Paprasčiausias pefedrono kristalų receptas

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Jos galima pritaikyti šį metodą 3-cmc, pakeičiant 2b4m į 2b3c?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
dėl dievo meilės, kodėl, po velnių, tu nori gaminti šį šūdą, nes puikiai žinau, kad tai darai ne sau.

nustokite nuodyti žmones ir pagaminkite gerą medžiagą, pavyzdžiui, 4 mmc arba 3 mmc, po velnių, pagaminkite net 2 mmc, bet palikite šias chloruotas kates, kurva, ramybėje.

Pažadu, kad žmonės bus 1000 kartų labiau patenkinti ir grįš dar kartą 4mmc
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Chlorinti katinonai nėra tas pats, kas chlorinti amfetaminai. Welbutrinas yra 3 chlorinti katinonai to, ir žmonės jį vartoja 200-300 mg kiekiu kasdien daugelį metų.
Visos spekuliacijos apie 3-cmc toksiškumą grindžiamos 4-chloramfetamino neurotoksiškumu. Tačiau 4-CA sukelia serotonino neurotoksiškumą, nes yra stiprus serotonino išlaisvintojas lika MDMA, o neurotoksiškumo mechanizmas yra toks pat, tik stipresnis.
MDMA padidina serotonino kiekį 900 proc.
4-CA - 1100 PROC.
Ir abu jie veikia 4-5 val.
3-CMC per 30-45 min. serotoniną padidina 300 %.
Dar kokie nors kvaili klausimai?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
taip, jūs kalbate nesąmones, nes aš nieko nesakiau apie neurotoksiškumą, jau nekalbant apie serotonino toksiškumą.

nežinau, iš kur tai ištraukėte, taip pat nieko nesakiau apie chloruotus amfetaminus, keista.

aš net nieko nesakiau apie jokį toksiškumą, jūs tiesiog iš karto padarėte išvadas.

wellbutrinas egzistuoja jau seniai ir yra gerai ištirtas, kitaip tai nebūtų vaistas.

Wellbutrinas taip pat nėra citotoksiškas, o 3cmc yra, tiesiog nuodai. šūdas daro skyles nosyje (žinau, kad citotoksiškumas ne apie tai, bet vis tiek), ir apie tą neurotoksiškumą.

nors tai dar nėra įrodyta, manau, kad tai turi būti tiesa, viena naktis su 3cmc pablogina mano HPPD iki fuck tonos ir palieka mano regėjimą pablogėjusį daugiau nei savaitę, tuo tarpu 2 dienų apsvaigimas nuo 4mmc, kuris išskiria daugiau serotonino nei MDMA, pablogina mano regėjimą 2 dienoms ir jis mažiau pablogina nei 3cmc.

taip pat turi būti toksiškas dopaminui, nes jo poveikis primena ankstyvuosius parkinsono požymius, drebančios galūnės arba drebulys, drebantis kvėpavimas, tyli kalba, pablogėjusi atmintis, sutrikęs vaikščiojimas ir koordinacija, sustingęs bejausmis veidas, susikūprinimas... ir tai tęsiasi kelias dienas po vartojimo.

3cmc neurotoksiškumo tyrimai dar net nebuvo atlikti, todėl tai nėra 100 proc. netiesa. ši analogija su chlorkalkių amfetaminais nieko nei įrodo, nei paneigia.

turiu kvailą klausimą, ar paneigsite faktą, kad 3cmc yra KAUSTINIS/TOKSINIS, o ne NEUROTOKSINIS?

išmokite skaityti arba nedarykite išvadų iš karto.

