Metamfetamino sintezė iš P2P per Al/Hg

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar galiu naudoti 12um aliuminio foliją ? Ir taip pat ar gali gerai veikti metoksi fenil acetonas
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Taip dėl 12um aliuminio folijos, Galite naudoti aliuminio granules, kad al/mg neturi būti folija. reikia išsamiau paaiškinti Methoxy phenyl acetone?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Kai filtruoju, kokio tankio filtrą turėčiau naudoti?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Tereikia naudoti Buchnerio piltuvėlį, filtravimo popierių ir vakuuminį siurblį. Negalite pagaminti kokybiškų produktų be tinkamos įrangos.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Naudojau 52 mikronų kavos filtrą, bet jis yra gana lėtas ir į vieną filtrą galima įdėti ~100 g
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prašau, draugai ir mokytojai, ar galiu išgarintą kristalizuotą reakcijos mišinį plauti etilo acetatu, prašau, man reikia ekspertų patarimo, ir kokia yra geriausia reakcijos mišinio garinimo aliejumi temperatūra
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Man tikrai reikia jūsų pagalbos, mano antrasis bandymas gaminti metamfetaminą naudojant P2P, esu paskutiniame garinimo į kristalizaciją etape ir tai yra išgaravusių kristalų nuotrauka, Prašau, ar galiu plauti etilacetatu arba dietilacetatu,, ir prašau, kaip man jį paversti dideliais uoliniais kristalais, man tikrai reikia pagalbos grupės draugams,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 192

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, galite jį nuplauti acetonu. Tuomet galite jį tiesiog perkristalizuoti arba atskirti izomerus, kad gautumėte didelius d-metho kristalus. Mokomosios medžiagos yra paskelbtos forume. (su vaizdo įrašu)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bazifikuokite, ekstrahuokite, pageidautina, heksanu ir nuplaukite sūrymu, tada leiskite atsistatyti druskai.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
vienas klausimas, atlikus keletą bandymų su nedideliu masteliu atrodo, kad jis veiks gerai.
bet kitą kartą darysiu didesnę partiją, o dabar esu šiek tiek sutrikęs, perskaitęs informaciją įvairiose vietose.
Redukcinį alkilinimą su Al/Hg ir P2NP iki amfetamino šiuo būdu žinau jau daugelį metų, iš šio taško negaliu to suprasti:
iš oncle fester.

onlcel fester sako:

Aš negaliu patikėti, kad jis tai daro 3 l kolboje. 3 l kolboje galiu padaryti gal 30 g P2NP partiją šaltesnėmis dienomis. Bet jis sako, kad kažkas iš maždaug 340 ml P2P.
Ar tai įmanoma? Ar reakcija yra daug švelnesnė nei su P2NP?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip, jis yra mažiau egzoterminis nei P2NP redukcija. Tačiau taip pat nerekomenduoju daryti 340 ml P2P redukcijos 3 l kolboje. Mano nuomone, tai per daug.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Didelis skirtumas tarp redukcinės aminizacijos reakcijų ir nitro redukcijos su dviguba jungtimi reakcijų.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ar metamfetaminas bus gaunamas neišgarinant HCl dujų per natrio chloridą?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Bandžiau pasigaminti nedidelį kiekį metamfetamino sumaišydamas P2P, metilamino HCL laisvąją bazę, natrio chloridą ir etanolį aliuminio mišinyje, po 3 valandų filtravau, gavau metamfetamino laisvąją bazę, HCL dujas pasigaminau sumaišydamas NaCl ir H2SO4. Pridėjus prie laisvosios metamfetamino bazės, neįvyko jokia reakcija su jokiomis laisvosios metamfetamino bazės medžiagomis.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Turiu gyvsidabrio nitrato monohidrato, ar galiu jį naudoti šiame darbe? Arba nusipirkti kitą gyvsidabrio 2 chloridą ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Taip, gyvsidabrio II nitrato monohidratas veikia, bet reikia sureguliuoti santykį.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ar galiu šiame metode pakeisti dietilo eterį?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, šiuo metu metilaminas (74-89-5) mano vietovėje yra vamzdis. Ar galiu vietoj metilamino naudoti metilamino hidrochloridą (593-51-1)?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar galiu vietoj aliuminio folijos naudoti 1000 paskirties aliuminio miltelius?
Ir ar galima eterį pakeisti petroleteriu?
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Milteliai nėra geri ir negamina amalgamos, nes dideliu greičiu generuoja vandenilį
Aliuminio folija yra veiksminga, nes padeda perduoti ir elektronus
 
Top