kanalizaciją.
- Tada atlikau keletą tyrimų ir supratau, kad fb gali ištirpti metanolyje, o metanolis maišosi su vandeniu, todėl man gali reikėti įpilti daugiau vandens, kad fb iš metanolio išsiskirtų į dcm.
- taip, įpylus daugiau vandens, dugne pradedu gauti dcm su daugiau spalvos, tarsi jame būtų laisvosios bazės.
- Po to distiliuoju visą išgautą medžiagą ir gaunu skaidrų aliejų, kurio temperatūra 160c.

* Ar galiu įpilti dcm prieš plaunant pakankamu kiekiu vandens, ar tai kvaila :cry:
* Ar gali kažkas patekti į dcm prieš plaunant vandeniu? :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Manau, kad skalbdamas praradote fb.
Jei teisingai atlikote NaBH4.
Tada jūsų fb aliejus taps sunkus dėl NaBH4. Taigi plaudami ir pridėdami dcm pamatysite, kad jūsų aliejus atsiskirs nuo vandens.
Aliejus kris į dugną, o nešvaraus vandens likučiai liks viršuje. Taip žinosite, kad fb pagamino teisingai.

Po atskyrimo aliejų galite kaitinti iki 130 °C ... pajusite kažkokį saldų kaštonų kvapą. Tada žinosite, kad fb jau pagamintas.
Leiskite jam atvėsti. Galite įpilti acetono, po to HCL, kad išlygintumėte PH.

Aš paprastai įdedu į šaldytuvą ir leidžiu atvėsti iki -30 laipsnių. Bet tai yra mano metodas.

Perskaičiau, kad jūsų fb kvepia sugedusia žuvimi. Tai metanolio ir metilamino mišinys. Galiausiai jūsų fb turėtų kvepėti beveik kaip niekas. Bent jau kažkoks kaštonų kvapas.

Neįpylus pakankamai vandens, kad išvalytumėte fb, jūsų kristalai pabaigoje atrodys rusvi. (Jei neturite didesnio reaktoriaus, galite tai daryti dalimis arba prieš gamindami didelę mišinio dalį apskaičiuoti, kad jis visas tilptų į reaktorių).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
kaštonų kvapas - tiksliai, brokuotas!!! lengvas gražus kaštonų kvapas
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb nafta visada yra sunki. jos tankis yra lygiai 1,1 g 1 cm3. todėl ji visada lieka žemiau vandens, jei vandenyje nėra ištirpusių neorganinių junginių (pvz., NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Galbūt ne visą jūsų tekstą supratau teisingai, bet jei į savo sistemą bazė + dcm + vanduo įpilsite šiek tiek alkoholio arba acetono, alkoholis arba acetonas pateks į abu: viršutinį vandens sluoksnį ir apatinį dcm sluoksnį.
Tuo pat metu dalis bazės kartu su alkoholiu pateks į viršutinį (vandens) sluoksnį, o dalis kitų vandenyje tirpių junginių pateks į dcm sluoksnį. Ir tai yra katastrofa!!!

Aš taip pat nemėgstu dcm, nes, palyginti su kitais panašiais tirpikliais, jis gana gerai tirpsta vandenyje. DCM nėra tinkamas pasirinkimas.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
erm mate, jei į vandenį įpilsi dcm, jis visada nusės į dugną
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ar aš sakiau, kad dcm maišosi su vandeniu? sakiau, kad dcm tirpumas vandenyje yra didžiausias iš kitų nepolinių tirpiklių. taip pat dcm dėl savo cheminės ir fizikinės struktūros tirpina daug polinių junginių, netirpių kituose nepoliniuose tirpikliuose, pavyzdžiui, eteryje, heksane, perc ir kt.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash bet aš jau atlikau vakuuminę distiliaciją, kad gaučiau laisvąją bazę 160c, ar yra kokia nors tikimybė, kad vis tiek gausiu metanolį su metilaminu į savo laisvąją bazę?

Ar kas nors gali man pateikti saugų metodą, kaip kitą kartą dirbti su metilaminu, nes žmonės sako, kad metilaminas yra labai toksiškas
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar teisingai perskaitėte mano tekstą. Niekada nesakiau, kad visus šiuos dalykus sudedate iš karto. Yra tarpinių etapų. taip pat ar kada nors darėte mdma? Jei ne, tai u nesuprantate, kas čia buvo sakoma. Jei ją padarėte. Tada žinote, kad dcm šiuo atveju niekada nenaudojama su acetonu. Ir tik nedidelis kiekis dcm naudojamas norint atskirti aliejų, kurio jums reikia, nuo likusio vandens ir bet ko, kas jame yra.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jei jį vakuuminiu būdu distiliuojate. Tada jūsų aliejus turėjo likti reaktoriuje, o likusi dalis turėjo išgaruoti arba sugerti jį į kitą kolbą.

Taigi, jei paėmėte bespalvį skystį ir toliau dirbote su juo. Tai reiškia, kad paėmėte ne tą, kuriame buvo metilamino. Todėl ir jautėte jo kvapą. nes fb niekada nebūna bespalvis.

Ar savo pmk vašką pavertėte pmk aliejumi?
Dm man, jei norite.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top