Taigi nusipirkau vakuuminę kamerą...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Heptanas užverda maždaug 92 °C temperatūroje, o chloroformas - 61 °C temperatūroje, taigi 50/50 mišinys užvirtų 77 °C temperatūroje, t. y. 15° mažiau nei vien tik heptanas. -1 baras yra tobulas vakuumas. Rotacinis mentelinis siurblys gali pasiekti tik -0,95 barr ar panašiai, o paskutiniai 30 torrų ar panašiai - tai vieta, kur vyksta tikrasis veiksmas. Nemanau, kad porą sekundžių paleidus atjungtą siurblį išsiskirs daug angliavandenilių. Tikėtina, kad pati alyva yra angliavandenilis dauguma yra.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, gerai. Supratau jus - tai atitinka patarimą kamerą statyti ant švelnaus šilumos šaltinio arba šalia jo (aš tiesiog padėjau ją ant savo šildymo mantijos, tarp jų įdėjau termoporą ir nustačiau 50c - tada ištraukiau kuo didesnį vakuumą.
Tiesą sakant, nesu tikras, ar šis matuoklis iš tikrųjų pakyla pakankamai aukštai, kad užfiksuotų aukščiausią vakuumą, nes jis gana greitai pasiekia maksimumą, bet pastebėjau, kad jei po to, kai jis pasiekė maksimumą, palikdavau siurblį įjungtą ilgiau, paskutiniuose etapuose burbuliukų susidarydavo gerokai daugiau.
Tikrai artėju prie tikslo....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ar tikrai visas neigiamas slėgis matuojamas - skaičiais? Būtent tai mane VISADA suglumina.
Štai manometras ant mano vakuuminės kameros, kurią pripildžiau bevandenio MgSO4 sluoksniu ir tiesiog ištraukiau vakuumą bei palikau ją visai dienai (papildydamas arba sumažindamas 🤔) vakuumą, kai manometras pradėjo grįžti prie 0. Tiesa, labai lėtai.
ACNX8LI6Kp

Bet, kad būčiau sąžiningas, aš pabudau šį rytą pažvelgti į kubilą, kad aš maniau, kad ketino dirbti (nuotrauka aš paskelbiau aukščiau apie 5x atsitiktinai!)
Radau vaškinės, daugiausia baltos, bet šiek tiek geltonos spalvos medžiagos, kurią galima nulaužti! Whoop whoop - tai yra sintezatorius, su kuriuo bandžiau iš visų jėgų jau beveik 6 mėnesius.
PRIPAŽĮSTAMA - prieš 6 mėnesius apie chemiją žinojau VISKĄ, išskyrus tai, ką išmokau chemijos mokykloje (kur mokytojas vieną kartą ištraukė vakuumą, o dabar, praėjus 30 metų, nežinia kodėl!), ir kai kuriuos principus, kuriuos išmokau išgaudamas DMT. Dėl šios priežasties susidomėjau organine chemija, bet OMG, koks tai buvo absoliutus smegenų šveitiklis!!!!

Bum -
G42uSwAFrp


Gerai - dabar man reikia iš naujo iškeisti likusį aliejų iš ankstesnio etapo 🙄

Labai ačiū už visus labai naudingus atsakymus!!! Visą kelią, šen bei ten nepartinis žmogus man davė patarimų, ypač dėl to, kad tai reikia daryti ne rūgštinėmis sąlygomis, naudojant standartinį borohidridą, o ne STAB.

Toliau daryti vaizdo įrašą, aš manau....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tikrai negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad tai padariau, neturėdamas jokių mokslinių žinių - išskyrus pagrindines vidurinės mokyklos chemijos žinias (į kurias nekreipiau jokio dėmesio ir priklausiau "kvailų vaikų grupei - negalėjo būti, kad mes tiesiog nesidomėjome!) Ir dar svarbesnė informacija apie tai, kad esu daug kartų atlikęs žievės ekstrakciją, BET supratau, kad TURIU galvoti apie tai kaip apie visiškai skirtingus dalykus, ir net tose dalyse, kur iš pradžių maniau, kad galiu palyginti, iš tikrųjų negalėjau - artimiausias ekstrakcijai yra priešpaskutinis etapas, kai sintezėje buvo nurodyta tiesiog išgarinti visą heksaną, bet aš jį pakeičiau, kad atlikčiau užšaldymą, nes žinojau, kad tai yra angliavandenilis, žinojau, kad pirminis benzinas yra daugybė skirtingų nespecifinių angliavandenilių, ir sujungiau 2+2.
Man tikrai buvo lengviau tiesiog žinoti, kad tai VISIŠKAI atskiras procesas...

