Sintezė su H2S04 ir CaCO3 / CaO?

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
čia mačiau daug sintezės metodų ir visi jie man atrodo šiek tiek sudėtingi.
Mano situacija tokia: gavau 1 l geltonos alyvos (spėju, kad tai BMK?) ir žmogus, kuris man ją davė, neturėjo man tinkamos instrukcijos.
Gavau tik informaciją, kad man reikia supilti alyvą į didelį indą, pagamintą iš storo stiklo, ir lėtai lašinti H2S04 į alyvą.
Kita informacija, kurią gavau, yra ta, kad man reikia kažkokio papildomo ingrediento, pavyzdžiui, kreidos, bet aš net nežinau, ar tai CaCO3, ar CaO.

1. Ar kas nors galėtų man pasakyti, ar šis metodas gali būti veiksmingas?
2. Kiek reikėtų sieros rūgšties?
3. Ar man papildomai reikia CaCO3 ar CaO?
4. Kada man reikia pridėti kreidos?

Ačiū, vaikinai!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
Jei reikia pridėti tik rūgšties, greičiausiai gavote A aliejų (amfetamino laisvąją bazę), tokiu atveju reikia suformuoti sulfato druską. CaCO3 yra inertiški netirpūs balti milteliai, kuriuos galima naudoti produktui pjaustyti, tačiau patariu šiam tikslui naudoti saikingai, nes netirpūs reiškia, kad žmonėms į nosį pateks CaCO3, kuris neištirps. Dabar patariu dalį aliejaus atskiesti bent tokiu pat acetono kiekiu ir paskui padaryti H2SO4 tirpalą acetone 5 ml acetono vienam ml rūgšties (rūgšties kiekį lemia A aliejaus kiekis), rūgštį reikia pilti po lašą, kruopščiai maišant, pastebėsite, kad iš pradžių ji tampa pieniška, o paskui, pridėjus rūgšties, tirštėja. Reikia nepridėti per daug rūgšties (tirpalas pradės tirpinti nuosėdas). Tada viską filtruojate ir ant filtro išplaunate acetonu.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ačiū!!!
Kaip atlikti filtravimo procesą? Ar tinka paprasti kavos filtrai?
 

