kodėl vis dar esu pavargęs, kai vartoju greitį

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Amfetaminą pradėjau vartoti maždaug prieš 3 savaites, pradėjau nuo mažos dozės, pavyzdžiui, 20 mg, nes nežinau, kiek jis grynas, tada padariau 2 savaičių pertrauką, o praėjusią savaitę išgėriau maždaug 3 kartus po 24-30 mg ir pirmąsias 2 dienas tikrai jaučiau, kaip jis man padeda susikaupti darbe, ir jaučiausi tikrai pažadintas, bet dabar išgėriau 30 mg ir staiga nebesijaučiu taip pat, kas galėtų tai sukelti, ar reikėtų pabandyti vietoj to vartoti per burną? Man labai patiko, kad galiu susikaupti darbui 8-12 val. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Būtina daryti pertraukas tarp medžiagos vartojimo, negalima ilgai vartoti amfetamino savo produktyvumui didinti. Darykite bent 1 mėnesio pertrauką.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Geriausia būsena yra blaivumas ir pusiausvyra

Svarbiausia - MOKSLAS

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sutinku ,padarykite pertrauką ir raskite kitą būdą susikaupti. Tikiuosi, kad šiandien jums pavyks išlikti tokiam susikaupusiam, kokio reikia.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tai, ką aprašote, yra panašu į tolerancijos susidarymą. Nėra jokio konkretaus būdo, kaip jos atsikratyti. Geriausia būtų padaryti ilgą pertrauką, kaip pirmiau pažymėjo HEISENBERGAS. Tai ne tik padės atkurti neuromediatorių pusiausvyrą, bet ir sulėtins priklausomybės formavimąsi, su kuria rizikuojate susidurti reguliariai vartodami stimuliatorius/ Be to, jūsų pažymėtos dozės patenka į vidutinio stiprumo, bet ne į lengvų kategoriją. Po pertraukos taip pat galite pabandyti sumažinti vienkartines dozes ir vartojimo dažnumą.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Padarykite pertrauką, kaip sakė visi kiti, ir pradėkite gal nuo 10 mg, mano drauge. 10-25mg geros spartos gali išlaikyti žmogų kelias dienas.

Redagavimas: Tiesiog per dažnai darai per daug, pristabdyk, drauguži.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Šio reiškinio priežastis yra tolerancija. Amfetaminai priklauso medžiagų, kurios jau po pirmojo vartojimo sukelia toleranciją, klasei dėl savito veikimo mechanizmo. Norėdami to išvengti, padarykite vartojimo pertrauką. Organizmas turėtų nevartoti amfetaminų bent dvi savaites, geriausia - 8-10 savaičių.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Patikrinkite jour ph savo piss.and get dehidrated .there are some greath helpfull topics here to sort you on that.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Deja, šlapimo pH negali būti laikomas pagrindiniu šią problemą kontroliuojančiu rodikliu, tačiau jūsų mintis yra gera, bro
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Po 2 metų daly geriamoji dozė aš buvau pavargęs mėnesį ir didžiąją laiko dalį miegojau, nei ateina nemotyvuotas žmogus (jūsų jau buvo mano atveju) atgal trigubai. Taigi būkite atsargūs ir darykite tas pertraukas, jei norite maksimalaus šios medžiagos poveikio. Gerai valgykite ir eikite sportuoti juda jis gali pagreitinti atsigavimą.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Vartokite tirozino, DL fenilalanino, daug vitamino c. B12 injekcijos arba po liežuviu, geriausia metilkobalamino forma
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kartais pavartoju speed, visą naktį nemiegu, nesijaučiu pavargęs, pavartoju daugiau speed ir nuo jo užmiegu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jūs turite protingą kūną / smegenis jūs mazgas žinoti ne . nežinau tinkamo žodžio
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kalbu tik apie savo asmeninę situaciją. TAI NĖRA PATARIMAS! Manau, kad daugumai žmonių Heizenbergas yra vietoje, ir akivaizdu, kad jis daug išmano šia tema.

