Pmk plovimo procedūros dcm plovimas

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jo sudėtingesnis, nes leidi jam sėdėti su krūva rxn priemaišų ir jis padaro tam tikrą žalą, esu gana tikras.

Willas sako, kad reikia maišyti per naktį, bet išbandykite įvairią trukmę, kad pamatytumėte, kas veikia geriausiai. Vėlgi idk milteliai.
 

Attachments

  • uM7lBSoW0U.jpg
    uM7lBSoW0U.jpg
    322.2 KB · Views: 420
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Tai vaškas, manau, kad išeina šviesus taip, jei maišote jį kambario temperatūroje, ne karštoje, kai jis karštas, spalva gana stipriai pasikeičia, o rūgštinimo etapas taip pat skiriasi, kokia buvo jūsų išeiga? Be to, 50 %, spėju, pagal aliejų, taigi iš 100 g vaško gaunama 50 ml aliejaus plius minus.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Manyčiau, kad milteliai turėtų išeiti švaresni. Aliejus paprastai išeina labai tamsus iš vaško, bet laikui bėgant metodas patobulėjo ir dabar rezultatai švaresni, daugiausia dėl plovimo procedūros. Yeild yra apie 60 %, bet gal galėtų būti ir didesnis.


Prašome atidžiai peržvelgti procesą pirmą kartą rxn.

Ar galite paskelbti savo naujojo Yeild vaizdo įrašą?
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
aš jį ploviau 3 kartus jis netampa šviesesnis žr. paveikslėlį, išbandžiau visas galimybes, nedestiliuodavau vakuuminiu būdu, mano išeiga yra 60 % pagal svorį po 50 gramų miltelių mano galutinis svoris yra 30 gramų, bandžiau 4 kartus dabar išeiga nekyla manau, kad šie nauji milteliai yra daug prastesnės kokybės, palyginti su praėjusių metų pmk, kuris visada išeidavo auksinis, reakcija yra gerai, bet po kurio laiko aliejus darosi vis tamsesnis, kiek nojaus naudojate pradžioje? ir kiek rūgšties 37 % vaško ir miltelių svorio? pridedu nuotrauką su vaško ekstrakcija dešinėje miltelių kairėje pusėje, laikiau 78-80 laipsnių temperatūrą.
 

Attachments

  • OA2PMs4Hcb.jpg
    OA2PMs4Hcb.jpg
    1.1 MB · Views: 418
  • 8ORMZckYhw.jpg
    8ORMZckYhw.jpg
    146.2 KB · Views: 452
  • AqvjeCG4us.mp4
    5.1 MB · Views: 0
  • rsHnlG1wBA.mp4
    2.4 MB · Views: 0
  • l3PJy8aX1N.mp4
    3 MB · Views: 0

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Aš pažadu, kad tai padariau... bet tas pats rezultatas... tai brwn purvinas aliejus.... ką aš darau ne taip?
Taigi... atrodo, kad turiu tą pačią problemą, kaip ir daugelis žmonių... su naujuoju ETHYL GLY sunku pasiekti tinkamų rezultatų... turiu tą pačią problemą, kaip ir kiti čia esantys pranešimai, šį rudą tirštą aliejų, kuris atrodo labai nešvarus... receptą, kurį laikiausi:

-1,4 LT vandens ir 240 gr NaOH ir 1 kg et-gly-pmk 80º temperatūroje valandą.
- įpilti 650 g HCL irgi maišyti valandą 80º temperatūroje (ar ne per daug HCL?)
-tada separatorius
-toliau plovimas sūrymu + plovimas vandeniu 2 kartus
-separatorius
-toliau vakuuminis distiliavimas (dar nepadaryta, nes nebuvau tikras, kad viskas gerai)
-tada separatorius, kad būtų pašalintas rūgštingumas (kodėl... aš jau padariau sūrymą.... nežinau)
-vėl 500 ml vandens ir separatorius
-vakuuminis distiliavimas, kol išnyks visas vanduo
-voila
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kiek HCL sunaudotumėte?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ar galėtumėte pasidalyti savo vaško metodu. Jis labai vertinamas. Iš anksto dėkoju
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tie, kuriems aliejus patamsėja, pabandykite etapą su šarmais 20*C temperatūroje ir per 12 ar daugiau valandų.
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,
esu naujokas šiame forume.
Manau, kad turėjau panašią problemą.
Pusantros valandos hidrolizavęs PMK glicidatą cas: 13605-48-6 su HCL 80 C laipsnių temperatūroje, atskiriamajame piltuvėlyje atskyriau aliejų nuo vandens ir tada visą naktį valiau nuo vandens likučių su ceolitu 3A.
Baigęs procesą, į PM įpyliau metanolio ir aliejų palikau uždaroje kolboje kambario temperatūroje kelias savaites.
Mišinys tapo rudas, o dugne matyti keli kristalai.
Kaip manote, kiek laiko PMK aliejus gali būti laikomas kambario temperatūroje ir ar galima ištaisyti padėtį?
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Svarbu pažymėti, kad pmk glicidato hidrolizės proceso pabaigoje aliejus tapo gražios geltonos spalvos kaip medus ir tik po kelių savaičių tapo rudas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Ar naudojote tamsaus stiklo kolbą ir tamsią vietą (pavyzdžiui, spintą)? Ar ši kolba buvo sandariai uždaryta, be oro poveikio?
 
Last edited:

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tai buvo skaidraus stiklo kolba, patalpoje, į kurią pro langą skverbiasi saulė (gana šviesi vieta), bet ne tiesioginiai saulės spinduliai.
Ji buvo gana hermetiškai uždaryta.
 
Top