Jei grįžčiau į praeitį - arba jei skaitote tai ir galvojate, oi, bus pigiau įrengti visą laboratoriją ir nuo nulio susintetinti DMT, kad galėčiau jį parduoti - ar net nuryti, galiu jus patikinti, kad taip nėra. Visą kelią sakiau, kad tai nėra priežastis, dėl kurios tai darau... tai asmeninis žinių ieškojimas.

Taip pat įsivaizduoju, kad dauguma žmonių, kurie bandytų tai daryti, tai darytų laisvalaikiu, galbūt laboratorijoje, kurioje dirbate, arba esate chemijos studentas ar net magistrantas ir dirbate šiek tiek papildomo "darbo" - TAI gali būti pigiau, bet pradėti nuo nulio? Ne... nesivarginkite, bet kokiu atveju ne pirmai sintezei.

Jei būčiau AKTUALIAI pasivarginęs palyginti DMT struktūrą su kažkuo panašiu į meskaliną - tikriausiai būčiau pamatęs, kad meskalinas yra paprastesnė molekulė, kai kurie psichodeliniai amfetaminai taip pat būtų įdomūs - būtent todėl nesiryžtu naudoti nedidelio kiekio nitroetano, kurį turiu, gamindamas standartinį r-amfetaminą.

Bet kokiu atveju - ketinu tai išbandyti didesniu mastu, bet noriu pažiūrėti, ar iš pirminio aliejaus, gauto prieš tai buvusiame etape, galiu išgauti šiek tiek daugiau...

Tai nėra toks elegantiškas chemijos būdas, kaip indolo, sakyčiau, bet daug paprastesnis, ir man būtų įdomu sužinoti, ar tai darant su STAB, akivaizdu, rūgštinėmis sąlygomis, būtų lengviau kristalizuotis pabaigoje, nes tai buvo ABSOLIUČIAUSIAS kamuolio skausmas!

Turint omenyje, kad neturiu tinkamo laboratorinio eksikatoriaus, tikriausiai tai mane šiek tiek pristabdė, taip pat nežinau, kuo skiriasi vakuuminis eksikatorius nuo vakuuminės kameros! Taigi, aš šiek tiek suklaidinau paskutinę dalį, nepadarydamas tokio stipraus vakuumo, kokio būčiau norėjęs, bet sėdėdamas ant savo židinio 50c temperatūroje....tai suveikė ir, kaip matote šį rytą, aš pagaliau likau su vaškine medžiaga, kurią galima nuskusti apačioje, ir kristalais, kurie susidarė iš šaldiklio aplink kraštą.
Kitą kartą taip pat bandyčiau naudoti kristalizavimo indą, o ne ąsotėlį, taip pat įsitikinčiau, kad tai darau ir šiltoje aliejaus vonelėje, tiesiog labai sulėtinčiau šaldymo procesą, kiek tai įmanoma.
Ir dar daugiau heptano!! Naudojau n-heptaną, nes tai buvo viskas, ką galėjau rasti, bet šiandien sužinojęs daugiau apie heptaną dabar suprantu, kodėl kai kuriose kitose tokio pobūdžio sintezėse, kurias mačiau, naudojamas 1,2-heptanas, kuris iš tikrųjų yra heptano rūšis.

Gah - 😣 iš tikrųjų yra taip, kad kuo daugiau mokausi, tuo mažiau žinau!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ne, ne, ne. Heptas, 5. Hex=6 heptanas turi 5 angliavandenius, o jei jis ciklinis, tai atrodo kaip namų plokštelė. Heksanas turi 6 angliavandenius, o cikloheksano forma primena stop ženklą. Niekada nemačiau, kad cikloalkanas paimtų anglį ir pridėtų pusę. Manau, kad tai galima padaryti atveriant žiedą, bet nemanau, kad pamatysite, kaip jis spontaniškai tai daro
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O, gerai, tiesą sakant, tai buvo tik tai, ką perskaičiau Vikipedijoje, nes man buvo įdomu, kas yra n-heptanas ir ar dėl to man kilo problemų. Pažvelkite į kai kuriuos kitus izomerų pavadinimus... būtent dėl to, kaip sakote, buvau sutrikęs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taigi jūsų matuoklis. Apačioje nurodyta, kokiu vienetu matuojate. Viduje esantys ženklai yra Barr. 1 Barr = 14,7 psi, 760 torrų, 29 INCHES HG (gyvsidabrio). Visi šie skaičiai yra 1. 1 atmosfera. Oro slėgis jūros lygyje. Jei galėtumėte maksimaliai ištraukti šį matuoklį, pasiektumėte tobulą vakuumą. Kaip jau sakiau, vienos pakopos sukamoji mentelė turėtų išgauti -0,8-0,9 Barr, 28" gyvsidabrio arba šiek tiek daugiau nei 700 torrų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Visa tai turi prasmę yeah....


