Taigi nusipirkau vakuuminę kamerą...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sveiki vaikinai;
nusipirkau tai, ko jau kurį laiką norėjau ir (arba) man reikėjo, kad galėčiau užbaigti DMT iš triptamino gamybos procesą - vakuuminę kamerą/desikatorių.
Tiesą sakant, tai buvo dvigubas smūgis, nes jis atėjo su siurbliu ir visa kita, ko reikia, kad jis veiktų, bet taip, mane domina siurblys.
Rašoma, kad jis tiekiamas su kažkokia alyva, bet man įdomu, ar jie tiesiog veikia nuo mineralinės alyvos, ar turiu pirkti specialią "siurblio alyvą"?

Tai tik rotacinis mentinis siurblys, abejoju, ar jis bus toks galingas, nes ten tikrai yra didesnių, todėl nesu tikras, kiek jis būtų naudingas vakuuminei distiliacijai, bet iš tikrųjų bet koks temperatūros sumažėjimas tam tikru metu gali būti naudingas.

Ketinu įsigyti vieną iš tų 1/4" varžtinių jungčių kabelių, kurį galėčiau prijungti prie 3 krypčių adapterio su mm/hg manometru vietoj to, kas patinka tiems, kurie naudojasi automobiliais, arba to, kas patinka tiems, kurie naudojasi kintamosios srovės varikliais...

Šiaip ar taip, jau du kartus dariau šį RXN ir man tiesiog reikia vakuuminio eksikatoriaus, kad jis virstų "vaškine medžiaga, kurią galima nurašyti"...

Žmogau, gaila, kad nepradėjau nuo PEA. O ką gi! Tai, kas jus sudomina organine chemija, jus įtraukia į ją, manau....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jai reikia specialios alyvos, jei į ją įpilsite netinkamos alyvos , ji greitai žus. Vienos mentelės rotacinis siurblys gali išgauti pakankamą vakuumą, kad užvirintų vandenį esant užšalimo temperatūrai, didžiausia problema yra alyva . Visas oras, kurį vakuumuojate, pereina per alyvą. Membraninis siurblys yra daug geresnis, nes jam nereikia alyvos. Rotacinis mentinis siurblys tinka daugeliui dalykų, pavyzdžiui, vakuuminiam filtravimui, desikacijai ECT. Tačiau distiliavimas su juo yra kančia.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taip, iš tikrųjų aš vis tiek turiu mažą diafragminį siurblį, bet norėjau siurblio, kurį galima palikti ilgą laiką, ir dėl to, kad, kai pirkau ankstesnįjį "oil'less", jie man pasakė, kad jį tikrai galima palikti įjungtą esant visiškam vakuumui tik 30 min. prieš perkaitimą - puikiai tinka vakuuminiam filtravimui, bet ne taip gerai RXN, ir tikėjausi, kad šį siurblį galėsiu naudoti daugiausia....

Atrodo, kad vis tiek kažką darau ne taip! Ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tai yra gerai. Jis atėjo su aliejumi - dabar žinau, kad tai šaunu.
ei ar aš ką nors darau ne taip, ar mano vakuuminė kamera / siurblys tiesiog nesukuria pakankamo vakuumo, ar kartu viduje reikia turėti ir sausiklio? Pavyzdžiui, silicio dioksido rutuliukai, kurie keičia spalvą, ar juos naudotumėte tik vandeniui iš daiktų pašalinti, o aš to nedarau.
Velnias, turėjau tiesiog nusipirkti vakuuminį eksikatorių, skirtą tikroms laboratorijoms, ir atskirą siurblį...
Bandau paversti aliejų, likusį po mano atliktos triptamino -> n,n-DMT sintezės, bet kol kas jis nesukietėjo iki vaškinės, nusklembiamos medžiagos, tačiau aplink ąsočio kraštą išryškėjo šiek tiek kristalų.
Ar turėčiau iš to bandyti peroksiduoti? Ar tiesiog kažką darau ne taip, ar reikia ilgiau ten laikyti vakuume.

Kai pirmą kartą įdėjau ten aliejų, gautą iš paruošimo, jis pradėjo burbuliuoti, tačiau jis tiesiog nesukietėja ir nesustingsta 🤔😖

. O ką gi. Bent jau tai Amazon ir todėl grąžinti super lengva haha!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Štai čia aš ir esu, ir tai viliojančiai arti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
 