sakydamas "nuodijantis" turėjau omenyje, kad jis labai kenksmingas ir toksiškas organams ir ląstelėms
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Ar kas nors daro didesnę išeigą iš šios sintezės ?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Norite pasakyti, kad po šio posto visiškai galėjo pasiekti tokį didelį išeigą ar yra kokia nors gudrybė ? Aš tik vis dar šiek tiek nesuprantu dėl NMP, ar po metilinimo turėčiau jį iš karto parūgštinti, ar NMP pridėjimas yra būtina dalis? Jei tai būtina, kaip tai paveiks sintezę? Man tiesiog įdomu
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Šį receptą galima pritaikyti metkatinono / etilkatinono?
Tik pakeitus 2b4m į 2b-propiofenoną, o metilaminą - etilaminu etilkatinono atveju?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Aš tik vieną kartą pasidariau, pats pasigaminau metileno tirpalą, jam naudojau šaltą distiliuotą vandenį, paskui į 2b4mp įpylus benzeno, kažkaip jau matau sluoksnių atsiskyrimą, kas nors gali man padėti ? Kadangi kitame etape jį plaunu vandeniu, galiausiai rezultatas toks menkas, bijau, kad produktas liko vandens sluoksnyje, o ne viršutiniame organiniame sluoksnyje.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Jei tai tikrai metilenas, o ne spausdinimo klaida, tuomet iš jo niekada negausite produkto; į tirpalą reikia įpilti metilamino ir tik tada, kai reakcija baigta, mefenas ištirpsta benzene, 2B4M yra poliarinis, todėl tirpsta vandenyje, ten ir vyksta reakcija
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Atsiprašau, tai tipo klaida, tai, ką turiu, yra cas 593-51-1; perskaičius jūsų nuomonę, ar iš esmės galiu naudoti tik vandenį cas 1451-82-7 ištirpinti, tada į vandenį įpilti NaOH, iš pradžių sumaišyti, tada lėtai į RM įpilti MA.HCI ir maišyti, visas procesas turėtų būti žemesnėje nei 30 Celsijaus temperatūroje ir sandarus. Po visko, galiausiai ekstrakcijai pridėjau benzeno ir parūgštinau benzeno sluoksnį. Ar būtų tas pats, ar turite kokių nors patarimų dėl šios idėjos ? Kadangi praėjusį kartą iš benzeno sluoksnio gavau tik kelis gramus produkto, tvirtai tikiu, kad didžioji dalis nesureagavusio Cas 1451 vis dar liko vandens sluoksnyje, beviltiškai nežinau, kaip tai išspręsti vakar.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Kadangi šį kartą turiu sąlygą, kad neturiu jokios laboratorinės įrangos, turiu tik plastikinę dėžutę, kibirą, puodelį ir šaldytuvą, todėl MA.solution 40% iš MA.HCI gamybos procesas man yra labai sunkiai įgyvendinamas, tikiuosi, kad galėsiu gauti profesionalių patarimų.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Turiu daugybę klausimų, į kuriuos, tikiuosi, kas nors galės man atsakyti.

1. Tirpiklis
ES sunku gauti benzeno, todėl aptaręs šią sintezę nusprendžiau vietoj jo naudoti DCM. Originaliame recepte naudojama 200 ml benzeno, tačiau atrodo, kad naudojant DCM populiarus 500 ml kiekis tam pačiam 2b4mp kiekiui gauti. Kokią įtaką procesui turi skirtingas tirpiklio kiekis? Be geresnio terminio stabilumo aminavimo metu (daugiau tirpiklio = didesnis RM tūris = jis ne taip įkaista, palyginti su mažesniu RM tūriu), ar didesnio tirpiklio kiekio naudojimas turi kokių nors kitų privalumų? Ar 500 ml DCM galima sumažinti perpus, t. y. iki 250 ml? (Žinau, kad DCM virimo temperatūra yra žema ir RM reikia laikyti žemesnėje nei 40 °C temperatūroje).

2. Metilaminas (MA)
MA hidrochloridas (MA.HCl), atrodo, yra populiari alternatyva vandeniniam MA (patogesnis transportavimas, laikymas, stabilumas). Ar galima į RM kartu su 2b4mp ir tirpikliu tiesiog įpilti bazės, o tada MA.HCl įpilti tiesiai į RM? Man patarė kaip bazę naudoti trietilaminą, ar NaOH taip pat tiktų?

3. Rūgštinimas
Šiame recepte nurodoma sukurti HCl mišinį acetone ir šį mišinį nedidelėmis porcijomis įpilti į RM. Kituose vadovėliuose pirmiausia įpilamas acetonas, o po to po lašelį įmaišomas HCl. Kuris būdas yra geresnis ir kodėl?

4. Filtravimas
Kadangi šis receptas yra paprasčiausias, vakuuminio filtravimo naudojant Schott/Buchnerio piltuvėlį nėra. Ar galiu vietoj to naudoti kavos filtrus ir gravitacinį filtravimą?

5. Acetonas
Mano acetonas deklaruojamas >99,6 % grynumo, vandens kiekio gamintojas nedeklaruoja. Ar mano acetonas laikomas sausu šiai paskirčiai?

