"Nauji vaistai" gatvėje.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Sveiki, čia galite rasti savo kelią link mefedrono gaminimo patys ir gauti daugiau naudos. Jei norite produkto, kažkas jums jį pasiūlys, tačiau, ar mokėsite tūkstančius už kg ir nemažai rizikuosite, ar mokėsite šimtus už kg ir nesirūpinsite dėl to, kaip medžiaga jus pasieks, sprendžiate jūs. Galiu jums pasiūlyti paramą jūsų gerojo "aš" atnaujinimo metu, jei jums taip pat įdomu tapti "chemiku". Jei jūsų planas yra praturtėti, verčiau nesigilinti į šventąjį mokslą ir galbūt pirkti jau pagamintą, ko tik panorėsite. Į sveikatą!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tai labai protinga idėja, bet mano atveju nelabai verta. Manau, kad reagentai ir įranga man kainuos visą turtą, o su mano biudžetu tai nelabai įmanoma. Galbūt galėčiau ką nors panašaus padaryti apvertęs kelias partijas, bet į ateitį tiek daug nežiūriu. Ačiū už jūsų mintis ir siūlomą pagalbą!!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
svarbiausia - supratimas, tada daugiau supratimo ir dar daugiau supratimo. Kiekvieną dieną tyrinėju naujus dalykus, atrandu naujus medžiagų pavadinimus, jų savybes, o tie, kurie buvo atrasti (man) prieš kelis mėnesius, dabar jau yra mano galvoje, todėl visada laikas
 
Top