Tikrai negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad tai padariau, neturėdamas jokių mokslinių žinių - išskyrus pagrindines antros mokyklos chemijos žinias (į kurias nekreipiau jokio dėmesio ir buvau "kvailų vaikų grupėje - negalėjo būti, kad mes tiesiog nesidomėjome!) Ir dar svarbesnė informacija apie tai, kad esu daug kartų atlikęs žievės ekstrakciją, BET supratau, kad TURIU galvoti apie tai kaip apie visiškai skirtingus dalykus, ir net tose dalyse, kur iš pradžių maniau, kad galiu palyginti, iš tikrųjų negalėjau - artimiausias ekstrakcijai yra priešpaskutinis etapas, kai sintezėje buvo nurodyta tiesiog išgarinti visą heksaną, bet aš jį pakeičiau, kad atlikčiau užšaldymą, nes žinojau, kad tai yra angliavandenilis, žinojau, kad pirminis benzinas yra daugybė skirtingų nespecifinių angliavandenilių, ir sujungiau 2+2.
Man tikrai buvo lengviau tiesiog žinoti, kad tai VISIŠKAI atskiras procesas...

Jei grįžčiau į praeitį - arba jei skaitote tai galvodami "o, bus pigiau įrengti visą laboratoriją ir sintetinti DMT nuo nulio pardavimui" - ar net nurijimui, galiu jus patikinti, kad taip nėra. Iv visą laiką sakiau, kad tai nėra priežastis, dėl kurios tai darau... tai asmeninis žinių ieškojimas....

Dabar - kaip vietoj metilo grupių prie triptamino prijungti dvi etilo grupes? Ar pavyktų jį atlikti etanolyje vietoj metanolio ir su acetaldehidu vietoj formaldehido?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jus) Dietilaminas ir etilo eteris tikriausiai
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gah, dietilaminą sunku gauti! Dėl labai konkrečios priežasties... jei yra paprastas būdas jį pagaminti, prašau, informuokite mane, bet iš to, ką iv matė dėl LSD, jį gana sunku gauti...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ar kas nors žino, ar toje n,n-DMT sintezėje hamiltono laidoje sakoma, kad STAB yra geresnis karbonilų reduktorius nei, tarkime, NaBH4?

Ar dėl to paruošimas būtų mažiau... netvarkingas... tiesiog atrodo, kad su mano naudojamu sintezatoriumi jis yra ypač šlapias arba "riebus".

Man pavyko, bet norėdamas "pagerinti" drėgnumą, kai perkėliau jį į mažesnį silikoninį indą, uždėjau vakuuminį eksikatorių ant savo mantijos, bet šiek tiek per stipriai įkaitinau ir jis išsilydė! Haha, tiesiog man pasisekė... dabar niekaip negaliu iš naujo sutvirtinti. Galbūt tai užtrunka šiek tiek laiko... nežinau.
Vakar susmulkinau pagamintą MgSO4 ir pirmą kartą patyriau, kad jis visur išsipūtė dekompresijos metu! Whoops. Išmokau pamoką.

Šiaip ar taip, šį kartą turiu dar 3x, kurie iš virimo perėjo į aušinimą aliejaus vonelėje. Tiesiog reikia - TIEK daug n-heptano, kad iš prieš tai buvusio geltono blogio aliejaus išvis ką nors išgautum! Galbūt nepakankamai stipriai kaitinau ar maišiau....

