Paketas užimtas

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi, kas atsitinka, jei muitinėje užblokuojamas man adresuotas siuntinys su vaistais?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Įvairiose pasaulio vietose taikomos skirtingos strategijos.
Kai kur tik konfiskavimas ir pranešimas arba be jo.
Kai kur policijos reidas arba pristatymas be problemų, bet reidas po 1-2 savaičių / mėnesio, jei mano, kad esate prekiautojas.
Kažkur skambutis iš pašto, kad atvyktumėte ir "padėtumėte jiems surasti jūsų siuntą" arba bet kokia kita nesąmoninga priežastis, padedanti jiems patvirtinti, kad ji jūsų.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pakuotė sustabdyta Vokietijoje, ji keliavo į Italiją
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Man labai gaila tavęs, žmogau, prašau, ar gali mus informuoti, kas nutiko ateityje, ir kokių pasekmių sulauksi
Prašau, būkite saugus 🙏 ❣️
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Man teko vieną sulaikyti muitinėje. Tai buvo nedidelis kiekis. Gavau laišką, kuriame buvo nurodyta, kad jis konfiskuotas, taip pat formą, kaip jį atgauti, jei būčiau DEA agentas. Gavę laišką nieko nepildote ir nesiunčiate atgal, jei yra tokia galimybė. Tiesiog jį numeskite ir laikykite savo adresą sudegintu.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Vis dar negavau jokio pranešimo, tik siuntų gabenimo bendrovė man pasakė, kad muitinė jį konfiskavo, gal net neanalizavo, tai skystis. Tikiuosi, kad jis nueis į užmarštį
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Neatsakykite, ar tai kenkia jūsų opsec, bet kokia siuntų tarnyba naudojatės, kuri pranešė, kad siuntinys buvo konfiskuotas?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Siųskite narkomaną, kad jį gautų 😆😆
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sėkmės, kaip pastebėjote, kad jis buvo konfiskuotas?
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
D Iš sekimo numerio jis pranešė apie užblokavimą, tada siuntų gabenimo bendrovė man el. paštu parašė, kad jis buvo užblokuotas muitinėje
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
NOI nežinau, ar jis konfiskuotas, jie man sakė, kad jis konfiskuotas arba sulaikytas, jie negali man pasakyti. dabar jau praėjo mėnuo, o aš nieko nežinau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jums greičiausiai labai pasisekė, kad jis buvo surastas Vokietijoje, o ne Italijoje. Nesu tikras, kaip atrodo ekstradicija Europoje, bet JAV jūsų net nepriims iš kitos valstybės, nebent nusikaltimas būtų tam tikro lygio. Pirmo laipsnio nusižengimas, manau. Yra 4 žemesni nusikaltimų lygiai. Kad jus išduotų iš kitos valstybės, tai turi būti 3 arba 2 sunkus nusikaltimas. Jei jie būtų radę paketą Italijoje, galbūt jau sėdėtumėte kalėjime. Aš vis tiek išvalyčiau namus ir mėnesiui išsivežčiau nešiojamąjį kompiuterį pas draugus ( tą, kuriuo naudojotės užsakydamas daiktus, tai stipriausias įrodymas, koks tik gali būti).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Galiu kalbėti iš patirties, nes ne kartą patyrėme nuostolių dėl iš Kinijos į Europos Sąjungą gabenamų siuntų konfiskavimo, todėl išmintingiausias patarimas, kurį galiu duoti, - nepildome jokių formų, neatsakome į jokius muitinės pranešimus ir nebandome gelbėti siuntos, visą laiką nesikišame į tai ir nuo šios akimirkos imamės elementaraus saugumo, kurį turėtumėte turėti. (pasikeiskite telefono numerį, el. pašto adresą ir pan.). Be abejo, jūsų siuntinys vėliau bus sunaikintas ir, priklausomai nuo jo turinio, institucijos pasitenkins jo sunaikinimu arba bus pradėtas tyrimas, jei tai susiję su 1 klasei priskiriamais pagarsėjusiais kiekiais, jei tai susiję su reagentais ar mokslinių tyrimų cheminėmis medžiagomis, kurios dar nepateko į Jums nereikėtų taip smarkiai jaudintis dėl įstatymų ir pakaktų padaryti keletą pokyčių savo gyvenime. Palaiminimas ir padrąsinimas!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Atsiprašau, kad rašau jums dėl klaidos.. Būkite sveiki. N didelis apkabinimas broli!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Galiu kalbėti iš patirties, nes ne kartą patyrėme nuostolių dėl iš Kinijos į Europos Sąjungą gabenamų siuntų konfiskavimo, todėl išmintingiausias patarimas, kurį galiu duoti, - nepildome jokių formų, neatsakome į jokius muitinės pranešimus ir nebandome gelbėti siuntos, visą laiką nesikišame į tai ir nuo šios akimirkos imamės elementaraus saugumo, kurį turėtumėte turėti. (pasikeiskite telefono numerį, el. pašto adresą ir pan.). Be abejo, jūsų siuntinys vėliau bus sunaikintas ir, priklausomai nuo jo turinio, institucijos pasitenkins jo sunaikinimu arba bus pradėtas tyrimas, jei tai susiję su 1 klasei priskiriamais pagarsėjusiais kiekiais, jei tai susiję su reagentais ar mokslinių tyrimų cheminėmis medžiagomis, kurios dar nepateko į Jums nereikėtų taip smarkiai jaudintis dėl įstatymų ir pakaktų padaryti keletą pokyčių savo gyvenime. Palaiminimas ir padrąsinimas!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Gerai. turiu šiek tiek patirties, priklausomai nuo to, kur esate. Jei tai nutiko JAV, nedvejodami kreipkitės į mane DM
 
Top