bybys_siurblys

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Taip, tinka ir kavos filtrai, tačiau kristalams filtruoti geriau tinka vakuuminis filtravimas, nes jis susiurbia daugiau tirpiklio ir yra greitesnis.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
paprasti kavos filtrai tiks ir vakuuminiam filtravimui, kaip minėta pirmiau, kuris yra skatinamas, bet jei tiesiog neturite vakuuminės sistemos, tuomet kavos filtro laikiklis (daugkartinio naudojimo plastikinis smulkus kavos filtro formos atidarytas sietelis, kurį galite įdėti į palstinį piltuvėlį, pakankamai didelį, kad uždengtų bent 2\3 daikto, ir tai leidžia gravitacinį filtravimą kavos filtru atlikti daug greičiau.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
Padarykite sau paslaugą ir pabandykite tai padaryti su ne daugiau kaip 25 ml aliejaus ir 50 ml sauso acetono, kuriam tereikia paruošti kaip 1 ml H2SO4 konc. 10 ml sauso acetono (viso rūgšties tirpalo gali ir neprireikti, nebent vis įpilsite aliejaus, kad pH būtų ne mažesnis kaip 6), ir nepamirškite rūgšties acetono tirpalo išmesti, nes jo negalima laikyti. Patariu tai daryti tuo atveju, jei turite BMK alyvos, kurią pažinsite iš pirmųjų kelių lašų rūgšties, jei per minutę ar dvi nuo lašinimo nepasirodo drumstumas, kuriuo nepadaryta tiek daug žalos, tiesiog įpilkite šiek tiek švelnios bazės, pavyzdžiui, natrio karbonato NaCO3, žinomo kaip skalbimo soda arba pH+ (didintojas) iš baseino reikmenų, kurių jums reikia, pavyzdžiui, pusę arbatinio šaukštelio ar mažiau, tada dekantuokite. Atminkite, kad BMK yra vienas žingsnis nuo amfetamino arba metamfetamino, tačiau turėtumėte atrašyti, kad procesas, kurį reikia padaryti, skiriasi ir net jei šiek tiek sudėtingesnis, vis tiek yra įmanomas ir vertas.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Labai ačiū! Paskutinis klausimas:
H2SO4 koncentracija yra 15 %. Namuose taip pat radau 33 % HCl. Ar taip pat galima, o gal net geriau tai daryti su HCl - dėl didesnės koncentracijos?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Darau prielaidą, kad turite omenyje 15 % vandenyje, jei taip, tai jis netinka, ypač tokiam kiekiui. kiekvienas gramas vandens suvalgys gramą produkto. idealiu atveju norite, kad jis būtų kuo didesnės konc. ir kuo grynesnis. purvinesnę ir mažesnės konc. rūgštį galima naudoti iki tam tikros ribos, tokiu atveju labai rekomenduojama tirpalą užšaldyti 24 val. ir idealiu atveju praskiesti didesniu kiekiu acetono nei įprastai.
Iš sieros rūgšties gaunami sulfatai, iš HCl - hidrochloridai. Amfetamino hidrochloridas yra higroskopiškas ir netinka.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ar man reikia sauso acetono? Ne skysčio?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sausas =/= kietas
Kalbant apie sausą acetoną turima omenyje, kad jame turi būti kuo mažiau vandens, nes jie tarpusavyje maišosi.
Jei nėra bevandenio, jį galima išdžiovinti džiovikliu, pavyzdžiui, MgSO4, CaO, NaSO4, jei vandens kiekis mažas, jei didelis arba mišinyje yra kitų tirpiklių, jį reikės distiliuoti, galbūt du kartus.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
"labai rekomenduojama tirpalą užšaldyti 24 val." Jūs turite omenyje 15 % H2SO4 tirpalą, tiesa? O tada? Vanduo užšąla ir aš galiu jį išimti iš viršaus? ir jam tikrai reikia 24h?
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
turiu tik skystį, bet tai grynas acetonas, o ne produktas, kurio sudėtyje yra acetono, pavyzdžiui, nagų p. rem.
tik norėdama būti tikra, kad gaminu jį teisingai:

1. paruoškite didesnės koncentracijos H2SO4 (užšaldykite jį indelyje, iš kurio galima lengvai pašalinti vandenį)
---kitą dieną
2. išdžiovinkite laisvąją bazę su MgSO4 ir palaukite 30 min.
3. paruoškite lašų tirpalą:
-(kokį kiekį?).
-sumaišykite paruoštą H2SO4 (ištrauktą iš šaldiklio, pašalinus vandenį) su acetono/MgSO4 tirpalu santykiu 1:5 ar daugiau 1:10
4. rūgšties tirpalą lėtai lašinkite į bazę ir visą laiką maišykite
???
Tikiuosi, kad dabar einu teisingu keliu:)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
NEREIKIA

Be to, po parūgštinimo kristalizuotą produktą įdėkite į šaldiklį, kad jis būtų skaidrus. nepakenktų įdėti ir acetono ir naudoti šaltą
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Atsiprašau, kad nesuprantu. Ar galiu užšaldyti 15 % H2SO4 ir pašalinti vandenį (viršuje), kad jis būtų labiau koncentruotas ir tinkamas?
"Jei norite didžiausios išeigos, tuomet taip", turite omenyje 24 val. ar kaip?
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
deja, tai neįmanoma šalyje, kurioje gyvenu.
15 % yra viskas, ką galiu gauti, todėl turiu kažkaip su tuo dirbti
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Gerai, taigi dabar turiu šią paskutinę problemą. mano H2SO4 turi tik 15 %...
Ką man daryti?
Ar galiu išvirti vandenį, jei negaliu jo užšaldyti?
Ar galiu padaryti ką nors kita, kad koncentracija būtų didesnė?
Arba ar galiu sieros rūgštį pakeisti kitomis rūgštimis? Citrinos rūgštis, pvz., gali būti didelės koncentracijos skysta arba bevandenė...
Užsisakyti didesnės koncentracijos H2SO4 yra paskutinė galimybė!
Prašau pagalbos, esu įstrigęs
 
Top