Pažiūrėsime, visa tai - 20 g triptamino eksperimentas, kad žinočiau, ko man reikia, kai darysiu kitus 450 g!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Galbūt 20 g, arba, teisingiau sakant, 21 g, 500 ml metanolio tiesiog neužteko, o gal buvo per daug...
Reikalas tas, kad iš tikrųjų iš pirmojo bandymo gavau daugiau geltonos spalvos aliejaus, nes jis buvo daug šiltesnis nei antrasis.
Man teko sumaišyti prieš tai buvusio etapo aliejus, nes ant vienos iš mano erlenmejerio kolbų su juo nukrito stiklainis su branstono agurkais! Tipiškos laboratorinės problemos, ar ne?! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jei šį kartą nepavyks, pasiduosiu ir nusipirksiu 3,4,5-trimetoksibenzaldehido, kurio man reikia Henrio reakcijai atlikti, naudodamas nitrometaną arba nitroetaną. Įsitikinau, kad tai paskutinis dalykas, kurį šį kartą gausiu....
Skirtingai nei šiuo atveju; kai man įstrigo daug triptamino!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai, kad jis nenori džiūti, reiškia, kad jis nėra itin švarus. Kokios spalvos jis yra? Kaip ją išvalėte? Koks buvo jūsų tirpiklis? Neskaičiau šios temos nuodugniai, nesidomėjau DMT ir neskaičiau jokių sintezatorių, bet man stipriausias reduktorius, pasirodo, yra nemokamas ir aš jo jau turiu, o jūs tikriausiai taip pat. Tai litis
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O ne, dabar jau viskas gerai.... aš tiesiog buvau nekantrus.... taip pat tuo metu dar nebuvau pasigaminęs bevandenio MgSO4. Kai iš esmės tiesiog padariau tai, kas nurodyta sintezatoriuje, viskas pavyko puikiai!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh, bet aš norėčiau LiAlH4, kad būtų sąžininga, ir nelabai mėgstu jį gaminti....

Aš chemijos nebemoku daugiau nei 6 mėnesius, taigi po vieną žingsnį, ar ne?

Kai kurie žmonės sako, kad STAB tinka karbonilams mažinti, todėl norėčiau pabandyti tai padaryti kitą kartą.

Aliejus buvo visiškai skaidrus ir išdžiūvo iki vaškinės, vos baltos spalvos medžiagos, kuri kvepia lygiai taip pat, kaip ir visas anksčiau išgautas DMT.

Toliau norėčiau pasigaminti meskalino, kurį laiką pamažu kaupiau reagentus. Dabar reikia tik aldehido
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O ir LiAlH4, kurio man reikia ir kurį man erzinančiai sunku gauti.
Svarstau galimybę naudoti amalgamą - dar ne tiek daug apie ją žinau. Tik mačiau, kad kažkas ją naudojo md-p2p redukuoti, ir tikrai girdėjau, kad žmonės ją naudoja Henrio reakcijai arba, atsiprašau, turėčiau sakyti, md-p2p redukcinei aminizacijai. O aš kalbu apie tai, kad tai reikia taikyti redukuojant meskalino pirmtaką, kuris gaminamas naudojant Henrio reakciją (tai laikinai ištrūko iš mano atminties, nes pusiau žiūriu dokumentinį filmą apie Madoffą, hehe).

Tai labai priklauso nuo to, iš kokios svetainės gaunu pigų borohidridą - jei jie turi gyvsidabrio (chlorido?), necituokite manęs - žinau, kad tai gyvsidabris ar kažkas panašaus.
Tiesą sakant, būtų daug paprasčiau, jei tiesiog rasčiau žmogų, kuris parduotų man apie 50 g LAH.
Tiesą sakant, man nereikia daug, nes aš nesu linkęs pardavinėti, tiesiog noriu kuo labiau atsisakyti tarpininkų.

Pradėjau nuo n,n-DMT iš triptamino, nes tai paprasta, be to, medžio žievė negali būti itin tvari.
Šiomis dienomis kanapių bendruomenėje matau DMT rašiklių ir kitokio šūdo, ir labai abejoju, ar bent 1 % to kiekio yra susintetinta, ir nesu tikras, kodėl.....
Tai verta daugiau nei koksas... prekursorius yra lengvai gaunamas ir gana nepastebimas - bent jau šioje šalyje, o turint laboratoriją (def, brangiausia šios lygties dalis - tai gali būti dalis mano atsakymo, bet, tiesą sakant, manau, kad tiesiog lengviau išrauti medžius...) o ką gi. Manau, kad tai vis dar gana nišinė rinka, bet apie ją vis dažniau girdėti. Kai pirmą kartą jį ištraukiau - tik psichonautai net žinojo, kas tai yra. Dabar nuolat matau parduodamus ypač rašiklius.

Bet kokiu atveju - ačiū už visą pagalbą šiuo klausimu, vaikinai... ji tikrai labai vertinama.
 
Top