"Nauji vaistai" gatvėje.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Esu iš šalies, kurioje nėra turtingos vaistų rinkos. Monotoniška rinka, greitis, kokainas, žolė, mdma. Ir imu galvoti apie tai, kad žmonėms reikėtų atvežti "naujų" narkotikų. Neturiu omenyje naujų, kaip naujai surastų ir pagamintų narkotikų ar narkotikų derinių, turiu omenyje naujų, kaip niekada nebuvusių didmeninėje prekyboje gatvėse. Pavyzdžiui, mefedrono čia niekada nebuvo. Niekas jo nepardavinėjo ir niekas neturėjo didelio jo kiekio, kurį galėtų platinti, gal tik mažesnį kiekį, kurį laikė egzotišku, ir už jį imdavo gerokai daugiau. Tai buvo prieš porą metų ir nuo to laiko niekas jo niekada nematė, jau nekalbant apie pardavinėjimą. Mano mintis buvo tokia, kad aš gaunu, pavyzdžiui, mefedrono ir parduodu jį brangiau, nei turėčiau, nes žinau, kad žmonės susigundys nauju narkotiku gatvėse ir pirks jo tonas. Bet vis dėlto nežinau, nes esu iš mažo rajono ir manau, kad žinia gali per greitai pasklisti ne tų žmonių ausyse, federalinių tarnybų ir konkurencijos gatvėje.
Norėčiau išgirsti kokių nors minčių!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Sveiki, čia galite rasti savo kelią link mefedrono gaminimo patys ir gauti daugiau naudos. Jei norite produkto, kažkas jums jį pasiūlys, tačiau, ar mokėsite tūkstančius už kg ir nemažai rizikuosite, ar mokėsite šimtus už kg ir nesirūpinsite dėl to, kaip medžiaga jus pasieks, sprendžiate jūs. Galiu jums pasiūlyti paramą jūsų gerojo "aš" atnaujinimo metu, jei jums taip pat įdomu tapti "chemiku". Jei jūsų planas yra praturtėti, verčiau nesigilinti į šventąjį mokslą ir galbūt pirkti jau pagamintą, ko tik panorėsite. Į sveikatą!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tai labai protinga idėja, bet mano atveju nelabai verta. Manau, kad reagentai ir įranga man kainuos visą turtą, o su mano biudžetu tai nelabai įmanoma. Galbūt galėčiau ką nors panašaus padaryti apvertęs kelias partijas, bet į ateitį tiek daug nežiūriu. Ačiū už jūsų mintis ir siūlomą pagalbą!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jei atsitiko taip, kad esate iš ES (taip pat jei ne, bet mažesniu mastu), galiu jums pažadėti gerų naujienų. Kadangi mano šventa misija yra galiausiai atskirti narkotikus nuo pinigų, aš ne tiek noriu praturtėti, kiek priešingai. Galiu suteikti tau vilties, kol esi sąžiningas, ko tau reikia partijoms, reikalingoms išmokti (tikrai nenori iššvaistyti kilogramo medžiagos nuo kvailos klaidos taip pat žadėjau padaryti bent porą kartų), gana kuklios partijos yra tai, iš ko reikia mokytis ir ką reikia sėkmingai daryti, kad galėtum eiti į didesnes, tiesiog žengti žingsnius ne ilgesnius nei tavo kojos, nes know how kaupsis ir visada bus tavo. Jei jums nėra įdomu, ką pelnas yra aš galiu manyti, kad jūs arba nerimaujate (nėra prasmės) arba verta sau reikia daug daugiau, o tada galbūt kvailas. Kiekvieną dieną gaminti dešimtis gramų pereina į šimtus per partiją jūsų pirmojo masto (tiesiog gauti mano patarimą, kad nusipelnėte nusipirkti didesnį RBF, tai yra), jei ne tiesiog kvailas, nes jūs neskambate nenoriai.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Sutinku su Habier. Pinigai nėra svarbiausia, bet jų reikia
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
ur klystate dėl eq ir reagentų kainos. jei sutelksite dėmesį į mokymąsi 1. tada jums kainuos ne daugiau kaip 1 eurą, kad padarytumėte 1 kg mefedrono, įskaitant reagentus ir eq :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
