Paketas užimtas

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Gerai. turiu šiek tiek patirties, priklausomai nuo to, kur esate. Jei tai nutiko JAV, nedvejodami kreipkitės į mane DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Havajuose yra liūdnai pagarsėję griežti muitinės reikalavimai; vienas mano pažįstamas žmogus atveždavo steroidus iš Jungtinės Karalystės ir visada leisdavo siuntai savaitę stovėti prie lauko durų arba šalia jų su užrašu "Grąžinti siuntėjui".
Vieną kartą, vos tik pristačius siuntą, jie pastebėjo kabriolete stovintį vaikiną, kuris vidury baltos dienos skaitė laikraštį. Jis tiesiog padėjo siuntinį ir trumpai "apsidairė namuose".
Po valandos pas jį užsuko JAV pašto pareigūnai ir vietos policijos pareigūnai ir paklausė, kas yra pakete. Laimei, šis asmuo jau matė, kad paketas buvo atidarytas, Ir, nebandė jo atidaryti.
Siuntinys buvo atiduotas atgal ir jis jiems pasakė, kad tai ne jam, siųskite jį atgal tam, kas jį siuntė. Jis buvo pakeitęs ir savo vardą keliomis raidėmis: Džonas Smitas, o ne Džeisonas Simmonsas.
Tikėtinas paneigimas!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Siunčiau siuntinius su 2 metha didysis buvo 4 kg, bet keista, kad iš 10 kartų tik pusė atvyksta ir nėra konfiskuojami jie atvyksta normaliai, bet kai juos atidarai, viskas sunaikinama nežinau, ar tai muitinė, ar patys klientai, kurie iškrėtė tą pokštą

Man dažnai nutinka Australijoje

Ar dar kam nors yra nutikę tas pats, nes keista, jei po namus vaikščiotų federaliniai agentai
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Sveiki,

Pateikite man kontekstą ir aš jums viską paaiškinsiu. Priklauso nuo šalies, bet manau, kad turiu pakankamai patirties ne kartą susidūręs su tokiais dalykais.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kolega, tikiuosi, kad viskas gerai ir jūsų
🍀👋🤠
Ir jei galite atnaujinti apie tai, kokias pasekmes gavote..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Manau, kad jums viskas gerai, nes pas jus to nerado, manau, kad visada galite viską neigti ir sakyti, kad niekada nieko neužsakėte. Jos lengva kam nors užsakyti daiktus jūsų adresu ir jūsų vardu. Jei nueis taip toli, tiesiog ištrinkite bet kokio tipo įrodymus, su kuriais turėjote kontaktą. Ir tiesiog neigti, neigti, neigti. Kaip sakiau, jei tai nueis taip toli, ir jūs iš to išsisuksite, nemanykite, kad jie nustojo tai tirti. Nuo tos akimirkos visą laiką turite būti atsargūs.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Neseniai praradau 3 iš 5 siuntų; visos penkios ES tarptautinės (be išorinės muitinės). Visos trys prarastos siuntos buvo pristatytos naudojantis nacionalinėmis pašto paslaugomis, iš dviejų pristatytų siuntų viena buvo pristatyta per nacionalines pašto paslaugas, o kita - per privačią kurjerių bendrovę. Nepasisekė ir pakartotinai išsiųstiems užsakymams. Nebent siuntėjai susipainiojo slėpdami ir siuntos buvo sustabdytos kilmės šalyje, šiuo metu manau, kad mano adresas yra įtrauktas į juodąjį sąrašą, o rūšiavimo centrai filtruoja mano pašto siuntas patikrinimui. Niekada negavau jokio pranešimo apie jokį sulaikymą - nei iš pašto bendrovės, nei iš teisėsaugos institucijų.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Turiu siuntą, kuri guli tarp sėdynių kažkur turbūt už kokių 5 mylių nuo manęs nuo rugpjūčio pradžios lol. Šūdas buvo jautrus temperatūrai ir šviesai, todėl laikau jį prarastu, bet po mėnesio jis vis dar nurodytas kaip "pakeliui". Juodasis sąrašas yra labiau tikėtinas scenarijus. Dabar turiu kitą siuntą, kuri artėja, jei ji bus sustabdyta arba "įšaldyta" šiame etape, laikysiu, kad adresas, kurį naudojau, sudegė ir judėsiu toliau.

