Question Step on it!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Taigi niekada nemačiau, kad kas nors rašytų konkrečiai apie tai, apie ką aš čia ruošiuosi rašyti.

Mano draugas turi reikalų su keliais klientais, kurie už juokingai mažą kainą bando iš jo išgauti kur kas daugiau, nei verta. Jie nuolat skundžiasi, tarsi tai būtų jo, o ne jų kaltė, kad jie bando jį išvilioti.

Šis mano draugas minėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai jie išsisukinėja, ir jam tai jau atsibodo. Tai jį erzina tiek, kad jis ketina sumažinti MDMA, kurį jiems duodavo, vien dėl to, kad jie nenustoja skųstis, kiek daug jie gauna už padorią kainą.



Mano klausimas, koks yra geras santykis ir kokie yra geri kandidatai? Jis galvojo apie K arba metamfetaminą, bet aš nesu tikras, kokiu santykiu jis turėtų jį praskiesti arba kas geriausiai veikia farmakologiškai. Aš taip pat tiesiog noriu, kad jis jį suaktyvintų su minimaliu potencijos praradimu, jei ne padidėjimu. Galiausiai jis norėtų, kad niekas nenukentėtų dėl netinkamai sumaišyto santykio, kurį kas nors duoda.

Man tiesiog nusibodo girdėti, kaip mano draugas skundžiasi savo klientų neišmanymu, ir, tiesą sakant, aš daryčiau tai, ką jis daro, jei būčiau jo vietoje.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nesikirpkite! Neturi prasmės! Tik pusseserės pjausto šūdą!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Pasakykite tai žmonėms, kurie bando apgauti žmones

Manyčiau, kad tik jūs, pūliniai, bandote iš žmonių išvilioti daugiau pinigų, nei jie yra verti


Ei, ką tik supratau, kad esi iš Pietų Amerikos, ir suprantu, kodėl turi tokią nuomonę dabar tai, kaip žmonės Pietų Amerikoje pjauna daiktus, yra mažų mažiausiai siaubinga, ir tai nėra tai, ką aš čia bandau padaryti, aš tiesiog bandau pjauti vieno kliento produktą dėl to, kokie šūdini jie yra kaip žmonės
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
O legit, ką darytumėte, jei sužinotumėte, kad jūsų klientas žaidžia jumis kaip smuiku?

Kaip tai neturi prasmės? Žinau, kad morališkai tai nėra gerai, bet žmonės, su kuriais tai darau, nėra normalūs ir jie to prašo tuo, ką daro su žmonėmis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Žmonės tikisi, kad galbūt presuotoje tabletėje, bet jei ją parduodate kaip gryną, ji turėtų būti gryna. Dėl kokios kainos jie skundžiasi?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nenorėjau mokėti 500 už 12 g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Na, aš negyvenu su šiais kvailiais, jie iš tikrųjų yra už poros miestų

Žinau tik tiek, kad važiavau ant to 600 dėl esminių dalykų iki tam tikro termino ir manau, kad jie bandė tartis tarp manęs ir kito pardavėjo, žinodami, kad yra terminas

Bet aš matau jūsų tašką, sąžiningai manau, kad aš padariau šią temą iš pykčio daugiau nei nieko, bet aš vis dar noriu žinoti, kaip tai padaryti teisingai, nes aš nesiruošiu tai padaryti daugumai žmonių, tačiau jei manau, kad kas nors yra sukčiai ar bet kokios rūšies melagis, noriu žinoti, kaip tai padaryti, nekenkiant jiems

Norite tikėkite, norite tikėkite, norite ne, bet aš esu labai didelis žalos mažinimo ir atsigavimo šalininkas, tačiau kai matau porą žmonių, kurie net nenori atsigauti, o tik bando paimti pinigus iš mano kišenės, tai manęs labai nedžiugina ir dėl to nenoriu jiems duoti nieko gero, pasakysiu jums tai
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Be to, jie yra žinomi lipšnūs berniukai ir sukčiai, kurie su manimi turėjo gerą verslą, kol nusprendė pabandyti mane pankizuoti

Jie būtų gavę apie 3500 JAV dolerių pelno, o aš iš sandorio būčiau uždirbęs vos 200 JAV dolerių
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk gal tada tavo draugas turėtų tiesiog nutraukti ryšius. Tai neatrodo kaip geras verslas
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Taip, tai absoliučiai taip ir žinojau, kad už tai gausiu šūdą, bet, tiesą sakant, kai kuriems žmonėms verta parduoti žingsniuojančius daiktus

Jei kas nors apgaudinėtų jūsų draugą ir daugybę kitų žmonių šiame viename mieste, ar nebandytumėte tokiu būdu pasipelnyti iš jų?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Spėju, kad galėtumėte jį gana aukštai iškirpti ir parduoti jiems. Kai jie suksis, pasakykite jiems, kad turite naują tiekėją. Gal tada jie eis kur nors kitur. Idk niekada nebuvau tokioje situacijoje
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Na, vertinu faktinį atsakymą, galų gale galėsiu jiems duoti tai, ką maniau, ačiū Dievui, kad visa ši krizė užbėgama už akių, bet vis tiek tai gera informacija, kurią reikia žinoti, kai žinai, kad turi reikalų su padugnėmis
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Prieš kam nors metant daugiau reklamos hom užsičiaupkite ir palikite temą.

Aš uždaviau klausimą žmonėms, kurie nori į jį atsakyti, o ne būriui piderastų, kurie nori man pasakyti, ką daryti

Edit: Supratau, kad kritika yra daugiau iš vietos nerimauti dėl žmonių, bet tai nėra jūsų vidutiniai žmonės

Jie pavojingi yra blogas verslas tiesiogine prasme visiems ir jų moralė nėra tiksliai kažkas, kuo aš pasitikiu, jie bandė manipuliuoti manimi kelis kartus, ir aš tik pjaustau jų pakuotę niekas kitas
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pateikite jį parduoti čia už 50 dolerių už gramą, o už pašto siuntimo rūpesčius paimkite 10 dolerių virš faktinio siuntimo. Arba kažkas panašaus, bet tu aught, kad iš to būtų galima lengvai gauti.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Žodžiu, būtinai pabandysiu, jei nepavyks to padaryti kitur

Aš turėjau jį pagaminti už 90/g, bet tai buvo nuostabus šūdas sąžiningai, suprantu, kad galėčiau parduoti pigiau, bet aš nepirkau tokio sunkaus urmu, be to, aš pažodžiui apskaičiavau savo kliento pelną ir net padalinau 3 būdais, jie toli pralenkė mane ir tai žinojo

Bet aš vertinu tai aš, jei aš negaliu padaryti bet kokį stebuklą įvykti
 
Top