Attachments

  • Nfzquc97LK.jpeg
    Nfzquc97LK.jpeg
    4.4 MB · Views: 64

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Omg kas per velnias atsitiko!!! Haha Prie šios svetainės daugiausia prisijungiu telefonu ir ji veikia ne taip gerai!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bet, tiesą sakant, tai maždaug tiek pat erzina, kiek ir naftos krovinys, kurio niekaip nepavyksta iškristalizuoti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ohhhhh šūdas gerai, jūsų manymu, reikia įleisti ir išleisti šiek tiek oro ir tuo pačiu metu paleisti siurblį.
Tai prasmingiau...
Gerai, taigi aš naudoju vakuuminę kamerą, be kita ko, skirtą orui iš epoksidinės dervos ištraukti, todėl darau prielaidą, kad turiu rasti tinkamą vietą su "išėjimo" vožtuvu, kad vakuumas veiktų tokiu pat greičiu, kokiu teka oras.
Man bus įdomu sužinoti, ar tai iš tikrųjų veikia. Supratau, kad klaidingai galvojau apie įprastas sausinimo kameras, į kurias galima pridėti kažką panašaus į tuos silicio dioksido rutuliukus, jei tame, ką bandau pašalinti, būtų buvę vandens, o jo akivaizdžiai nėra, nes tirpiklį išdžiovinau ankstesniame etape.
Arba tiesiog palikite jį veikti visiškai uždarytą... ilgesnį laiką nei aš.
Sintezatoriuje (vėlgi) nenurodyta.
Gah tai taip erzina!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Į dugną įdedate desikanto, pavyzdžiui, epsomo druskos arba kalcio chlorido, o tada tai, ką džiovinate, ištraukite maksimalų vakuumą. Įdėkite lempą arba kitą ŠILUMOS šaltinį, pavyzdžiui, 50 °C temperatūros. Jei jūsų kameroje yra uždarymo čiaupas, galite tiesiog ištraukti vakuumą, uždaryti uždarymo čiaupą ir išjungti siurblį.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tikrai turėtumėte nedelsdami įsigyti šalto vandens gaudyklę arba ją pasigaminti. Tai iš esmės yra bonga ir ji nustato, kad į jūsų siurblį patenka ledinis vanduo ir kondensuoti vandens garai, o vanduo ištirpina kai kurias rūgštis bazes ir kenksmingas chemines medžiagas, pavyzdžiui, amoniaką. Ši medžiaga suvalgys tą siurblį. Aš distiliuodavau kažką, kas buvo HCL perteklius, ir kitą dieną jis buvo užšalęs, o viduje buvo 100 % rūdžių. Jei žinote, kad gaminate amoniako arba metilamino dujas. Galite įdėti šiek tiek HCL į gaudyklę ir sugauti tas dujas kaip druskos hidrochlorido druską arba tiesiog išsaugoti vandenį, skirtą sal amonio ar metilamino vandenyje
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip, iš tikrųjų turiu "šaltąją gaudyklę", galvojau, ar turėčiau naudoti ir ją!
Gerai, dabar atrodo, kad kažką pasieksiu!
Lol Spėju, kad tai iš esmės yra bonga... gražus apibūdinimas!
Gerai, kad yra daug prasmingiau - kažkodėl aš tiesiog maniau, kad tai vakuumas, kuris iš esmės paverčia viską, kas liko, dujomis, bet nepagalvojau apie tai, kad ten turi būti kas nors, kas veiktų kaip desikantas, kad iš tikrųjų absorbuotų dujas....
Gerai, šiandien pabandysiu dar kartą, o viršuje yra du rutuliniai vožtuvai, prijungti prie vakuumo matuoklio (manometro?).

Ar galiu įprastas epsomo druskas paversti bevandenėmis, ištirpindamas ir išstumdamas vandenį keptuvėje ar pan. Turiu bevandenio magnio sulfato, bet jo nėra daug...
Manau, kad negaliu naudoti įprastų Epsom druskų, bet galiu klysti...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Žinoma. Paprasta epsomo druska paskleista ant sausainių skardos, 350-400f temperatūroje 2 valandas. Po 15 minučių viską išardykite, o po 30 minučių - dar kartą. Po 1 valandos patikrinkite, ar nėra gumulėlių. Jei to nepadarysite, ji pasidarys tokia kieta, kad net plaktuku jos nesudaužysite. Epsomo druska įdomi tuo, kad magnio sulfatas paprastai yra heptahidratas, t. y. kiekvienoje molekulėje yra 7 vandens molekulės.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kokį vakuumą pagal matuoklį traukia siurblys? Jis turėtų traukti 28 "w.g. arba -700torr arba -0,9 barr, nebent su juo kas nors negerai.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O šūdas, aš nežinojau, ką tai iš tikrųjų reiškia, kai žmonės anksčiau tai sakydavo, arba aš perskaitydavau kažką panašaus į tai, kad kas nors sakydavo, jog tai heptahidratas, ir aš nežinojau, kokį tai turi poveikį. Aišku, galima apskaičiuoti 7 ir kažką, kas susiję su vandeniliu, bet aš nesuvokiau pasekmių.
Aš ką tik paskleidžiau šiek tiek savo jau bevandenio magsulf ir taip, jis daro daug daugiau, bet turiu palikti įjungtą siurblį arba prarandu slėgį, net jei abu vožtuvai uždaryti, ar tai reiškia, kad turiu nuotėkį toje vietoje, kur prisuktas manometras ir visa kita?
Turiu prisipažinti, kad galvojau, ar neturėjau pridėti dar vieną poveržlę, aš taip ir padarysiu, nes sriegis ne iki galo nusileido. Ak, tai sunku paaiškinti, bet lengva pataisyti.
Turiu omenyje, kad stiklainis, kurio kraštas jau apjuostas x'stalais, atrodo aktyvesnis nei vakar.
Be to, šiandien ryte pažvelgiau į jį, ir, kad būčiau sąžiningas, buvo dalis aliejaus, kuris tik pradėjo nusistovėti...

