stūmimo / traukimo metodas metamfetaminas

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
mėgaukitės šiuo "meth "od hehe :b originalus sintetinis čia, bet aš siūlyčiau tiesiog laikytis mano ver, nes aš padariau daug gramatikos pataisymų


štai kaip fzr96 daro push and pull: naudoju generines 60 mg sudafedas iš Walgreens. įmetu jas į mikserį, tada įpilu denatūruoto alkoholio. maždaug 5 kartus daugiau denatūruoto alkoholio nei tablečių. tada įjungiu mikserį maždaug 2 minutėms. tada palieku maždaug valandai, tada išsiurbiu skystį. tada naudoju 1 kavos filtrą filtrui. paprastai reikia filtruoti 3-4 kartus, kol skystis tampa skaidrus. Tada skystį supilu į pyrex pyrago indą. statau ant viryklės ant mažos ugnies ir per viršų pučiu orą ventiliatoriumi. įsitikinkite, kad nesudeginsite sudo. tada į reakcijos indą supilu sudo, tada raudonąjį p, tada dH2O. tik tiek dH2O, kad šiek tiek sudrėktų. tada įpilkite I2, tada greitai užkimškite reakcijos indą, nes reakcija vyksta iš karto. įsitikinkite, kad gerai užklijuojate kamštį lipnia juosta. tada maišau reakcijos indą kas 5 minutes pusvalandį. tada įjungiu elektrinį degiklį, kol pasiekiama 150 laipsnių temperatūra, ir įdedu reakcijos indą į metalinį puodą, naudodama saldainių termometrą, kad išsiaiškinčiau temperatūrą. tada kas 5 minutes išjungiu kaitinimą ir maišau reakcijos indą. taip darau pusvalandį, tada padidinu temperatūrą iki 175 laipsnių, išjungiu kaitinimą kas 5 minutes ir maišau reakcijos indą. Taip darau tol, kol reakcijos indo viduje pasirodo dūmai. kai pradeda rūkti, nuimkite karštį ir maišykite. vanduo pradės trauktis. maišau maždaug 15 minučių, tada leidžiu reakcijos indui atvėsti apie 20 minučių. santykis toks: 1 dalis I2, 1 dalis sudo ir 1/2 dalies raudonojo p. Kitaip tariant, tarkime, 28 g I2, 28 g sudo ir 14 g raudonojo p. sumaišykite dH2O šarmo tirpalą: sumaišykite 50 % dH2O su 50 % šarmo. gerai išmaišykite, kol šarmai visiškai ištirps. maišant dH2O su šarmais jis tampa labai karštas, todėl leiskite jam atvėsti. įpilkite dH2O į reakcijos indą. į reakcijos ingredientus įpilkite dvigubai daugiau dH2O, tada indą gerai suplakite ir išmaišykite. tada perkoškite per kavos filtrus, kol įgaus auksinę spalvą, ir įpilkite 3 kartus didesnį kiekį medžio anglies žiebtuvėlio. tada pilkite dH2O šarmo tirpalą, kol apatinis sluoksnis pasieks 14 pH. tada maišau rankiniu sulčių maišytuvu, jis labai gerai veikia! maišau 2 minutes, tada palieku nusistovėti 3 valandoms. tada atskirtu piltuvėliu paimu tirpiklį, įpilu tokį pat kiekį dH2O, gerai išmaišau, tada įlašinu lašus mūrinės rūgšties, kol gaunu 6,8 pH, tada išgarinu vandenį kaitinimo lempa ir bingo medus!


I2 perdirbimo metodas, kurį paskelbiau aš (fidelis) ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jūs tai padarėte ir sėkmingai? Prašome paskelbti savo vaizdą kartu...jos kinda prisidėti prie labai švaistyti laiką, energiją ir pinigus daryti kažką, kad tikrai nepatikimas. Be to, net nėra saugu i guess.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
deja, ne :c aš tiesiog ištraukiau šį sintezatorių iš nuorodos, kurią gavau iš vespiary. ne mano rašinys, tiesiog dalinuosi juo
N51GhflrXv

štai paveikslėlis, kuris buvo tinklalapyje... pamiršau jį pridėti prie pradinio įrašo, mano klaida :x
 
Top