6. Asmeninės apsaugos priemonės
Ar būtina dujokaukė, ar galima tai daryti gerai vėdinant arba dirbant atvirame ore?

7. Atliekų tvarkymas
Aš matau trijų rūšių atliekas:
  1. vandeninė frakcija, išmetama atliekant laisvosios bazės praplovimą 2 žingsnyje. Tai turėtų būti tik vanduo su šiek tiek bromo, ar saugu jį išmesti gyvenamojoje vietoje?
  2. tirpikliai (DCM ir acetonas), atskirti filtruojant 4 etape, ir acetonas, panaudotas plovimui. Kaip saugiai ir atsakingai jį išmesti išvengiant paviršutiniško vandens valymo įmonės patikrinimo?
  3. panaudotą indikatorinį popierių, panaudotą filtravimo popierių ir panašias atliekas. Darau prielaidą, kad tai galima supakuoti, užplombuoti ir išmesti kartu su buitinėmis atliekomis, ar aš teisus?
Dėkoju už bet kokį patarimą. Tai bus mano pirmoji sintezė, todėl stengiuosi viską apgalvoti iš anksto ir galbūt kai ką per daug apgalvoju. Prašau, pasakykite man, ar taip yra ir šiuo atveju.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
džiugu girdėti, kad žengėte pirmuosius žingsnius į tai
aš tiesiog rekomenduoju savo metodą, kuris paskelbtas sintezės skyriuje. Manau, kad aš jums uždaviau klausimą, jei u nori eiti lengvas vienas ar mokymo vienas. Paprasčiausiai pasirinkite etilo acetatą ir naudokite jį savo sintezei. Taip pat galite naudoti DCM, bet nerekomenduoju jo kaip pirmosios sintezės priemonės. DCM reikės daugiau ekvivalentų. Bendroji taisyklė yra ta, kad DCM temperatūra negali viršyti 38 °C, nes jis užvirs, tiesiog palaikykite 36-37 °C temperatūrą ir reakcija vyks apie 3 valandas, kartais mažiau, kartais daugiau. Apie reakcijos pabaigą sužinosite, kai temperatūra nebeišsilaikys (šiek tiek).
2. Galite naudoti HCL metilaminą + NaOh, galite naudoti 40 % aq tirpalą, 40 % aq tirpalą galite pasidaryti patys (geriausias metodas). Tačiau norint tai padaryti savarankiškai, reikia rimto ištraukiamojo ventiliatoriaus ir šiek tiek rimtesnių sąlygų.
3. Visada lašinkite po vieną lašą per 1 s, galite greičiau, jei žinote, ką darote, bet pradžiai eikite šiuo keliu.
4. Galite naudoti gravitacinį filtravimą, galite naudoti net audeklą, viskas gerai. Buchnerio/vakuuminis filtravimas tik padeda ir pagreitina jį.
5. 99,6 % yra geras acetonas
6. Kaukė yra būtinai reikalinga, gal kas nors, turintis patirties su labai geru išmetimu, galėtų nuspręsti nedėvėti kaukės nedideliu mastu. Dėl u būtina, pirštinės taip pat
7. Kietąsias atliekas sudėkite į vieną maišą ir išmeskite į šiukšlių konteinerį toli nuo namų, skysčius galima distiliuoti, kad juos atgautumėte, bet kitu atveju tiesiog išpilkite į kokį nors dirvožemį lauke, kai niekas nemato.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Dėkojame už atsakymus! Dar keli dalykai, kuriuos norėčiau patikslinti, jei neprieštaraujate:
3. Ar geriau iš pradžių įpilti visą acetoną (pvz., 400 ml), o paskui po 1 lašą/s įpilti HCl, ar iš pradžių 400 ml acetono sumaišyti 40 ml HCl, o paskui lėtai, mažomis porcijomis įpilti šio mišinio?
7. Nemanau, kad tirpiklių, tokių kaip EA ar acetonas, pylimas yra gera mintis. Ar būtų galima tiesiog leisti jiems išgaruoti, išvirti ar net sudegti ugnyje (išpurkšti nedidelį kiekį iš švirkšto į ugnį)?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Įpilkite acetono, tada seaprately naudokite hcl

taip, taip pat galite atsikratyti tirpiklių tokiu būdu. Aš asmeniškai to neatlikau
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
galite distiliuoti dalį tirpiklio po slėgiu, kad jį atgautumėte ir pakartotinai panaudotumėte. Nedeginkite tirpiklių ugnyje, nes tai pavojinga ir tikrai atkreips dėmesį.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Ar galiu užduoti klausimą apie ma.HCI dalį ? Žiūrėjau kitą jūsų įrašą apie ma.HCI įpylimą tiesiai į mišinį, ir aš taip pat neseniai vieną kartą pabandžiau tai padaryti, man iškilo problema, kai ištirpinau 2b4m tirpiklyje, ar po to turėčiau naudoti NaOH + vandenį ir pradėti maišyti, tada iš karto nedidelėmis porcijomis įpilti ma.HCI? Jei aš gerai supratau, visas mišinys patamsėja po NaOH vandens įpylimo, tai įvyksta prieš bet kokį MA.HCI, nes tai įvyko mano sintezės metu, taigi, ar aš ką nors padariau ne taip? Ar tai normalu? Su geriausiais linkėjimais
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Ar galiu užduoti klausimą apie ma.HCI dalį ? Žiūrėjau kitą jūsų įrašą apie ma.HCI įpylimą tiesiai į mišinį, ir aš taip pat neseniai vieną kartą pabandžiau tai padaryti, man iškilo problema, kai ištirpinau 2b4m tirpiklyje, ar po to turėčiau naudoti NaOH + vandenį ir pradėti maišyti, tada iš karto nedidelėmis porcijomis įpilti ma.HCI? Jei aš gerai supratau, visas mišinys patamsėja po NaOH vandens įpylimo, tai įvyksta prieš bet kokį MA.HCI, nes tai įvyko mano sintezės metu, taigi, ar aš ką nors padariau ne taip? Ar tai normalu? Su geriausiais linkėjimais
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki
2i čia naujas
amia2i2b4mp niekur nerandama mano šalyje?
Prašom kokių nors pasiūlymų?
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, naujokas, mano sintezėje reikia metilamino laisvosios bazės 40 % in (vandeninis tirpalas), kur galėčiau ją gauti, nesukeldamas sau rūpesčių užsakydamas iš didelio cheminių medžiagų tiekėjo? Ačiū
 
Top