Tiesiogine prasme bet kas gali užsakyti pašto siuntas bet kam, todėl tai teisinė netvarka, kad ir kaip žiūrėtumėte. Teisinė netvarka yra brangi, nebent kas nors norėtų iš jūsų padaryti pavyzdį (ir esu beveik tikras, kad labai greitai sužinosite, ar taip yra), sprendimas jiems yra "sustabdyti tolesnę veiklą", nes tai pigiausias variantas.

Kas šiais laikais neturi priešų? Dabar, kurva, 2024-ieji, penkiamečiai vaikšto su "iPhone" telefonais. Kas nors žino, kad adresai, kuriuos aš pasirenku, yra tiesiog žmonės, kurių aš tiesiog labai nemėgstu ir man gerai su jais dulkintis.

Aplink tiek daug 9-5 M-F dronų, rinkitės ir laukite, kol paštininkas išvažiuos, užsikraukite savo šūdą. Pabandykite pasirinkti technofobų adresus, jie neturės skambučių ar kamerų. Stebėkite savo vietovės "NextDoor" (SocialMedia) puslapius. Senoliai tiesiog MĖGAUJASI spėlioti apie "įtartiną veiklą", vykstančią jų tobuluose, brangiuose gimtuosiuose miestuose. Manau, kad tai puiki informacija apie tai, ką veikia vietos policija ir "budrūs piliečiai".

Tiesiog būkite saugūs, man tai reiškia, kad būkite protingi, atlikite tyrimus ir viskas bus gerai.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kaip sakė KurtV,tyrinėkite ir rinkite informaciją, kur tik galite. Turiu paslėptą kamerą, kuri mato, kaip važiuoja visos pašto tarnybos, ir ten, kur esu, 6 dienas per savaitę dirba tie patys siuntų pristatinėtojai, ir jie kasdien važiuoja beveik tuo pačiu laiku. Susipažinkite su tokiais dalykais, tada, jei pastebėsite ką nors ne taip, tai gali būti ženklas. Aš naudoju skirtingų kaimynų adresus, bet vis tiek stebiu viską, kas keista. Tačiau kaimo vietovėje lengviau, kai kažkas ar kažkas neįprasto sukasi pro šalį. Kartą dėl "usps vėlavimo" siuntinys vėlavo 2 dienas, ir tai galėjo būti niekis, bet po to tą adresą sudeginau tik tam atvejui. Taip pat turiu vieną žmogų, kuris priima siuntas už tam tikrą kainą, ten siunčiu visus didesnius užsakymus. Jiems liko gyventi tik tiek laiko, kad, jų manymu, jie turi labai mažai ką prarasti, kol aš jiems duodu šiek tiek gėrybių, jie lieka laimingi. Taip pat pažįstu vaikiną, kuris kiekvienais metais lapkričio-gruodžio mėnesiais dirba su "ups". Jis padeda keliems vairuotojams pristatyti prekes ir pernai sutiko šaunų vairuotoją, kuris padeda ir dabar. Vyrukas jam praneša, kai pateikiamas užsakymas, ir vairuotojas stebi, ar nėra siuntinio su konkrečiu vardu ir adresu, nuskaito jį kaip pristatytą ir nuveža namo, o vyrukas jį pasiima. Tai vienas geriausių mano matytų pristatymo metodų, nes dėl jo jūs 100 proc. nepateksite į radarų akiratį, o vairuotojas neturės jokių rūpesčių. Jei siuntinys bus apvogtas, jam apie tai bus pranešta, nes jis yra jo maršrute, o siuntinys bus išsiųstas atsitiktiniu vardu ir adresu jo įprastame maršrute, todėl visiškai su niekuo nesusijęs. Tiesiog turite įsitikinti, kad jūsų pardavėjas siuntas siunčia naudodamasis būtent šia paslauga, antraip kas nors gaus didelę staigmeną pašte.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ispanijoje jie siunčia slaptąją policiją. Nepriklausomai nuo sumos. Bet IS, nes žino, kad turi sone operatyvinių
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Tik paketes, kurios atvyksta iš hola da, nes jie nori pasidulkinti narcoesesd iš holandos.
 
Top