jums nereikia pirmtakų, naudokite šiuos, kurie atrado būdą sintetinti tokiu būdu knwleedge yra raktas, čia yra ust pakartoti, nereikia pirkti pirmtakų, kai galite paruošti, kad per soome hoours iš tikrai bazinių ingridientų, kad coost 5% rekursoriaus - jei pinigai yra problema. tikrai jo geresnis būdas mokytis bet kokiu atveju
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
svarbiausia - supratimas, tada daugiau supratimo ir dar daugiau supratimo. Kiekvieną dieną tyrinėju naujus dalykus, atrandu naujus medžiagų pavadinimus, jų savybes, o tie, kurie buvo atrasti (man) prieš kelis mėnesius, dabar jau yra mano galvoje, todėl visada laikas
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Jei siūlote vis dar aktyvus padėti naujiems tai, aš verčiau gauti jį ir pabandyti tapti chemikas su geru produktu mefedrono 😀💎jei norite tęsti kalbėti mes galime eiti į pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Kiek tai atitinka jūsų interesus, susisiekite su manimi ir nesitikėkite, kad kasdien tikrinsiu savo žinutes. Kas kelias dienas esu linkęs būti šalia, ne dažniau kaip per savaitę...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi idk, kiek daugiau dėmesio sulauksite, palyginti su jūsų vietovėje paplitusių vaistų pardavimu. I svarbiausia yra tiesiog neturėti tiek daug sandorių akis į akį. Ar pažįstate kitų narkotikų prekeivių, kurie pirktų iš jūsų? Tiesiog būkite atsargūs. Kai žmonės susiduria su laiku, jie bus linkę suktis ant jūsų
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Taip, apie tai ir galvojau. Tiesiog parduokite vietiniams prekiautojams šiek tiek didesnį kiekį ir neturėsite jokių problemų. Sulaukčiau daug dėmesio, nes, kaip sakiau, mano rajonas labai mažas, jau nekalbant apie mano miestą, ir toks sprogimas užgriūtų visą miestą. Tiesą sakant, ilgai neišsilaikyčiau.
Ačiū už jūsų mintis!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nesu tikras, kas geriau, ar turėti turtingą rinką, ar neturėti :)
. Paimkite bylą į savo rankas, kad turėtumėte turtingą rinką savo rankose :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Tačiau hoesntly tai daro deends on pple. Ar jie yra narkomanai, ar connesseirs?
jei jie šaukiasi kokybės ir t. t., tai geras sprendimas importuoti, bet jei jie sako, kad viskas gerai ir t. t., ir jiems nerūpi, ką jie vartoja, tai bus neverta, galbūt kai kuriems asmenims, kuriuos vertinate, bus įdomu
imo paprasta taisyklė, kaip vertinti
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sakyčiau, kad tai yra abiejų šių dalykų mišinys. Vis dar galvoju apie kažką panašaus. Ačiū už jūsų mintis tho!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Tuomet tikriausiai geriausias būdas yra įkainoti geresnį produktą, bet turėti sandėlyje ir blogesnį. Turite prisitaikyti prie klientų, kuriuos turite, priklausomai nuo to, kiek jie pasirengę išleisti
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sutinku su geru / blogu produktu sandėlyje. Buvo situacija, kai nemokamai duodavau gero produkto pavyzdžių, bet kai jie paprašydavo daugiau, duodavau jiems mažiau stipraus. Beprotiška tai, kad jie visai neklausia kainos, kai produktas geras.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
čia statistikos yra kaip priklausomybės, tiesiog nesakykite nieko neigiamo, kai produktas yra gero lygio, tuo tarpu connesseuirs ras kažką, kas, jų nuomone, galėtų būti geriau - juokingiausia, kad paprastai jie spjaudosi dėl vizualinių kristalų, haha. bet kokiu atveju ir priklausomybės nesirūpina, net jei jis būtų blogas, jie vis tiek ims
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Remdamasis jūsų temomis, manau, kad gatvės gaujos jus suras daug greičiau nei policininkai.
 
Top