• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Ieškote patikimo tiekėjo į Australiją.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ieškau solidaus mdma, kokaino, meto ir ekstazio arba 2-cb tablečių tiekėjo į Australiją Esu pasirengęs skristi į užsienį, kad galėčiau susitikti akis į akį ir užmegzti tvirtus verslo santykius.
aš būsiu labai laimingas, kad galėčiau derėtis dėl labai priimtinos kainos, kad būtų užtikrintas saugus produkto gabenimas Aš taip pat esu pasirengęs platinti bet kokią muitinę, kurią galite turėti arba galite gauti kaip paslaugą už pagalbą sau ir savo komandai.
labai profesionalus pinigai pirmiausia mąstysena mes visi tiesiog norime mėgautis gyvenimu ir būtų daug mieliau ilgą sklandų verslą, tada trumpas neorganizuotas netvarka, kaip kai kurie ratai.
Prašome susisiekti su manimi, jei esate iš bet kokios pagalbos mes gausime kažką į darbus.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kurkime 2C-B gamyklą Australijoje!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ar turite kokių nors australijos darknet rinka? Ar turite kokių nors australijos darknet pardavėjų? Jei taip - praneškite man PM, kaip juos rasti.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
nėra tik australijos rinkos, apie kurią žinau, tačiau "dread" yra gera australijos pardavėjų bendruomenė. taip pat čia galite rasti kai kurių dalykų, pavyzdžiui, bute, dimetokaino ir tianapentino
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
vis dar ieškote ?
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
nuostabus mąstymas mano draugas. hmu kalbėti geriau
 
Top