Tolerancija yra tai, su kuo turiu kovoti, kad ir toliau gaučiau naudos iš vartojamų vaistų. Turiu gydytoją, su kuriuo dirbu, ir tai yra tai, ką dabar darau.

Mano situacija:
Man paskirta Adderall IR 20 mg, 15 mg ir 10 mg per parą, ir taip, tolerancija šiai medžiagai susidaro gana greitai. Negaliu pasakyti, kad nieko nejaučiu, kai vartoju vaistus, bet tikrai jaučiu, kai jų nevartoju. Atsižvelgiant į tai, kad mano paros dozė yra 45 mg, esu ties ta riba, kai gydytojams tenka ginti savo veiksmus prieš žmones, kurie apie mediciną išmano labai nedaug, bet mėgsta nurodinėti kitiems, ką daryti.

Dabartiniai mano metodai:
Bet kokiu atveju, yra keletas dalykų, kuriuos darau patariamas gydytojo:
  • Būkite protingi su dozėmis, pagalvokite, ką reikia padaryti šiandien, ir atitinkamai dozuokite. Pavyzdžiai: Kai kuriomis dienomis aš tiesiog imuosi minimalios dozės, bet jei turiu kažką svarbaus, aš imsiu visą dozę, o kartais šiek tiek daugiau. Iš esmės vartokite tai, ko jums reikia, kai jums reikia.
  • Yra papildų, kaip minėta pirmiau. asmeniškai aš vartoju L-tirozino ir magnio, be to, kasdien
  • Pastarasis man skiriamas du kartus per dieną. Auvelity yra labai unikalus vaistas nuo depresijos (tai pasiteisina, nes aš taip pat sergu depresija); Iš esmės tai dekstrometorfano (DXM) ir bupropiono (Wellbutrin) derinys, abu šie vaistai, ypač DXM, linkę mažinti stimuliatorių toleranciją. Aš nesakau, kad paleisti ir gauti Auvelity, bet šiek tiek DXM kas kelias dienas gali padėti išlaikyti dabartinį tolerancijos lygį
Pabrėžti:
Tai yra tai, su kuo aš ir mano gydytojas eksperimentuojame. Galiu pranešti, kad man tai atrodo šiek tiek veiksminga.

Tačiau dar kartą kartoju, kad, manau, geriausias patarimas atėjo iš Heizenbergo, t. y. daryti pauzes.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Taip pat noriu pridurti, kad yra didžiulis skirtumas tarp "Adderall" ir "Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne visai taip, ypač žodžiu. Yra daug didesnis skirtumas tarp raceminių ir dekstro variantų
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline Šiuo klausimu palieku jums, nes apie tai žinote daug daugiau nei aš. Kalbėjau iš asmeninės patirties, t. y. kad euforinis metamfetamino poveikis yra daug ryškesnis nei "Adderall".

Nesu chemikas, ir viską, ką, mano manymu, žinau apie šią medžiagą, sužinojau iš interneto ir šios nuostabios Heisenbergo ir kitų sukurtos svetainės.

Tačiau savo atsakyme palietėte tai, kas mane labai domina - izomerus. Mano supratimu, "Adderall" yra 3 dalys "Dextro" ir 1 dalis "Levo" amfetaminų, taigi norėčiau pagaminti kažką, kas būtų 3:1 metamfetaminas. Kadangi P2P metodu gaunamas raceminis preparatas, atrodo, kad kiti žingsniai būtų izomerų išskyrimas ir rekombinacija santykiu 3:1.

