1,4-butāndiols (BDO) - kā pārvērst par GHB??

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Man ir tīrs 1,4-butāndiols (BDO), tas ir sasaldēts 20,1c temperatūrā, tāpēc es zinu, ka tas ir tīrs.

Kad es izkausēju BDO un lietoju 1ml vai 2ml, nekādas ietekmes nav! Es domāju, ka tas organismā pārveidojas par GHB, kad tiek sagremots... bet tam nav nekādas ietekmes...

Vai BDO ir jāpievieno vai kaut kas jādara, lai tas organismā pārvērstos par GHB un tam būtu tāds pats efekts kā GHB vai GBL.....

Ko es palaidu garām, lūdzu, palīdziet??
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Cik daudz jūs nosverat? Dažiem cilvēkiem vienkārši vajag vairāk, es personīgi lietoju 1,8 ml, un tas man ir "saldā vieta". Jūsu organisms pārveido BDO uz GBL, un vai jūs zināt, ka varat izmantot meklēšanas joslu, lai meklētu BDO uz GBL sintēzi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
BDO iznīcinās jūsu nervu sistēmu, ja lietosiet kā bdo tieši. Tas to izdarīs arī diezgan ātri. Jums ir jāpārvērš uz GBL un pēc tam uz ghb. Ja jūsu lieto GBL, tas ir daudz vājāks nekā. Piemēram, ja GBL lietošana ir 1 ml deva, bdo būtu tuvāk 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
22
Points
8
Kā BDO iznīcina nervu sistēmu, lietojot to tieši?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Pēc ieņemšanas BDO aknu enzīms alkohola dehidrogenāze ātri pārvērš par GHB. GHB iedarbojas uz GABA_B receptoriem smadzenēs, kas ir inhibējoši receptori, izraisot neironu aktivitātes nomākšanu.

Atkārtota augsta GHB līmeņa iedarbība var izraisīt neironu bojājumus, jo pastāvīgi tiek nomākta neironu aktivitāte un iespējama eksitotoksicitāte, kad GHB līmenis samazinās un sistēma atjaunojas. Turklāt GABA_B receptoru pārmērīga stimulācija un atbilstoša neiromediatoru atbrīvošanās inhibīcija var izraisīt šūnu nāvi jutīgās smadzeņu zonās.

BDO var izraisīt dziļu centrālās nervu sistēmas nomākumu, izraisot tādus simptomus kā miegainība, reibonis, apjukums un, lietojot lielākas devas, elpošanas nomākums, samaņas zudums un pat koma. Tas ir saistīts ar neirotransmisijas nomākumu kritiskajos smadzeņu reģionos, kas atbildīgi par uzbudinājumu un autonomajām funkcijām.

Hroniska BDO lietošana var izraisīt paliekošus atmiņas un kognitīvo funkciju traucējumus. Tas ir tāpēc, ka GHB ietekmē hipokampu - smadzeņu reģionu, kas ir ļoti svarīgs atmiņas veidošanai un kognitīvo procesu apstrādei.

Ja īslaicīgi
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Izmantoju BDO tikai un vienīgi, katru dienu jau apmēram 3 gadus. Abstinence nav nenozīmīga, bet man šķita, ka to ir daudz vieglāk pārvarēt, salīdzinot ar GHB. Aknu enzīmi to strauji metabolizē GHB - un šeit ir lielākais brīdinājums, neskaitot precīzu dozēšanu. NEIZDZERIET ALKOHOLU pirms BDO lietošanas vai labu brīdi pēc tās lietošanas. Iedarbības metode izmanto aknu enzīmus, lai dehidrogenazētu savienojumu - ja tavs organisms jau izmanto pietiekami daudz aknu enzīmu, šī pārvēršanās par GHB nenotiek, un tu tikko esi ievadījis indi, kas nespēs metabolizēties - sagaidi, ka tev būs slikti un slims. Tas sāks sasalt zem 68 grādiem un turēsies aukstumā kā aukstuma iepakojums. Tā nav super patīkama garša, un bāzes deva cilvēkam bez tolerances ir aptuveni 2,5 ml. Nelietojiet atkārtotas devas mazāk nekā 2 stundas, un izmantojiet pusi no pēdējās devas. Robeža starp bezsamaņu un labu pašsajūtu ir tikai par 0,5 līdz 1ml lielāka par to, ko jūs vēlētos lietot. Ar diezgan stabilu toleranci, kas radusies lietošanas gadu laikā, pārsniedzot 3,5ml devu, ir ārkārtīgi liela iespēja, ka es sākšu uzvesties kā muļķis, un mana draudzene nevar lietot kādreiz 2,5ml, regulāri nenovirzoties no izkrišanas.

Ir metodes, kurās izmanto hibrīda metāla katalizatorus 200-240 grādu temperatūrā ar 97-99 konversijas koeficientiem uz GBL. Pārbaudiet, vai nav patentu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Paldies, ka dalījāties savā pieredzē. Man ir profesionāla interese - vai pēc šāda lietošanas perioda esat piedzīvojis abstinences sindromu? Ja jā, cik ātri tas radās un kā tas izpaužas? Ja tā ir ērtāk, varat atbildēt privātās ziņās.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Esmu izmēģinājis 1,4 bdo, pat tādās devās, kurām vajadzētu mani nogalināt, bet neko nepiedzīvoju, pilnīgi skaidrā prātā. Iespējams, SSAI lietošanai ir kāds sakars ar to
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Iespējams, ka jūsu neiroķīmijas nozarei ir īpatnības. Pievienojiet tam psihoaktīvo zāļu lietošanu, kas maina jau tā izmainīto sistēmu. Iegūsim situāciju, kurā vidējās devas nebūs būtiskas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Man nav ne tuvu zināšanām, kādas ir lielākajai daļai šo puišu, un es nezinu, kāpēc, bet GBL, kas ir tas, ko jūs pārvēršat bdo pirms ghb, būtībā tiek iznīcināts šim konkrētajam lietojumam pat ar vientuļu ūdens pilienu. kā piemēru ņemiet žigli un ielieciet tajā šāvienu gbl ielieciet tajā dažus pilienus ūdens, un parādīsies, it kā žiglī būtu kaut kas dzīvs gandrīz, bet tas uz dažām sekundēm apjuks, tad jums būs tas, ko mēs saucam par plakanu gbl jūs nevarat ar to neko darīt ienīst ūdens.
 
Top