P2P į (d)-fenil-2-propanolį įmanoma?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Galbūt tai jums padės toliau, asmeniškai dar neišbandžiau. Galėčiau pažiūrėti savo aplankuose, gal dar rasiu originalų PDF failą

Bendroji racemizacijos eksperimentų procedūra. A
0,06 M amino (100 mg) ir tiolio (1,2 arba 0,2 ekvivalento) tirpalas
benzene buvo refliuksuojamas 2 val. (stechiometrinė sąlyga) arba 7 val.
val. (katalizės sąlyga), esant AIBN (bendras
20 mol % AIBN kiekis buvo padalytas į tris lygias dalis
porcijas (kai reakcijos trukmė > 2 h), kurios buvo pridedamos po 2 h). Po koncentravimo likutis buvo praskiestas
HCl (1 M), o tirpalas išplautas Et2O. Gautas
vandeninė fazė buvo bazifikuota sočiuoju natrio karbonatu
ir ekstrahuota Et2O. Grynasis aminas buvo išskirtas po
išdžiovinus ant MgSO4 ir sukoncentravus
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Turiu prieigą prie aibės ir tiolo, bet būčiau dėkingas už pagalbą dėl tinkamo santykio, perskaičiuoto, tarkime, vienam kg L-meto laisvosios bazės? Paskelbsiu savo rezultatus
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš refliuksuočiau mišinį ne reiškia, kad refliuksas prasidės esant tolueno b.p ir 0,06M koncentracija gramais priklausys nuo naudojamo tirpiklio kiekio.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Čia pateikiami visų 3 svoriai.

L metamfetaminas 149,23 g/mol
Metilo tiogilkoljatas 106,14 g/mol
AIBN 164,21 g/mol

Todėl ar tai būtų 1 mol L-meto, o jame parašyta, kad 0,2 lygus, taigi 106,14x0,2=21,22g. O 20% aibn yra 32,84g.

Taigi, tarkime, aš padariau 149,23 g L-meto laisvosios bazės su 500 ml tolueno ir 21,22 g tiolio ir refliuksavau 7 valandas, o kas 2 valandas pridėjau 10,94 g (32,84/3=10,94 g) AIBN.

Ar tai būtų teisingi skaičiai? Aš vis dar šiek tiek nesuprantu dėl 0,06M ir kaip tai padidinti
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
500 ml tolueno viename molyje? Kaip jūs apskaičiavote?
Litrų vienam molui skaičiavimas popieriaus procese 0,06M koncentracijai turėtų būti toks:
149,23gr*0,06M=8,95gr laisvosios bazės viename litre
149,23gr/8,95gr=16,67L tirpiklio (tolueno) vienam molui laisvosios bazės

Tai labai maža koncentracija, tačiau vykstant reakcijoms tarp radikalų gali susidaryti daug šalutinių produktų, todėl manau, kad tai ir yra mažos koncentracijos priežastis.
Manau, kad nebūtų problemų naudojant 10 kartų didesnės koncentracijos tirpiklį, t. y. 1,66 l tolueno vienam molui laisvosios bazės.
Kitas dalykas - kodėl jūs orientuojatės į 7 valandas trunkantį procesą, jei galite tai padaryti per 2 valandas?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gerai, vaikinai, bet ar kas nors bandė kaitinti su refliuksu šiek tiek rūgštinėmis sąlygomis?
Paprasta kaip.
Esu linkęs lažintis, kad tai pavyks, klausimas tik, kaip gerai.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Galiu lažintis, kad taip ir bus, bet ne veltui CHEMIJA YRA TIKRA, todėl kažkam reikia tai eksperimentuoti su stoveliu mėgintuvėlių ir skirtingomis koncentracijomis, pH, temperatūromis ir reakcijos laikais... tiriamasis darbas. "Nobody said it was easy, nobody said that it could be so hard, we're going back to the start" Coldplay-The Scientist.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Medžiagos optinio aktyvumo išnykimas ne visada susijęs su
su molekulės chiralumo išnykimu. Jį taip pat gali lemti grįžtami vieno iš enantiomerų virsmai į kitą, kol gaunamas mišinys
lygiavertis abiejų enantiomerų mišinys (raceminis). Šis virsmas
vadinamas racemizacija, gali vykti spontaniškai (t. y. veikiant ter¬
molekulių, žr. tolesnius optiškai aktyvių bifenilo darinių pavyzdžius) arba veikiant rūgštiniams ar rūgštiniams katalizatoriams (II t., "Stereochemija II").