Man dar toli iki to, kad visa tai galėčiau atlikti namuose, savo virtuvėje, ir aš tik pradėjau bandyti išsiaiškinti lengvą namų sąlygomis taikomą P2P metodą, o tuo labiau likusią dalį. Todėl pamaniau, kad tiesiog pranešiu jums, jei galėtumėte man ką nors nurodyti. O taip, tai nebuvo mano pirminis ketinimas, bet... kadangi vis tiek esu čia... Galbūt norėsiu namuose pasigaminti šiek tiek mefedrono ir MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Na tai, žinoma, subjektyvu, kai kuriems atrodo, kad racemiko sukeltas kūno pakilimas sukelia euforiją. Į nerimą linkusiems žmonėms papildomas racemic epinefrinas sukelia per daug įtampos, kad jie jaustųsi patogiai. Adderall sudaro apie 75 % dekstro druskų . Adderallyje yra 4 druskos, iš kurių 2 yra dekstro (25 % x 2) ir 2 raceminės (12,5 % x 2), taigi 75 %. Tačiau druskos skiriasi pagal tai, kiek jose yra tikrojo amfetamino, palyginti su neaktyviąja druska. Tai būtų didelė klaida, jei adderalio sudėtis būtų kaip nors orientuota į konkretų poveikį. Keista sudėtis yra 3-ioji iki šiol buvusi adderallo versija. Jis vis performuluojamas, kad būtų galima gauti amerikietiškų patentų. 25 % nėra skaičius, kuris atsirastų remiantis kiekvienos iš 3 druskų bandymais, tai tiesiog patogu.

Manau, kad jei vieną dieną kas nors pakeistų jūsų adderalį lygiaverte metamfetamino doze, jūs nepastebėtumėte, kad kas nors yra ne taip, išskyrus tai, kad skiriasi trukmė. Manau, kad rūkant ar švirkščiantis dideles neklinikines dozes skirtumai būtų akivaizdesni. Bet aš mielai vartoju bet kurį iš jų tarpusavyje ir daviau jį kitiems, nesakydamas jiems, kas kuris, ir jie nepastebi. Norėdami pasigaminti adderalį, jūs tiesiog išskirtumėte dekstro iš kai kurių laisvosios bazės druskų, pusę išgauto dekstro sudarytų viena druska, pusę - kita. Tą patį darytumėte ir su savo neišskirtomis raceminėmis druskomis, tada sujungtumėte 4 vienodo svorio druskas. Skirtingos druskos absorbuojasi skirtingai, tačiau galiausiai vis tiek viskas baigiasi laisvosios bazės pavidalu, todėl, jei tikrai norite pagaminti tikslų adderalį, jums tereikia rasti tikrąjį laisvosios bazės kiekį kiekvienoje druskoje, kuris parodys tikrąjį D:L santykį.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tai paaiškina ir atitinka tai, ką maniau, kad pabandysiu. Tai taip pat verčia mane suprasti, kad tikriausiai negausiu to, ko noriu. Aš bandžiau gauti labiau euforišką patirtį, kuri vis tiek būtų susijusi su priežastimis, dėl kurių jį vartoju. Tačiau perskaičius jūsų atsakymą, atrodo, kad aš negausiu šio smūgio, jei nepadidinsiu kiekio, kurį vartoju per burną, arba nerūkysiu. Bet kokiu atveju šiuo metu tai akademinis dalykas, nes vis dar bandau išmokti jį gaminti.
Dar kartą ačiū, vertinu tai.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Viena sena prostitutė Vindzore (Kanada) mano draugui pasakojo, kad anais laikais būdavo gaunama gryno spido miltelių, kuriuos įpylus iš karto patirdavai orgazmą. Man tai skamba kaip nesąmonė, ir jis niekada tiksliai nepaminėjo, kiek jai buvo metų, todėl anais laikais galėjo būti bet kada iki 2000 m.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ačiū už įdomią temą. Ar galėtumėte padaryti išvadą apie tobulą šiuolaikinių dienų tendencijų racioną?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Kas nors ieško 30 mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ne taip sunku užmigti po greitojo vartojimo.

Ar kada nors bandėte užmigti, kai esate išgėręs G-Rebound, pavyzdžiui, praėjus porai valandų po to, kai suvartojote 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Tuomet turite blogą greitį, jei tai nėra sudėtinga 😆
 
Top