Ar yra priežastis, dėl kurios amfetaminams teikiama pirmenybė sulfatų druskoms

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Sumaišiau acetoną su sieros rūgštimi
Jame nėra jokių priemaišų, tai puikus produktas
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ne jis teisus, tai toks baltas tarsi stangrus šūdas. neatrodo, kad tirpsta vandenyje. Jei pakankamai ilgai paliksi sieros acetone, esant didelei koncentracijai, ji taip pat tampa raudona.... bent jau man taip nutiko...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ilgą laiką bandžiau gauti acetono ir sieros rūgšties mišinį, skirtą sūdymui, ir vienintelis būdas išvengti mezilatų susidarymo (raudonos spalvos ir baisaus kvapo) buvo naudoti šaldiklyje šaltą acetoną ir rūgštį, tačiau net ir laikantis didžiausio atsargumo po kurio laiko (poros valandų) jis tapdavo raudonas. Mano patirtis patvirtina tai, ką sako w2x3f5, kad sieros rūgšties ir IPA mišinys yra daug geresnis sūdymui.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamino monofosfatas turi būti ruošiamas titruojant vandenyje, norimas ph yra 5-6. Monofosfato negalima ruošti alkoholyje, nes kai prie bazės alkoholyje pridedama fosforo rūgšties 75 ar 85 % nesvarbu, kaip yra arba alkoholyje, ateina momentas, kai visas amfis staiga virsta burbuliukais ir nebepriima jokios rūgšties. Taigi turite polifosfatų mišinį. Džiovinti šią kramtomosios gumos masę nėra problema, ji išdžiūsta be problemų ir gali būti vartojama, ji nėra bloga, bet ne monofosfatas.
Monofosfatas, kurį galima pagaminti į bazę į nepolinį tirpiklį įpylus vandens ir atskiestos fosforo rūgšties, o tada išmaišius šventą šūdą iš abiejų, turi tą privalumą, kad jis daug geriau tirpsta vandenyje nei polifosfatas, taip pat labiau nei sulfatas. Šis didesnis tirpumas reiškia geresnį biologinį prieinamumą ir šiek tiek greitesnę pradžią nei kitos druskos. Teigiama, kad ją pranoksta tik karbonatinė druska, bet aš niekada nebandžiau jos gaminti.

Dabar, kai gaminate monofosfatą vandenyje, atsitinka kažkas, kas pirmiausia jus sutrikdys: Įpilant fosforo rūgšties pirmiausia pamatysite, kaip iš tirpalo iškrenta druska, ir tai jus pradžiugins. Įpylus daugiau rūgšties, staiga visa druska pradės pūstis! - vėl išnyks! Skirtingai nuo sieros rūgšties, kur tai yra blogai, su fosforo rūgšties druskomis būtent to ir norite, nes norite, kad jos būtų geriausiai tirpios vandenyje. Ją gausite esant 5-6 ph ir atskyrus bei išgarinus vandenį.

Raudona spalva, kuri atsiranda pridėjus per daug rūgšties, atsiranda ne dėl rūgšties ar amfetamino, o dėl priemaišų, daugiausia P2P ir silpnai šarminių priemaišų, patekusių per procesą. P2P puikiai pasiduoda garų distiliacijai ir A/B procedūroms, nes jis yra amfoterinis, esant bazėms ir rūgštims, o ypač su bazėmis, tarkime, staiga tampa daug labiau tirpus vandenyje.
Tikrai švari amfetamino bazė nekeičia spalvos, kad ir kiek rūgšties pridėtumėte. Nė viename iš čia matytų po reakcijos protokolų negaminama tikrai švari amfetamino bazė, todėl perskaitytas tekstas apie spalvos pasikeitimo (nuo rožinės iki raudonos) problemą visiškai nestebina.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tai prieštarauja "Farmacijos gamybos enciklopedijoje" nurodytai procedūrai, kurioje naudojamas alkoholis, tačiau visiškai atitinka visus mano praktinius pastebėjimus. Druska IPA taip pat išnyksta ir iš H3PO3 esančio vandens, todėl nustojau pilti rūgštį. Be to, malonu matyti, kad vis dar rašote po visų šių... dešimtmečių.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
acetonas veikia daug geriau, gaunasi gera kieta druska, be sopulių. Asmeniškai tikrinau dar 2005 m.))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dėl p2p ir spalvinimo, palaikysiu. tai tiesa. P2p ir jo darinių priemaišos suteikia spalvą dėl šalutinių produktų, taip yra ir p2np bei p2p sintezės atveju, aminas po frakcinės distiliacijos dideliame vakuume nespalvėja, kai naudojamas rūgšties perteklius, grynas bazinis aminas yra visiškai bespalvis ir skaidrus.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gerai įmanoma, kad monofosfatą galite pasigaminti acetone, niekada nesakiau, kad mano aprašytas metodas yra vienintelis.
Bet smalsumo dėlei, kodėl "daug geriau"? Mano akimis žiūrint, tai daugiausia asmeninio skonio klausimas, koks metodas kam labiau patinka.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lengva paruošti ir išskirti, amino fosfatai labai blogai tirpsta acetone, lengvai džiūsta.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jūs gražiai paaiškinate, kodėl į acetone esančią amino bazę pridėjus H2PO4 NEGALIMA gauti monofosfato druskos. Kadangi teaminas iškrenta kaip labiau netirpi druska, sudaryta iš fosfatų, susidedančių iš vienos ohosforo rūgšties molekulės ir kelių amino molekulių, ši druska toliau nereaguos, nesvarbu, kiek daugiau H3PO4 pridėsite.
Monofosfatas reiškia, kad vienai fosforo rūgšties molekulei tenka lygiai viena amfetamino molekulė, o to neįmanoma pasiekti jūsų aprašytu metodu.

