Nauja "Dead Drops" interneto svetainė

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kuriu svetainę savo vietovardžiui Dead Drops. Artėjant rinkimams sukūriau galbūt labai pelningą schemą. Noriu išbandyti savo sąranką su aukų puslapiu, kuris bus susietas su QRCode. Mirusiųjų lašų sistema veiks taip pat su QRCode lipdukais, todėl noriu paleisti savo aukojimo schemą kaip savo sistemos bandymą.

Vis dar susiduriu su kvailomis duomenų bazės problemomis, kurias išspręsiu. Aš ieškau gairių, kaip sukurti API, kuri užfiksuos debetinę / kredito kortelę, konvertuos į btc ir išsiųs į mano piniginę. Kaip dabar vienintelis būdas aš galiu galvoti, kad dirbti tai yra tiesiog turėti btc piniginės adresą ir tikiuosi, kad žmonės žino, kaip / jau turi crypto, kuris būtų sumažinti labai didelę dalį mano bazės iš priėmimo schema tikriausiai daugiau problemų, nei verta.

Bet kokie pasiūlymai? Ar kas nors daro ką nors panašaus? Kažkas plug-and-play būtų nuostabu, jei tai egzistuoja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Siūlau šiek tiek palaukti. Jau sukūrėme rinką, kurioje galėsite parduoti negyvus lašus, pateikti užsakymus, kad juos pristatytų kurjeris. Iš viso bet ką. Esame viską numatę. Geriau investuokite į savo laboratoriją.
Šį projektą pradėsime įgyvendinti šiais metais.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Šis rinkos projektas skamba daug žadančiai ir įdomiai. Tačiau ar bus teikiamos paslaugos tam tikrose kaimo vietovėse? Aš esu už žemėlapio ribų, pagal dabartinį žemėlapį niekur netoli HIDT teritorijų, o tai yra gerai. Taip pat gyvenu netoli kelių didelių universitetinių miestų, bet paprastai tokie dalykai naudingi tik didiesiems miestams. Ar programa galės padėti tokiose vietovėse kaip mano?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kol kas sutelksiu dėmesį į savo dūmų gaubtą!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Būtų puiku, ypač jei būtų galima gauti užsakymų iš Kinijos didesniais kiekiais.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Jau sakiau ir dar kartą pakartosiu: Ačiū, Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Turint tam tikrose srityse specialų kurjerį, būtų sutaupyta daug rūpesčių. Turiu 1 kaimo variantą, kuris, kaip man pasirodė, puikiai veikia - mano artimas draugas yra "Fedex" siuntų pristatymo vairuotojas, turintis nustatytą maršrutą. Kai užsakomas siuntinys, įsitikiname, kad pardavėjas naudojasi fedex paslaugomis, o kadangi mano vairuotojas žino daugumą savo maršruto vietų, pasirenkami 2 arba 3 adresai ir konkretus pavadinimas, kurį žino tik vairuotojas, Ryte, kai siuntinys bus sunkvežimyje, jis savo skaitytuve pamatys pavadinimą ir adresą. Jis važiuoja įprastu maršrutu, o kai atvažiuoja į vietą, nuskaito, kad siuntinys pristatytas, įdeda jį į savo pietų dėžutę ir po darbo parsiveža namo. Tada mano draugas nueina ir pasiima siuntą. Vienintelis ryšys su kuo nors apskritai naudojant šį metodą yra tada, kai siuntimo etiketė / pašto išlaidos, kurias galima išspręsti įvairiais būdais. Turite draugą, kuris pristato "Ups", "Fed Ex" ar kitą jūsų vietovėje teikiamą paslaugą, tada tai gali būti geras siuntimo ir gavimo būdas.
 
Top