Ir iš II tomo "Stereochemija", referuojant apie totartrinę rūgštį, bet galime padaryti tam tikras išvadas, kad fenilaminas, su kuriuo dirbame, taip pat turi panašius parametrus, kurie daro tuos pačius dalykus, kas žino, gal tai tas pats. tai nėra choh grupė, bet niekada negali žinoti.


Racemizacija. Kaitinant (+)-tartrio rūgštį
su vandeniu 160° temperatūroje, ji iš esmės virsta mezo-vino rūgštimi (dėl vienos CHOH grupės racemizacijos). Tomis pačiomis sąlygomis, bet 175° temperatūroje, susidaro didesnė (it)-vyno rūgšties dalis (dėl abiejų CHOH grupių racemizacijos). Šią reakciją stipriai katalizuoja bazės; kaitinant natrio hidroksido tirpalu, racemizacija vyksta 100° temperatūroje. HCl rūgšties skiedinys taip pat veikia katalizuojančiai, tačiau silpniau (reakcijai stebėti reikalinga 120-140° temperatūra).
Ši racemizacijos reakcija naudojama mezo-vino ir (±)-vyno rūgštims gauti. Tokio pobūdžio racemizacijos taip pat stebimos su kitomis α-substituotomis rūgštimis.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemanau, kad tai veikia racemizaciją, desinkarboksiliavimas ar hidrolizė nepadės racemizuoti L enantiomero laisvosios bazės.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Gerai, leiskite man pabandyti ir paskelbti čia rezultatus, gerai?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nenuostabu, kad jus vadina bosu
jei reikia mažiau nei 90, naudočiau benzeną, bet jei 90 nepadeda, naudokite tolueną, ksileną ir t. t.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Trumpai tariant, visa tai susiję su pusiausvyra ir reakcijos laiku, manau, yra pagrindinė varomoji jėga (katalizatorius taip pat būtinas). Prisimenu, kaip man neleido palikti reakcijos per naktį, nes mano profesorius žadėjo, kad ji racemizuosis, o aš dirbau stereochemijos laboratorijoje, taigi pusiausvyra ten buvo priešas.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš tai padarysiu su vandeniu, NaOH ir HCL taip pat 3 maršrutai ok? po rezultatų mes vėl kalbamės.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kas mane vadina viršininku?ahahah pirmą kartą tai matau, nemanau, kad taip hahah, bet vis tiek ačiū ;-)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kaip tikras mokslininkas!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tai mano planas:
Aš turiu L-Meth HCL Aš paimsiu 45gr (15+15+15) ir aš jį įjungsiu į laisvąją bazę.
Kai turėsiu L-meto laisvosios bazės, vėl atliksiu vyno atskyrimo procesą, siekdamas gauti maksimalų L enantiomero kiekį.
Pakartotinai atskirtą L-meto laisvąją bazę padalysiu į tris lygias dalis ir atliksiu tris maršrutus, kaip aprašyta čia.
Baigęs dar kartą atliksiu vyno atskyrimo procesą ir pamatysime rezultatus.
Ačiū.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ką gi, btcboss20200 pasiūlymai yra pagrįsti. Bet kokiu atveju būkite pasirengę, kad norint gauti padorių rezultatų reikės daug bandymų. Aš pradėčiau nuo metodo, kuris yra artimiausias dokumente pateiktam metodui. Tai yra reakcijos vykdymas ceteris paribus su skirtingu tirpiklio ir L-Meth laisvosios bazės santykiu. Dėl šios priežasties galite nekreipti dėmesio į 0,06 M, nes jis yra daug didesnis. Tada galite pabandyti atlikti bandymą inertinių dujų sąlygomis. Tai daroma sistemą praplaunant argonu ir užtikrinant tolygų argono srautą per sieros rūgštį. Aš taip nemanau. Argono galima lengvai įsigyti nedideliuose slėginiuose buteliukuose, kuriuos galima įsigyti namų apyvokos reikmenų parduotuvėje.
Temperatūrą, kurioje prasideda refliuksas, reikia nustatyti bandant su nedidele bandomąja partija. Tai nėra būtina, tai greičiau išimtis.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Visa tai yra gera pažanga, aš taip pat paskelbsiu rezultatus... Žinau tik tiek, kad atlikau namų darbus apie Kinijos tiekėjus dideliais kiekiais ir matematika nesutampa, kad meksikiečiai galėtų uždirbti pinigų net už didmeninę prekybą ir mažas darbo sąnaudas, jei jie neperdirba... taigi jie kažkaip tai daro
 
Top