Daugiau to nepabrėšiu, tai mano paskutinis komentaras šiuo klausimu, neturiu nei nervų, nei laiko, atsiprašau.

Viso gero, sėkmės ir laimingo maisto gaminimo! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šį metodą taikiau 2005 m. ir jis puikiai pasiteisino. tai jūsų reikalas, įvyks tai ar ne. Tokia yra mano ir kelių laboratorijų praktika. Sėkmės jūsų nelengvame kelyje. Monofosfatai, skirtingai nei kitos fosforo ir amfetamino druskos, labai blogai tirpsta acetone.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Perskaičiau temą ir į pajamas, ką pasakėte paprastais žingsniais,
Jei turėčiau gryno garų distiliuoto amfetamino pagrindo, pavyzdžiui, 100 ml. Kiek tirpiklio man reikia ir kokio?
Acetonas nepadėtų, jei naudočiau H3PO4, ir kiek fosfato rūgšties turiu įlašinti?

nenoriu, kad kas nors skalbtų nešvarius skalbinius, bet man padėtų suprasti procesą, su konkrečiu pavyzdžiu, ačiū.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jei jūsų tikslas yra jį kristalizuoti, galite eiti ir sumaišyti jį su acetonu arba metanoliu, kur aš rekomenduočiau acetoną, tada jį lašinti iki druskos su sieros rūgštimi
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ačiū, vadinasi, turiu sumaišyti gryną bazę su sausu acetonu santykiu 1:1 ir tada lašinti į ją savo 85 % H3PO4, kol ji pasieks PH 5-6? Aš nesuprantu @OrgUnikum posto "Monofosfatas, kurį galima pasigaminti į bazę į nepolinį tirpiklį įpylus vandens, o paskui atskiestos fosforo rūgšties ir iš abiejų sumaišius šventą šūdą, turi tą privalumą, kad jis daug geriau tirpsta vandenyje nei polifosfatas, taip pat labiau nei sulfatas." Kai turiu įpilti vandens. Maniau, kad vanduo ir A aliejus turi įtakos išeigai? Ir kiek vandens?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Sveiki ir pirmiausia didelis ačiū aktyviems šio forumo nariams. Be jūsų nebūčiau pasiekęs to, ką esu!
Mano problema: gavau pakankamai (senos) sieros rūgšties tiksliai vienai partijai. Problema ta, kad per laiką ji įgavo geltoną spalvą. Ar galiu tai naudoti? (Naujos negaliu gauti).
Bet turiu pakankamai fosforo rūgšties @orgUnicum:

"Monofosfatas, kurį galima pasigaminti į bazę į nepolinį tirpiklį įpylus vandens, o po to atskiestos fosforo rūgšties ir iš abiejų sumaišius šventą šūdą, turi tą privalumą, kad jis daug geriau tirpsta vandenyje nei polifosfatas, taip pat labiau nei sulfatas."

Ar galite man pasakyti mišinio santykį vanduo:bazė ir vanduo:phosforo rūgštis? Be to, gavau n Hexan, ar jis tinka kaip nepolinis tirpiklis?

Geriausi linkėjimai
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Turiu dar vieną klausimą, susijusį su savo pirmąja savarankiškai pagaminta partija (propably not) amfetamino fosfato, ir nusprendžiau ją paskelbti, užuot atidaręs naują temą. Pagaminau jį P2NP HgCl metodu ir viskas atrodė gerai. Amalgama; reakcija pridėjus RM. Vienintelis dalykas, kurį padariau negerai, buvo temperatūros kontrolė redukavimo metu (manau, kad kartais leidau jai tapti per karšta. Tačiau po 24 val. gavau 2 geros kokybės sluoksnius, dekantavau viršutinį ir atskyriau paskutinį gabalėlį atskiriamuoju piltuvėliu.
Trumpai tariant, gavau 85 g bet ko (iš 10 g P2NP). Jei kas nors turi kokių nors idėjų, kas nutiko ne taip ir kaip galėčiau to išvengti, būčiau labai patenkintas atsakymu. šiuo metu gaminu savo antrąją partiją, kurioje amalgamos dalis nepavyko taip gerai (pirmą kartą su cofffegrinderiu, kuris sulūžo proceso metu.
Be to, jei kas nors turi minčių apie mano paskutiniame pranešime pateiktus klausimus: praneškite man.. Turiu baigti trečią partiją iki pirmadienio ryto, nes užregistravau ją analizei ir noriu bent vienos sėkmingos partijos.

thx iš anksto,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Gavote neorganinių druskų mišinį, todėl nematau jokios užuominos, kad naudojote šarmą, kad gautumėte laisvą nuo aminų bazę. Jūs nežinote, ką darote, tai pavojinga.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ne, tai turėtų būti tik trumpa santrauka, nes turėjau šiek tiek streso. Vadovavausi viedeoguide ir praleidau valandų valandas šiame forume skaitydamas pranešimus apie šią sintezę. būti accured: Aš, žinoma, bet mišinį į ąsotį, palaukiau ~20 ir tada pridėjau NaOH tirpalo, kol pasiekiau ph 11 (ar gautųsi 2 sluoksniai be alkanizavimo?)
Ar yra kokių nors idėjų, kas nutiko ne taip?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ar kas nors numano, kuri klaida galėjo tai sukelti? kuriame sintezės etape padariau klaidą?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Išsamiai parašykite, ką darėte, kokius reagentus naudojote, ką stebėjote. kaip galime jus suprasti, jei pateiksite nedideles informacijos dalis.
 
Top