nuoširdžiai tikiuosi, kad tai yra KONKREČIAS dalykas, kurį man reikėjo išspręsti, kad užbaigčiau šią žydinčią sintezę!!! Aš ŽINAU, kad prieš tai aliejuje bus daugiau DMT, iš kurio aš iš naujo išmokau.

Aš galvojau - jei tai nepavyks, gali būti, kad atėjo laikas iš naujo, pakartotinai iš naujo išleisti šį šūdiną dalyką haha haha

ah gerai, mes mokomės iš nelaimių, tiesa?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taip -1bar, tiesą sakant, dabar jis ten iš tikrųjų laikosi gana gerai, o praėjusią naktį jis taip pat ilgai ten išbuvo (nors ir nedaug, nes aš pamiršau išdžiūvimo dalį, VISIŠKAI, pavadinimas reiškė veiksmą!!!).
Atrodo, kad dabar jis daro daug daugiau, kad būtų teisinga - iš pradžių atrodė, kad turėjau laikyti siurblį veikiantį gauti burbuliukų, bet neatrodo, kad aš.
Ar kam nors atrodo prasminga, kad tas, į kurį prieš galutinį pakartotinį išpurškimą į heptaną įpyliau šiek tiek chloroformo, burbuliuoja mažiau (o gal ir visai ne) nei tas, kurį išpurškiau grynu heptanu?
Ar man tikrai nereikia įrengti šalčio gaudyklės vien tam, kad siurblys veiktų ne ilgiau kaip 5 min. Ar turėčiau jį atjungti ir paleisti atjungtą porą sekundžių, kad atsikratyčiau jame likusių angliavandenilių likučių?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kol kas paskutinis klausimas... kaip sužinosiu, kad reikia pakeisti bevandenį mag sulf, kai jis nebebus bevandenis? Ar jis pradės klijuotis, kaip kad būna, kai aš tirpinu? Ar tikrai jis nepradės judėti toje vietoje, į kurią jį įdėjau?
Taigi, ar kas nors gali paaiškinti, ką aš iš tikrųjų pašalinu? Ar aš šalinu vandenį iš galutinės alyvos, ar šalinu heptano likučius? O gal šalinu abu?

Jei nežinote šios istorijos, galutinį aliejų iš naujo ištirpinau naudodamas heptaną, kaip nurodyta sintezatoriuje, ir vietoj to, kad išgarinčiau (nes po paskutinio bandymo, kai užšaldžiau ir išgarinau heptaną, jo daugiau negavau - tiesiog norėdamas patikrinti, ar liko DMT), liko kristalai, bet daugiausia aliejus (vėlgi kaip nurodyta sintezatoriuje), ir dabar jis yra vakuuminiame desikatoriuje.
Kaip jau minėjau, daugiausia naudojau heptaną, bet nusprendžiau išbandyti ir 9:1 heptano ir chloroformo santykį, kuris, atrodo, ištraukus iš šaldiklio išskyrė tik aliejų.

Tai ką, ar tai pašalina vandens molekules, kurių arba aš nepastebėjau, kai džiovinau tirpiklį virš to paties bevandenio magio sulfato? Arba net ir tas, kurias jis galėjo pasisavinti nuo to laiko? Confused....🤔 tikrai tai turi būti vanduo, jei mag sulfatas jį padidino...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Negalėjau išsiaiškinti, kaip redaguoti savo ankstesnį įrašą ir paversti jį vienu.

Gerai, taigi, nustatiau mantiją į 50c / įdėjau zondą tarp vakuuminės kameros ir mantijos ir pabarsčiau šiek tiek bevandenio magio sulfato, tada ištraukiau vakuumą.
Tada aš stebėjau jį....jis burbuliuoja daugiau nei vakar tikrai, bet ar aš teisingai galvoju, kad kai nustosiu matyti burbuliavimą, aš jį ištraukiu iš šilumos šaltinio viršaus ir išleidžiu vakuumą? Taip pat bandžiau į indą įpilti daugiau magnio sulfato ir tada ištraukti dar vieną vakuumą, kad įsitikinčiau, ar ne dėl to, kad jis tapo hidratuotas.
Man bus įdomu pamatyti, ar tai pagaliau pavers ją vaškine medžiaga, kurią turėčiau turėti....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Top